Vietējās ziņas

 • 7 ieteikumi, kā vienkāršot savu dzīvi

  Dzīve mums ir tikai viena, un katrs vēlas to nodzīvot pilnvērtīgi. Bieži vien tomēr iezogas smaguma sajūta, rutīna, rodas vēlme pēc mierīguma un harmonijas. Lai sasniegtu harmonisku ikdienu, iespējams, tev ir jāpārskata savi paradumi, uzskati un apkārtējā vide, tāpēc, lai pozitīvas pārmaiņas tavā dzīvē notiktu, lasi šo rakstu un ņem vērā mūsu ieteikumus! 

 • Krāsainās kontaktlēcas – tikai vienai ballītei vai tomēr arī ikdienas lietošanai?

  Krāsainās kontaktlēcas bieži vien vairāk saistās ar košām, nedabiskām krāsām, karnevāla un dzīvnieku tipa lēcām, kas ir piemērotas kādai trakai ballītei vai maskarādei uz vienu dienu. Tomēr krāsaino kontaktlēcu piedāvātās iespējas ir daudz plašākas un varētu būt interesantas ne tikai tiem, kuri grib šokēt un pārsteigt ar savu izskatu kādos svētkos, bet arī tiem, kuri domā par imidža maiņu, uzlabošanu un sava ārējā tēla atsvaidzināšanu.

 • 7 lietas, kuras nekad nepirkt internetā

  Pavisam nesen iepirkšanās internetā cilvēkos radīja neuzticību, taču tagad ļoti daudzi izbauda iespēju iegādāties visu nepieciešamo ar piegādi līdz mājas durvīm, vien nospiežot dažus klaviatūras taustiņus. Lai gan tas šķiet ārkārtīgi ērti, ir vismaz 7 lietas, kuras nevajadzētu iegādāties internetā bez iespējas pirms pirkuma izdarīšanas apskatīt tās klātienē, jo ne velti par lieliskajiem piedāvājumiem internetā saka tā: "Ja tas izklausās pārāk labi, lai tā būtu patiesība, tas tā noteikti ir."

 • Kā iepirkties sezonāli un ietaupīt naudu?

  Iemesli ietaupīt naudu mēdz būt dažādi, piemēram, jāīsteno kāda lielāka iecere vai jāsedz neplānoti izdevumi. Lai arī kāds būtu iemesls, svarīgi atrast labāko veidu, kā to izdarīt. 

 • Ātrais kredīts 2019. gadā: viss, kas Tev jāzina

  Ikviens cilvēks cenšas plānot savus tēriņus, taču saplānot dzīvi nav iespējams. Pēkšņa vajadzība pēc papildu naudas var rasties tieši pāris dienu pirms algas vai pēc lielas ballītes, kas "apēda" teju visus iekrājumus. Kā rīkoties, lai tiktu galā ar negaidītiem tēriņiem? Ilgu laiku viens no iespējamiem risinājumiem bija ātrais kredīts, taču tuvā nākotnē īstermiņa aizņemšanos nozari gaida izmaiņas. Uzzini, kas notiks ar ātrajiem aizdevumiem un kur tagad meklēt steidzamu finanšu palīdzību!

 • 4 lietas, ko pārdomāt pirms automašīnas iegādes

  Jaunas automašīnas iegāde ir atbildīgs un visnotaļ dārgs pirkums, tādēļ tam jābūt pārdomātam. Lai izvēlētos tieši tādu automašīnu, kāda nepieciešama, jāpārdomā vairākas lietas, tāpēc pārliecinies, ka Tev ir pietiekami daudz laika galīgā lēmuma pieņemšanai. Turpinājumā 4 svarīgākās lietas, kas jāizvērtē pirms automašīnas iegādes. 

 • Dažas idejas romantiskiem pārsteigumiem

  Kā pārsteigt mīļoto cilvēku vai laulāto draugu jubilejā? Kā apsveikt jaunlaulātos? Kā iepriecināt draugus vai vecākus kāzu jubilejā? Romantiski pārsteigumi ir ļoti labs veids, kā to izdarīt. Bet kādu romantisku pārsteigumu sagādāt? Piedāvājam dažas interesantas idejas, ko varat realizēt arī jūs, lai iepriecinātu gan savu mīļoto cilvēku, gan kādu laimīgu un mīlošu pāri viņiem īpašā dienā.

 • Visi runā par cirsmu cenām, bet kā ar nodokļiem? 

  Ja jums ir mežs un plānojat par cirsmas pārdošanu, tad, iespējams, arī jums būs radusies sajūta, ka Latvijā visi to vien dara kā pērk cirsmas! Piedāvājumu skaits ir prātam neaptverams, turklāt tie piedāvā tik dažādas cenas! Cirsmas pārdošana var kļūt par īstu laimes spēli, ja neesat pieredzējis šajā laukā, jo visi taču vēlas saņemt labāko cenu, bet nevēlas riskēt un tikt apkrāpts! Mūsdienās internets šajā ziņā, no vienas puses, palīdz, ja protam te atlasīt mums nepieciešamo informāciju par cirsmu cenām, bet, no otras puses, vēl vairāk samulsina, ja nezinām, ko ar šo visu informāciju darīt! 

 • Sieviešu veselības jautājumi, kas jārisina ginekologa kabinetā

  Sievietes dzīvi lielākā vai mazākā mērā visu laiku ietekmē viņas īpašā un sievišķā būtība – hormonālais fons, ikmēneša cikls, reproduktīvās funkcijas uzplaukums un noriets. Tas ir ceļojums pa kalniem un lejām, kas ietekmē gan sievietes pašsajūtu, gan arī fizioloģiskos procesus. Tāpēc ir tik būtiski savlaicīgi sekot visiem šiem aspektiem, uzraugot savu reproduktīvo veselību.

 • Kā pieņemt gudrākus finanšu lēmumus?

  Ja Tu vēlies prasmīgi pārvaldīt savas finanses, Tev jāpārliecinās, ka pieņem pareizus un gudrus lēmumus. Dažkārt tie var būt saistīti arī ar dažādiem riskiem un izaicinājumiem, kas var palīdzēt Tev sasniegt to, ko vēlies. Ja neesi drošs, ar ko sākt, šajā rakstā esam apkopojuši svarīgākos padomus, kas ļaus Tev pieņemt gudrākus finanšu lēmumus.