Vietējās ziņas

 • Kādiem mērķiem tiek izmantots kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

  Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir viens no kredītu veidiem, ko nodrošina vairums aizdevēju. Tas arī ir viens no biežāk izmantotajiem pakalpojumiem, lai klienti spētu īstenot savas ieceres un mērķus. Kādiem nolūkiem visbiežāk tiek noformēts kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu? Ar ko jārēķinās, izmantojot šo pakalpojumu? Par to vairāk uzzināsiet šajā rakstā.

 • Plāno sulu spiedes iegādi? 5  faktori, ko Tev vajadzētu zināt, izvēloties labāko!

  Svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas ir lielisks un veselīgs ēdienkartes papildinājums. Tās nodrošina ar vitamīniem un sniedz mundruma devu, turklāt, pateicoties dažādībai, katrs var pagatavot sev tīkamāko dzērienu. Daudzveidīgā klāstā pieejami ne tikai šie dzērieni, bet arī ierīces, ar ko tos pagatavot. Kurai no sulu spiedēm dot priekšroku? Kā novērtēt sulu spiedes kvalitāti?  Par to turpinājumā!

 • Ko uzdāvināt mīļotajai, ja ir ierobežots budžets

  Ko uzdāvināt svētkos mīļotajai sievietei, ja nav naudas smalkām rotaslietām, ceļojumiem un dizaineru somiņām? Arī ar ierobežotu budžetu var pārsteigt un iepriecināt mīļoto sievieti svētkos. Kā to izdarīt? Piedāvājam dažas noderīgas idejas, ko droši varat aizņemties, kā arī papildināt ar savām idejām. 

 • Noderīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko ūdens sildītāju

  Viena no aktuālajām lietām privātmājās ir ūdens sildītāji. Tie nodrošina karstā ūdens padevi un gādā par komfortu, tādēļ sildītāja izvēle un iegāde ir atbildīgs process. Lai plašajā klāstā orientēties būtu vieglāk, piedāvājam nelielu ceļvedi ūdens sildītāju piedāvājumā. 

 • Kas jāatceras par intīmo veselību karstā laikā?

  Foto: Shutterstock.com

  Sieviešu intīmā veselība un labsajūta ir tēma, par kuru sievietes reizēm izvairās runāt pat ar draudzenēm. Dažreiz pašai sievietei ir grūti novērtēt – kas ir normāla pašsajūta, kādos gadījumos pietiek ar vienkāršām darbībām un higiēnas paradumu maiņu, un kad nepieciešama ārsta palīdzība. Lasiet tālāk un uzziniet, kā vienkāršākos intīmā diskomforta gadījumos var palīdzēt bezrecepšu preparāts Ecocillin!

 • Padomi, kā izvēlēties kafijas pupiņas

  Kafijas izvēle mūsdienās ir ļoti plaša. Ja cilvēks vēlas iegādāties augstas kvalitātes kafiju, tad nepieciešams zināt vairākus knifiņus, kas palīdzēs iegādāties pašu labāko kafiju no visa piedāvājuma klāsta. Ja esi kafijas pupiņu cienītājs, tad tev noteikti noderēs šis raksts, jo esam sagatavojuši vairākus vērtīgus padomus, kas palīdzēs saprast, kā atšķirt augstas kvalitātes kafijas pupiņas no ne tik labām.

 • Kā tiek ieklāts dakstiņu jumta segums?

  Jumta ieklāšana nav vienkāršs process. Tas prasa specifiskas zināšanas un bagātīgu pieredzi. Jumta segums ir viena no tām riska grupām, kura klāšanai noteikti ir nepieciešama speciālista – sertificēta jumiķa – pieaicināšana, lai jumta konstrukcija un segums būtu uzskatāms par drošu un atbilstošu visām normatīvo aktu prasībām.

 • Pieci iemesli, kāpēc pirkt lietotu auto ir izdevīgāk

  Publicitātes foto

  Jauna auto iegāde prasa lielus un regulārus ienākumus, taču bieži vien vajadzība pēc automašīnas nevar gaidīt, un daudzi no mums sliecas par labu lietotas automašīnas iegādei. Tomēr, kā rāda daudzu autovadītāju pieredze, lietoti auto nebūt nav tā sliktākā izvēle.

 • Kādu matraci izvēlēties – viskoelastīgo vai lateksa matraci?

  Publicitātes foto

  Kvalitatīvs miegs, kas sniedz enerģiju turpmākajai dienai ir svarīgs ikvienam. Tieši tādēļ ir jāpievērš uzmanība ne tikai saviem paradumiem, kas varētu traucēt naktī aizmigt, bet arī videi, kurā to mēģinām darīt. Arī gultai un matracim ir ļoti liela nozīme, jo nepareizi izvēlēts matracis – pārāk ciets vai pārāk mīksts – var radīt, piemēram, muguras sāpes.

 • Iztīrīts skurstenis – droša māja! Kad ir īstais laiks izsaukt skursteņslauķi un kā pazīt labu amata meistaru?

  Foto: Shutterstock.com

  Kad pēdējā malkas pagalīte ir izkurināta un apkures sezona pabeigta, ir īstais brīdis domāt par skursteņslauķa izsaukšanu un apkures sistēmas veselības stāvokļa pārbaudi. Skursteņa tīrīšana un regulārā stāvokļa pārbaude ir ne tikai būtisks priekšnosacījums ugunsdrošības prasību ievērošanai, bet arī Ministru kabineta noteikumu prasība. Cik bieži jātīra skursteņi un kam vēl jāpievērš uzmanība – par to lasiet tālāk.