Vietējās ziņas

 • Kredītlīnija no 18 gadiem 

  Publicitātes foto

  Drošs aizdevums brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams, var būt noderīgs. Līdz šim neviens nekad nevarēja zināt, vai kredīts tiks apstiprināts, taču tagad situācijā ir mainījusies. Tā vietā, lai pieteiktos aizdevumam pēdējā brīdī un cerētu uz kreditoru labvēlību, Jūs varat rīkoties preventīvi, t.i., noskaidrot savu kredītlimitu jau krietnu laiku iepriekš. Pieteikties kredītlīnijai tagad var bez maksas internetā. Protams, tas nenozīmē, ka piešķirto aizdevumu vajag arī uzreiz tērēt, jo procentu maksājumi un komisijas maksa ir jāmaksā tikai tad, kad aizņēmums tiks reāli izmantots. Pirms izmantot šādu iespēju rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības un iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi!

 • Vai ir jāraizējas par Eiropas naudas plūsmas apsīkšanu pēc 2020. gada?

  Foto: Bigstockphoto.com / Lals stock

  Gan uzņēmēji, gan politiķi runā par to, ka pēc 2020. gada vairs nebūs pieejams ES fondu līdzfinansējums un ir jādomā par ekonomikas pašfinansēšanās spēju. Izlasiet uzņēmuma "Edo Consult" speciālistu sagatavoto rakstu un uzziniet, vai šādas bažas ir pamatotas!

 • Apavi online – 21. gadsimta sieviešu labākais draugs

  Foto: SomijasApavi.lv

  Vai arī jums ir gadījies ieiet apavu veikalā, saprast, ka nekas neatbilst tam, kas galvā uzzīmēts, un tūliņ pat doties ārā, lai pie izejas secinātu, ka jaunus apavus tomēr vajag un došanās prom nav risinājums? Vai varbūt iedvesma iegādāties apavus rodas 23.20 vakarā, kad pat tirdzniecības centri ir slēgti? Cik labi, ka apavi interneta veikalā ir pieejami visu diennakti! Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc apavi online ir laba ideja!

 • Labs matracis ir zelta vērtē – izvēlieties vietējo ražotāju!

  Foto: Pixabay.com

  Vai zināt to burvīgo sajūtu, kad no rīta pamostaties spirgti un izgulējušies, ķermenis ir atpūties, prāts ir gatavs jaunai informācijai, mugura ir priecīga un visa Jūsu būtība ir enerģiska un gatava jaunai dienai? Vai zināt, kā nopelns tas ir? Protams, miega kvalitāte ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tomēr ir viens galvenais – un tas ir matracis. Gulēt var arī uz grīdas, galvenais, lai starp to un ķermeni ir labs matracis, tad miegs būs veselīgs un no rīta būsiet labā garastāvoklī, gatavi veiksmīgai dienai. Uzziniet, kā izvēlēties Jums piemērotāko matraci, šajā rakstā!

 • Jāorganizē vecmeitu ballīte? Lūk, mūsdienīga ideja!

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Kāzas ir ilgi gaidīts notikums ikvienas sievietes dzīvē, taču pirms tam šis skaistais brīdis jāatzīmē kopā ar draudzenēm varen iespaidīgā ballītē. Vecmeitu ballīte ir pasākums, kurā ļauties kārtīgai smieklu devai, gardām uzkodām un veldzējošiem dzērieniem, kā arī vēl nebijušām emocijām un adrenalīna devai. Kā šo dienu līgavai padarīt īpašu?

 • SIA "Vidzemes papīrs" piedāvājums Jāņiem

  Publicitātes foto

  Līgo svētkiem piedāvājam gravētus koka spraudekļus un koka paliktņus, kā arī māla kausus un bļodas.  

 • Krāšņi svētki kopā ar "Aņ Stūrītis"! 

  Foto: Ansturitis.lv

  Klāt burvīgais svētku svinēšanas un kāzu laiks! Nenoliedzami, svētki tiek svinēti visos gadalaikos, bet, kad pati zeme sāk svinēt svētkus, tad tā vien prasās pievienoties šim svētku svinēšanas maratonam.

 • 6 faktori, kas atvieglos mobilā telefona izvēli

  Publicitātes foto

  Mobilais telefons kļuvis par uzticamu palīgu un līdzgaitnieku ikdienas gaitās – reti kurš spēj iedomāties dzīvi bez tā sniegtajām iespējām. Bet, kad pienāk brīdis jauna tālruņa iegādei, aktuāls kļūst jautājums – kam pievērst uzmanību, meklējot piemērotāko variantu?

 • Pētījumi: Elektroniskās cigaretes nav tik kaitīgas kā parastās tabakas cigaretes

  Foto: Veipo.lv

  Elektroniskās cigaretes (e-cigaretes) Latvijā kļūst arvien populārākas. Vairāki pētnieki tās atzinuši par drošāku alternatīvu tabakas izstrādājumiem. Tabakas cigaretes aizstāšana ar e-cigareti sniedz ieguvumu ne tikai smēķētājiem, bet arī apkārtējiem cilvēkiem. E-cigaretēs tiek izmantota mikro-elektro tehnoloģiju māksla, tādējādi ļaujot smēķētājam iepazīties ar alternatīvu smēķēšanu bez liesmas, pelnu un darvas klātbūtnes, kas ir neatņemama sastāvdaļa parastajām tabakas cigaretēm.

 • Sporta zāle individuāliem treniņiem un grupu nodarbībām

  Publicitātes foto

  Aiz loga ar katru dienu kļūst arvien siltāks un jaukāks laiks, un tas nozīmē, ka drīz būs klāt arī peldēšanas sezona. Tādēļ ir laiks parūpēties par savu figūru. Daudzi to dara vienatnē, piemēram, skrienot vai braucot ar velosipēdu.