Vietējās ziņas

 • 15 vienkārši padomi personīgo finanšu uzlabošanai

  Lai uzlabotu finansiālo stāvokli, bieži vien nevajag daudz, pietiek ar dažām būtiskām izmaiņām ierastajā ikdienas ritējumā. Lūk, 15 īsi padomi, kas noteikti uzlabos personīgo finanšu stāvokli.

 • Kāpēc ikvienam nepieciešams papildus uzņemt D vitamīnu

  Ja reiz ir viens vitamīns, par kura nozīmi tiek runāts īpaši bieži, tad tas ir D vitamīns. Tā loma cilvēka organismā ir ļoti nozīmīga. Bet Latvijas kontekstā diemžēl jāatzīst, ka vairumam cilvēku ir novērojams D vitamīna deficīts. Tam par iemeslu ir mūsu atrašanās vieta uz planētas, jo saules staru intensitāte un krišanas leņķis šeit ir tāds, ka nespējam savam organismam iegūt nepieciešamās D vitamīna devas dabiskā veidā. Tāpat arī ar pārtiku nav iespējams uzņemt D vitamīnu pietiekamā daudzuma. 

 • Ne vienmēr jādāvina rotaļlietas. Idejas aktīvām un interesantām Ziemassvētku dāvanām bērniem

  Pavisam drīz vecāki sāks prātot, kādas dāvanas kopā ar Ziemassvētku vecīti sarūpēt saviem mīļajiem bērniem, jo svētku laiks pienāks nemanot. Varbūt šogad klasisko rotaļlietu vietā sagādāt kaut ko nedaudz savādāku – aktivitātes un piedzīvojumus, jaunu pieredzi nesošas dāvanas, kas bērnam sniegs arī jautrību un pozitīvas emocijas.

 • Kā palielināt savus ienākumus?

  Ir cilvēki, kuriem ir mazi ikmēneša ienākumi. Ienākumu apmērs ir tikai tik liels, lai varētu atļauties apmaksāt rēķinus, mājokļa īri, nopirkt pārtiku un nomaksāt kredīta maksājumus, ja tādi ir. Par iekrājumu veidošanu šādos gadījumos var aizmirst. Latvijā ir ļoti daudz tādu ģimeņu, kas dzīvo no algas līdz algai. Tāpēc, ja rodas  ārkārtas situācijas, tad šīm ģimenēm klājas vēl grūtāk? Kā palielināt savus ienākumus, lai visam pietiktu naudas? Lasi raksta turpinājumu un uzzini!

 • Kā veidot naudas iekrājumus?

  Dažreiz dzīves realitāte diemžēl ir dzīvošana no algas līdz algai. Taču, lai tā nebūtu un tavs dzīves līmenis uzlabotos, ir dažas lietas, ko vari ņemt vērā, lai palielinātu savus ienākumus un tāpat arī samazinātu esošos tēriņus.

 • Kā iekrāt naudu, neierobežojot ikdienas tēriņus?

  Naudas krāšana bieži vien asociējas ar taupību un atteikšanos no iekārotajiem pirkumiem. Daudziem no mums tas pavisam noteikti nešķiet kārdinoši, jo sevis ierobežošana nav nekas patīkams.

 • Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu

  Kādiem kritērijiem nepieciešams atbilst, lai patērētājs varētu pretendēt uz aizdevumu kādā no Latvijas banku vai nebanku kredītiestādēm? Vispirms jāsaprot, ka katram aizdevējam var būt savi specifiski nosacījumi, ko tas izvirza saviem klientiem atkarībā no kredīta veida un arī aizdevuma summas.

 • Kādas ir galvenās bīdāmo vārtu priekšrocības

  Meklējot piemērotākos teritorijas vārtus savam īpašumam, parasti izvēle ir starp veramajiem un bīdāmajiem vārtiem. Lai gan abus no vārtiem var iegādāties patiešām kvalitatīvus un īpašuma arhitektūrai pieskaņotus, tomēr šo vārtu funkcionalitātē ir zināmas atšķirības. Bīdāmie vārti izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām, kas mudina arvien biežāk izvēlēties tieši šo vārtu veidu. Bīdāmie vārti vairumā gadījumu tiek aprīkoti ar vārtu automātiku, kas padara to funkcionalitāti un ērtības vēl ievērojamākas.

 • 10 veidi, kā iekrāt atvaļinājumam

  Liela daļa cilvēku atvaļinājumu pavada ceļojot. Tas sniedz pozitīvas emocijas un paplašina redzesloku, taču bieži vien izmaksā diezgan dārgi. Taču, laikus plānojot, sagatavoties ceļojumam būs vienkāršāk. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs iekrāt sapņu atvaļinājumam. 

 • 5 animācijas filmas, kuru varoņi būs lieliskas mīļmantiņas jūsu bērnam

  Vairumam bērnu pirmajos dzīves gados ir kāda mīļmantiņa, no kuras viņš negrib šķirties, ko ņem līdzi gultā, uz bērnudārzu, braucienos un visur, kur vien dodas. Vecākus reizēm nogurdina tas, ka vienmēr jāpiedomā, lai mīļmantiņa ir pa rokai, lai tā nepazūd, tomēr bērnam šāda mantiņa ir ļoti svarīga, jo sniedz viņam drošību, prieku un atbalstu ikdienas gaitās.