Vietējās ziņas

 • Būtiskākie iemesli, kāpēc regulāri jāapmeklē zobu higiēnists

  Regulāra un pareiza zobu kopšana ir labas mutes veselības pamats, tomēr ar to vien nepietiek, lai izvairītos no zobu bojāšanās un citām problēmām. Tieši tāpēc arī strādā zobu higiēnists, kurš paveic to, ar ko zobu birstīte un citi instrumenti mājas apstākļos nevar tikt galā. Zobu higiēnists ar speciāliem instrumentiem notīra mīksto aplikumu un zobakmeni pat no grūti pieejamām vietām. Zobi arī tiek pulēti un diegoti, pārklāti ar aizsargājošu želeju. Regulāri veicot šo procedūru, iespējams ievērojamai uzlabot mutes un zobu veselību.

 • Vajadzīgs trimmeris? Uzzini, kā izvēlēties labāko!

  Dzīve privātmājā nozīmē ne vien ērtības, bet arī rūpes. Viens no aktuālajiem darbiem, vismaz gada siltajā sezonā, ir zālāja pļaušana. Šī uzdevuma veikšanai noderīgs trimmeris. Taču, kad tas jāiegādājas, var izrādīties, ka izvēli izdarīt nav nemaz tik vienkārši - piedāvājums ir patiešām daudzveidīgs. Piedāvājam nelielu apskatu, kas palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu. 

 • Ko Jūs palaižat garām bez Smart TV?

  Foto: Shutterstock.com

  Vēsos vakaros televizors kļūst par mūsu labāko draugu un ģimenes  saliedētāju. Vai tieši otrādi – sākas diskusijas par vēlamo programmu. Mūsdienu tehnoloģijas ir televizoru pārvērtušas par multifunkcionālu rīku, kas piedāvā apvienot visdažādākās vēlmes. Lasiet šo rakstu, lai uzzinātu, ko Jums var sniegt Smart TV un kāpēc to izvēlēties! 

 • Lietas, kurām jāpievērš uzmanība, pārvācoties uz jaunu mājokli

  Apsveicam! Tu esi atradis jaunu māju un kuru katru brīdi uz to pārvāksies. Lai arī šis laiks ir aizraujošs, tas arī sagādā raizes, jo jāpaspēj daudz ko izdarīt. Mēs Tev palīdzēsim un apkoposim svarīgāko, kas jāatceras pirms un pēc pārvākšanās uz jauno mitekli. 

 • Kādiem mērķiem tiek izmantots kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

  Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir viens no kredītu veidiem, ko nodrošina vairums aizdevēju. Tas arī ir viens no biežāk izmantotajiem pakalpojumiem, lai klienti spētu īstenot savas ieceres un mērķus. Kādiem nolūkiem visbiežāk tiek noformēts kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu? Ar ko jārēķinās, izmantojot šo pakalpojumu? Par to vairāk uzzināsiet šajā rakstā.

 • Plāno sulu spiedes iegādi? 5  faktori, ko Tev vajadzētu zināt, izvēloties labāko!

  Svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas ir lielisks un veselīgs ēdienkartes papildinājums. Tās nodrošina ar vitamīniem un sniedz mundruma devu, turklāt, pateicoties dažādībai, katrs var pagatavot sev tīkamāko dzērienu. Daudzveidīgā klāstā pieejami ne tikai šie dzērieni, bet arī ierīces, ar ko tos pagatavot. Kurai no sulu spiedēm dot priekšroku? Kā novērtēt sulu spiedes kvalitāti?  Par to turpinājumā!

 • Ko uzdāvināt mīļotajai, ja ir ierobežots budžets

  Ko uzdāvināt svētkos mīļotajai sievietei, ja nav naudas smalkām rotaslietām, ceļojumiem un dizaineru somiņām? Arī ar ierobežotu budžetu var pārsteigt un iepriecināt mīļoto sievieti svētkos. Kā to izdarīt? Piedāvājam dažas noderīgas idejas, ko droši varat aizņemties, kā arī papildināt ar savām idejām. 

 • Noderīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko ūdens sildītāju

  Viena no aktuālajām lietām privātmājās ir ūdens sildītāji. Tie nodrošina karstā ūdens padevi un gādā par komfortu, tādēļ sildītāja izvēle un iegāde ir atbildīgs process. Lai plašajā klāstā orientēties būtu vieglāk, piedāvājam nelielu ceļvedi ūdens sildītāju piedāvājumā. 

 • Kas jāatceras par intīmo veselību karstā laikā?

  Foto: Shutterstock.com

  Sieviešu intīmā veselība un labsajūta ir tēma, par kuru sievietes reizēm izvairās runāt pat ar draudzenēm. Dažreiz pašai sievietei ir grūti novērtēt – kas ir normāla pašsajūta, kādos gadījumos pietiek ar vienkāršām darbībām un higiēnas paradumu maiņu, un kad nepieciešama ārsta palīdzība. Lasiet tālāk un uzziniet, kā vienkāršākos intīmā diskomforta gadījumos var palīdzēt bezrecepšu preparāts Ecocillin!

 • Padomi, kā izvēlēties kafijas pupiņas

  Kafijas izvēle mūsdienās ir ļoti plaša. Ja cilvēks vēlas iegādāties augstas kvalitātes kafiju, tad nepieciešams zināt vairākus knifiņus, kas palīdzēs iegādāties pašu labāko kafiju no visa piedāvājuma klāsta. Ja esi kafijas pupiņu cienītājs, tad tev noteikti noderēs šis raksts, jo esam sagatavojuši vairākus vērtīgus padomus, kas palīdzēs saprast, kā atšķirt augstas kvalitātes kafijas pupiņas no ne tik labām.