Vietējās ziņas

 • Dažādi sporta notikumi un aktualitātes vienuviet

  Publicitātes foto

  Mums ir būtiski atrast hobiju vai aizraušanos, kas liek acīm iedegties un liek sirdij sisties straujāk. Sports ir neatņemama pasaules sastāvdaļa un būtiska cilvēku dzīves daļa ne tikai tiem, kuri paši piedalās sporta notikumos, bet arī tiem, kam patīk tos vērot, analizēt un fanot par notiekošo un pašiem sportistiem. Sporta bārs Optibet ir lieliski piemērots katram, kurš uzskata, ka sports ir viena no būtiskākajām un svarīgākajām lietām ikdienā. Šeit atradīsies vieta gan kaislīgam basketbola, gan futbola, gan regbija, gan hokeja un pat golfa fanam, jo tiek translēti visi pasaulē svarīgākie un aktuālākie notikumi.

 • Kādēļ tev šajā vasarā vajadzētu ierīkot siltumnīcu?

  Publicitātes foto

  Ja tā aizdomājamies – kādēļ mums būtu nepieciešama siltumnīca? Ne visi audzē un patērē dārzeņus, zaļumus utt. Tāpat ir vietas, kurās klimats ļauj audzēt visu vajadzīgo zem klajas debess. Diemžēl daļa pasaules, tostarp Latvija, nav gluži piemērota dārzeņu, augļu utt. audzēšanai visa gada garumā, jo pie mums sastopamas četras sezonas. Tieši tādēļ ir vērts izmantot siltumnīcu sniegtās priekšrocības, kas nodrošina augiem nepieciešamo siltumu, mitrumu un aizsardzību. 

 • Kas ir impulsīvā naudas tērēšana un kā no tās izvairīties?

  Publicitātes foto

  Mēs visi to esam piedzīvojuši. Tu ieraugi veikalā preci un sajūti nepārvaramu vēlmi to nopirkt. Tu nespēj sagaidīt, kad varēsi aiznest nupat iegādāto lietu mājās un to izmēģināt. Savās domās pat esi uzskaitījis visas pozitīvās pārmaiņas, kādas tavā dzīvē sniegs šī prece. Taču patiesībā tu to nemaz neplānoji pirkt un, ja godīgi, bez šīs preces arī varētu iztikt.

 • Riepu utilizācija, kad tās savu mūžu nokalpojušas

  Foto: Shutterstock.com

  Riepas ir viena no tām automašīnas komponentēm, kuras nolietojas salīdzinoši ātri un laika gaitā atkārtoti jāmaina pret jaunām. Tā kā riepas satur videi kaitīgas vielas, tās nepieciešams pareizi pārstrādāt jeb utilizēt. Automašīnu uz ceļiem nepaliek mazāk, līdz ar to nolietoto riepu skaits turpmākajos gados tikai pieaugs. Tuvojoties pavasarim, kad sāksies vasaras riepu maiņas trakumi, daudziem atbrīvošanās no vecā riepu komplekta kļūs par tikpat aktuālu jautājumu kā, kur meklēt lētas vasaras riepas. Kur un kā pareizi un likumīgi nodot nolietotās riepas uzzināsi šī raksta turpinājumā!

 • Vides piesārņojums Latvijā – kā nākamajā simtgadē saglabāt Latviju zaļu?

  Foto: Shutterstock.com

  Vides piesārņojums Latvijā, tāpat kā citviet pasaulē, var draudēt ar nopietnām ekoloģiskām sekām. Lai prognozes par nākamo Latvijas simtgadi būtu iespējami priecīgākas, nepieciešama mērķtiecīga politika, kā arī pašu Latvijas iedzīvotāju iniciatīva dzīvot zaļāk. Turpini lasīt un uzzini, kādi ir nākotnes nopietnākie vides aizsardzības izaicinājumi un veidi, kā tos risināt!

 • Noderīgi padomi, kā veidot iekrājumus arī apkures sezonā

  Publicitātes foto

  Sākoties apkures sezonai, daudzi valsts iedzīvotāji ir norūpējušies par to, kā pārlaist ziemu. Ātrais kredīts nebūs risinājums. Pirmais nosacījums ir veidot naudas uzkrājumu. To visvieglāk var izdarīt vasarā, kad nav jāmaksā par apkuri. Jums nav sevi jāiegrožo, atliek vien atlikt pār desmit eiro ik mēnesi un Jūs būsiet nodrošinājušies.

 • Drošākā autokrēsliņa izvēle. Kas jāzina?

  Publicitātes foto

  Papildus ratiņiem, arī autokrēsliņš ir viena no pirmajām lietām, kuru sagādājam, gaidot ģimenes pieaugumu. Ar ko sākt? Atšķirībā no daudziem citiem priekšmetiem, piederumiem, ierīcēm un apģērbiem, kuru izvēlē primārā ir vecāku gaume un vajadzības, izvēloties autokrēslu, ir jāpievērš uzmanība, vai tas mazulim ir pietiekami drošs. Protams, šis nav vienīgais kritērijs, par kuru būtu vērts padomāt. 

 • 6 padomi uzņēmējiem, kuri vēlas paplašināt savu darbību

  Foto: Shutterstock.com

  Viens no uzņēmējdarbības pamatprincipiem ir nemitīga attīstība – tiklīdz bizness sāk stāvēt uz vietas, konkurenti to noteikti izmantos un aizsprauksies garām. Šajā rakstā apkopoti seši ieteikumi, kas noderēs teju jebkuras nozares uzņēmējdarbības attīstīšanai – sākot ar informāciju par digitālā mārketinga nozīmi un beidzot ar to, kā var palīdzēt atbilstošs kredīts uzņēmumiem.

 • Pirms apsver iespēju, kur nopirkt lietotu auto, iepazīsties ar šiem 10 padomiem!

  Foto: Shutterstock.com

  Ne katram finansiālās iespējas atļauj iegādāties pilnīgi jaunu auto no salona, tāpēc daudzi izvēlas pirkt lietotu spēkratu. Tā kā jauni auto pēc nopirkšanas praktiski uzreiz zaudē daļu savas vērtības, jauna auto iegāde ne visiem var likties labākā investīcija. Turklāt, ja Jūsu nospraustajā budžetā iekļaujas jauns budžeta klases auto, bet par to pašu naudu iespējams iegādāties mazlietotu, bet labi aprīkotu augstākas klases automašīnu, pirkuma lēmumu ir vērts apdomāt divreiz.

 • Sadzīves tehnika virtuvei: mazām lietām ir nozīme

  Publicitātes foto

  Ikdienā bieži vien nepievēršam uzmanību sīkumiem, skatoties tikai uz lielo bildi. Un tā pazaudējam ļoti daudz prieka un patīkamo sajūtu, jo galu galā prieki par mazajām lietām ir tik ļoti patīkami. Iedomājieties, kādas ir pirmās darbības, ko veicat, pamostoties no rīta? Iedomājāties? Tagad mēģiniet to visu aprakstīt! Sanāk gana daudz, vai ne?