Banner 980x90

Mototrase "Eriņi"

Mototrase "Eriņi" darbību uzsāka 1985.gadā Valmieras rajona kolhoza "Cīņa" paspārnē un darbojās līdz 1990.gadam. Tad trasi pārņem sporta firma "Eriņi". 1996. gadā tiek atsākta motokrosu rīkošana amatieriem, kuriem pateicoties 2000.gadā aizsākās LaMSF kausa izcīņa motokrosā "B" līgā un kļuva populāra visā Latvijā. Mototrases īpašnieks 2003.gadā uzsāk vākt datus par motosporta vēsturi Rūjienas novadā. Tiek veidota ekspozīcija un intervēti motosportisti, kuru sporta karjera ir saistīta ar Rūjienas novadu. 

Mototrase "Eriņi" piedāvā - treniņbraucienus motobraucējiem, ekskursiju "Eriņu" mototrasē (iepazīstināšana ar "Eriņu" mototrases attīstību, stāstījums un videofilma par motokrosa sacensību norisi, ekspozīcijas apskate "motosports Rūjienas novadā", brauciens ar krosa motociklu bakusvāģī), interesantu pirti metāla mucā, kamīnzāli, bērnu rotaļu laukuma izmantošanu, sporta laukumu izmantošanu, mazā apļa izmantošana iesācējiem, nakšņošanas iespējas dabā (teltsvieta).

Adrese: "Lejeriņi", Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads, LV-4240
Tālrunis: +371 26514524
Mājaslapa: www.mototrase.lv
E-pasts: fuksko@inbox.lv
GPS koordinātes: 57.906133, 25.3376599

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)