Vietējās ziņas

• "Valmiera/ORDO" uzņems "Liepāja/Triobet" un centīsies atgūt vadību sērijā

Publicitātes foto/ Foto: Edgars Vaivads

Rītvakar, 27.aprīlī "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē savā laukumā uzņems "Liepāja/Triobet" komandu. Ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē valmierieši izcīnīja pārliecinošu uzvaru (101:70), bet sērijas otrajā spēlē liepājniekiem izdevās revanšēties (85:80), līdz ar to izlīdzinot arī sērijas kopējo rezultātu (1-1). Spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18.30.

• "Tīģeru" panākumi K-RĪGA sacensībās

Publicitātes foto

Svētdien, 23.aprīlī Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā norisinājās "V International Shotokan Karate Championships 2017 ". Sacensībās pulcējās 500 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas jaunie sportisti no 27 klubiem. Karatē klubu TĪĢERI pārstāvēja 23 dalībnieki un topošais tiesnesis Oskars Zvejnieks.

• Piektdien Valmierā startē LBL ceturtdaļfināls: "Valmiera/ORDO" - "Liepāja/Triobet"

Piektdien, 21.aprīlī "Valmiera/ORDO" ar spēli savā laukumā uzsāks "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sēriju, kurā par iekļūšanu turnīra pusfinālā līdz trīs uzvarām cīnīsies ar "Liepāja/Triobet". Šī sērija solās būt īpaši interesanta, jo visas četras regulārās sezonas savstarpējās spēles izvērtās ļoti saspringtas un nevienā no tām spēles noslēgumā kādas komandas pārsvars nav bijis lielāks par septiņiem punktiem. Ceturtdaļfināla pirmās spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18.30.

• Sestdien Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā noskaidros jaunos čempionus

Publicitātes foto/ Foto: Austra Dombrava

Sestdien, 15.aprīlī, Valmieras 5.vidusskolas sporta zālē noslēgsies Valmieras Pilsētas čempionāts basketbolā 2016./17., kas pēc sešus mēnešus ilgām cīņām sasniedzis savu kulmināciju. Dienas pirmajā pusē tiks sadalītas vietas 1.līgas ietvaros, bet pēcpusdienā tiks kronēti 35+ līgas jaunie čempioni.

• "Valmieras HK/BSS" – Latvijas čempioni U16 vecuma grupā

Ar rezultātu 5:0 pēdējā spēlē 2.aprīlī pārliecinoši uzvarot HS "Rīga 2002", Valmieras U16 hokeja komanda nodrošināja pirmo vietu līgā savā vecuma grupā un kļuva par Latvijas čempioniem. Tas ir nebijis panākums "Valmieras HK/BSS", turnīrā uzvaru nodrošinot ar 75 gūtajiem punktiem 27 spēlēs, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Bulmeistare.

• "Valmiera/ORDO" sporto kopā ar Priekuļu vidusskolas skolēniem

Valmiera24.lv

Ceturtdien, 30.martā "Valmiera/ORDO" komandas spēlētāji Jānis Kaufmanis un Ervīns Jonāts projekta "Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO" ietvaros viesojās Priekuļu vidusskolā, kur vadīja sporta nodarbības un sportoja kopā ar pirmklasniekiem. Projekta ietvaros 2016./2017.gada sezonā Valmieras basketbolisti ir viesojušies vairākās Vidzemes reģiona skolās, iepazīstinot pirmklasniekus ar basketbolu, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē "Basketbola kluba Valmiera" Sabiedrisko attiecību vadītāja Lelde Bukovska.

• "Valmiera/ORDO" uzvar visas ceturtdaļas un pārliecinoši pārspēj "Jūrmala/Fēnikss"

Trešdien, 29.martā "Valmiera/ORDO" (19-10) "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas spēlē ar rezultātu 80:54 uzvarēja turnīra tabulā septītajā vietā esošo "Jūrmala/Fēnikss" (11-17), tādējādi krietni samazinot jūrmalnieku izredzes uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Uzvarētāju sastāvā savu šīs sezonas rezultatīvāko spēli aizvadīja Eštons Mičels, kurš izcēlās ar 17 gūtajiem punktiem, bet viesu sastāvā ar 20 punktiem izcēlās Edgars Jeromanovs.

• Fišeram pirmā mājas spēle, "Valmiera/ORDO" uzņems "Jūrmala/Fēnikss"

Rītvakar, 29. martā plkst. 18.30 "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas spēlē "Valmiera/ORDO" (18-10) savā laukumā uzņems turnīra tabulā septītajā vietā esošo "Jūrmala/Fēnikss" (11-16). "Valmiera/ORDO" ar spēli pret "Jūrmala/Fēnikss" uzsāks noslēdzošo mājas spēļu sēriju regulārajā sezonā (vēl jāuzņem "Ogre/Kumho Tyre" un BK "Jēkabpils"),  bet regulārās sezonas pēdējo spēli valmierieši aizvadīs 17.aprīlī izbraukumā pret "Barons kvartāls" komandu.

• Fišers debitē ar double-double, "Valmiera/ORDO" pārspēj "Liepāja/Triobet"

Trešdien, 22.martā "Valmiera/ORDO" (18-9) "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas spēlē ar rezultātu 86:79 pārspēja turnīra tabulā sestajā vietā esošo "Liepāja/Triobet" (12-15), tādējādi aizvien vairāk nostiprinoties turnīra tabulas trešajā vietā. Uzvarētāju sastāvā lielisku spēli aizvadīja Damjērs Pits, kurš izcēlās ar 16 punktiem un 16 rezultatīvām piespēlēm (dalīts piektais-astotais labākais rādītājs LBL vēsturē, šīs sezonas LBL rekords).

• Valmierā notiks sacensības sporta veterāniem

Publicitātes foto/ Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

Sestdien, 25.martā, no plkst.10.00 Valmierā notiks Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības organizētās Pašvaldību 54.sporta spēļu finālsacensības volejbolā, basketbolā un peldēšanā, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Bulmeistare.