Vietējās ziņas

 • Visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukumam

  Pat ja nav atgadījusies kāda ķibele uz ceļa pašiem, noteikti esam redzējuši, kā tiek evakuēts cits transportlīdzeklis. Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukumam un kādas problēmas risina šādi servisi?

 • Pārliecinies, vai Tava auto klimata kontrole ir darba kārtībā pirms vasaras sezonas

  Gada aukstajā sezonā automašīnā bieži tiek izmantota apsilde, tāpēc tuvojoties siltajam laikam ir jāpārbauda kondicionēšanas sistēma. Kondicionēšanas un klimata kontroles sistēma vasarā var lieti noderēt, kad ir tveicīgi karsts un vienīgais veids, kā justies komfortabli, ir tās izmantošana.

 • Kādas izmaiņas skar jaunos autovadītājus Covid-19 ierobežojumu laikā, kārtojot CSDD eksāmenus?

  Sagaidot 2020. gadu, daudzi no mums izteica lielus solījumus sev, piemēram, vairāk laika pavadīt ar ģimeni, apceļot Eiropu vai pievērsties mācībām autovadītāja apliecības iegūšanai. Bet ko darīt, ja Covid-19 laikā dažas no iecerēm nav iespējams realizēt? Lasi rakstu un uzzini, kādas izmaiņas skar jaunos autovadītājus un kā neapjukt, iegādājoties pirmo auto no mazlietota auto tirgus.  

 • Rotas ar Swarovski kristāliem no Nela Gems

  Pašmāju zīmols Nela Gems rada skaistas un elegantas rotaslietas ar Swarovski kristāliem.

 • 5 lietas, kam nevajadzētu tērēt savu naudu

  Sava budžeta plānošana un naudas taupīšana ir svarīga jebkuram cilvēkam, īpaši, ja ir kāds mērķis vai sapnis, ko ir vēlēšanās piepildīt. Naudas taupīšana, protams, prasa arī disciplīnu un zināmu devu paškontroles, jo veikalu bagātie plaukti mēdz piedāvāt dažādus kārdinājumus, kam grūti pretoties. Un tomēr ir lietas, kam nevajadzētu tērēt savu naudu, šoreiz 5 no tām.

 • Jaunas siltumnīcas ABC

  Tuvojoties pavasara–vasaras sezonai, ir jāsāk domāt laikus par dārza iekopšanu, un tieši šobrīd ir īstais un izdevīgākais laiks jaunas siltumnīcas iegādei. Kāda siltumnīca ir labākā, cik lielu to vajadzētu, kādi ir plusi un mīnusi to uzturēšanā – lasiet turpinājumā. 

 • Kā jūsu zināšanas var palīdzēt uzlabot finansiālo situāciju?

  Zināšanas ietver sevī daudz dažādu perspektīvu. Tā kā finanšu pārvaldība kļūst arvien aktuālāks temats, svarīgi, lai mēs būtu informēti un izglītoti šajā lauciņā. Svarīgi ir tas, ka zināšanām ir izšķirošā loma situācijā, kad finansiālā situācija ir nestabila – tās ietekmē indivīda prātu un sniedz iespēju labāk pārvaldīt finanses.

 • Sushi restorānā vai ar piegādi – izvēlies pats!

  Cilvēki ir mainīgas būtnes, tādēļ arī mūsu vēlmes attiecībā pret ēdienu ik pa laikam var pārveidoties. Vienā dienā mums kārojas kas viegls un veģetārs, bet citā dienā jau sapņojam par Āzijas virtuves ēdieniem, piemēram, suši. Vai Tu bieži baudi šos gardos ēdienus ar rīsiem, jūras veltēm, dārzeņiem un citām sastāvdaļām? Restorāns "Sushibrothers" Tev piedāvā vienu no labākajiem suši Rīgā, ko noteikti ir vērts nogaršot!

 • Populārākās Jaunā gada apņemšanās

  Cerībā piedzīvot pozitīvas pārmaiņas, katru gadu cilvēki izvirza Jaunā gada mērķus. Neapzinoties šķēršļus, ar ko nāksies sastapties, ikvienam ir gribasspēks un vēlme sasniegt kāroto. 

 • Optibet sporta bārs – atpūta, azarts un draudzība

  Mēs dzīvojam lieliskā gadsimtā, kad ikviens var izpaust sevi, kā vien vēlas, atrast savām interesēm atbilstošas nodarbošanās un vietas, kur pulcēties kopā ar citiem domubiedriem. Mēs varam būt brīvi un nebaidīties būt atšķirīgi. Kādam, iespējams, patīk dzeja – viņš var doties uz dzejas vakariem un dalīties ar saviem garadarbiem domubiedru grupās. Dejošanas entuziasti pulcējas nodarbībās un pat organizē sacensības. Savukārt tie, kam sirdij tuvs ir sports un fanošana par to, pulcējas kopā vietās, kur valda atmosfēra, kas ļauj sekot līdzi saviem iecienītākajiem sportistiem un komandām. Un šī vieta ir – Optibet sporta bārs.