Vietējās ziņas

 • Drošākais ceļš pie tiesībām: Presto autoskola Valmierā

  Korona vīruss nav atruna, lai beidzot neķertos pie autovadītāja apliecības iegūšanas. Patiesībā mācīties autoskolā vēl nekad agrāk nav bijis tik izdevīgi. Nav jārēķinās ar ceļa izdevumiem, lai nokļūtu uz teorijas klasēm, jo viss notiek attālināti, visomulīgākajā un ērtākajā no atmosfērām – savās mājās. Ja jau šobrīd pa mājām dzīvot sanāk vairāk nekā parasti, kāpēc gan laiku neizmantot produktīvi? Ir tik daudz ierobežojumu: nekādas sēdēšanas kafejnīcās un pat draugus nevar uzaicināt ciemos uzspēlēt kārtis. Tomēr tiesības iegūt gan vēl neviens nav aizliedzis!

 • Ziemas riepas – tava drošība uz ceļa ziemas laikā

  Latvijas likumdošanā noteikts – no 1.decembra līdz 1. martam visiem auto, kuru pilna masa nepārsniedz 3.5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Daudzi autovadītāji mēdz ignorēt šos noteikumus, neapzinoties, ka ziemas riepas ir viņu drošība uz ceļa ziemas laikā. 

 • Stabilas un izdevīgas dabasgāzes piegādes uzņēmumiem

  Atvērtais dabasgāzes tirgus energoresursu patērētājiem ir pavēris iespēju izvēlēties, no kura tirgotāja pirkt gāzi, atrodot savām vajadzībām piemērotāko pakalpojumu. Konkurences apstākļi arī panākuši, ka tirgotāji izsaka arvien labākus piedāvājumus un gāzes cenas kļūst izdevīgākas. Tomēr patērētāji joprojām nesteidzas izmantot šīs priekšrocības un iegūt izdevīgākus dabasgāzes piegādes līgumus.

 • Kā pareizi rīkoties, ja gadījies notriekt dzīvnieku?

  Rudens un ziemas sezonas tumšais laiks lielāko daļu autovadītāju dara patiesi bažīgus. Agrā tumsas iestāšanās nāk komplektā ar veselu kaudzi dažādu risku. Neskaitot papildu drošības aspektus, kas jāņem vērā sakarā ar tā sauktajiem neredzamajiem gājējiem, šoferīšiem jāuzmanās arī no tumsā klejojošiem mājdzīvniekiem un pat noklīdušiem meža zvēriem. 

 • Nevēlamo matiņu noņemšana ar lāzeru – 10 lietas, kas par to jāzina

  Lāzerepilācija ir viena no populārām un efektīvām metodēm, ar kuru tiek veikta nevēlamo matiņu noņemšana dažādās ķermeņa zonās. Lai gan šī procedūra jau ilgi ir pieejama arī Latvijā, joprojām ir daudz mītu, neskaidrību un jautājumu, kas traucē pieņemt lēmumu – vai matiņu noņemšana ar lāzeru ir piemērota man?  

 • Mūsdienīgas virtuves darba virsmas no mākslīgā akmens izgatavos "Korte.lv"

  Ja esat uzsākuši virtuves remontu un domājat, kādu virtuves darba virsmu izvēlēties, tad jums noteikti būs interesanti uzzināt vairāk par virtuves virsmām no mākslīgā akmens. Šāda tipa virtuves darba virsmas kļūst arvien populārākas, jo tās nodrošina gan augstu funkcionalitāti un izturību, gan izsmalcinātu izskatu un spēju pielāgoties jebkurām mājokļa saimnieku dizaina vēlmēm. 

 • Lauvas sirds klubs atsāk darbību

  Foto: Facebook.com/Lauvas-sirds-klubs

   Mīļie Lauvas sirds kluba apmeklētāji! 

 • Visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukumam

  Pat ja nav atgadījusies kāda ķibele uz ceļa pašiem, noteikti esam redzējuši, kā tiek evakuēts cits transportlīdzeklis. Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukumam un kādas problēmas risina šādi servisi?

 • Pārliecinies, vai Tava auto klimata kontrole ir darba kārtībā pirms vasaras sezonas

  Gada aukstajā sezonā automašīnā bieži tiek izmantota apsilde, tāpēc tuvojoties siltajam laikam ir jāpārbauda kondicionēšanas sistēma. Kondicionēšanas un klimata kontroles sistēma vasarā var lieti noderēt, kad ir tveicīgi karsts un vienīgais veids, kā justies komfortabli, ir tās izmantošana.

 • Kādas izmaiņas skar jaunos autovadītājus Covid-19 ierobežojumu laikā, kārtojot CSDD eksāmenus?

  Sagaidot 2020. gadu, daudzi no mums izteica lielus solījumus sev, piemēram, vairāk laika pavadīt ar ģimeni, apceļot Eiropu vai pievērsties mācībām autovadītāja apliecības iegūšanai. Bet ko darīt, ja Covid-19 laikā dažas no iecerēm nav iespējams realizēt? Lasi rakstu un uzzini, kādas izmaiņas skar jaunos autovadītājus un kā neapjukt, iegādājoties pirmo auto no mazlietota auto tirgus.