Radošuma enerģijas pilns uzņēmums ar mīlestību pret koku!

Mēs apstrādājam koku ar senu dzedzināšanas metodi dodot tam ilgmūžību un unikāli jaunu izskatu, kas priecēs katru mūsu klientu! Mūsu dizaina un interjera produkti ir roku darbs. Katrs dizaina elements ir tikai vienā eksemplārā! Tas piesķir mūsu produktiem lielāku vērtību.
Kā arī mēs ražojam rūpnieciskos produktus – grīdas līstes, klēdes, durvis. Piešķirot jūsu mājai, dzīvoklim, ofisam, restorānam vai jebkurai citai telpai lielisku akcentu un padarot to īpašu! Mums patīk skaistas lietas un mēs apvienojam vairākus faktorus vienuviet (eksluzīvu interjera dizainu, eko materiālu, izturību, ilgmūžību un dabai draudzīgu) !

Koksnes apstrāde

Koksnes apstrāde ar uguni ir visdabiskākais koksnes sagatavošanas veids, kas nodrošina aizsargājošu un estētisko funkciju. Ir svarīgi uzsvērt, ka koksnes apstrāde ar šo metodi ne tikai rada unikālu nokrāsu un izceļ tekstūru, bet arī nodrošina aizsardzību pret ārējiem faktoriem (uguni, trūdēšanu, kukaiņiem). Ar šo koksnes dedzināšanas metodi apstrādāta koksne kalpo vairākus gadu desmitus, tāpēc šis risinājums ir ne tikai estētiski pievilcīgs, bet arī ārkārtīgi izturīgs, ilgmūžīgs.

Process

Koksni apdedzina ar uguni, līdz vēlamajam rezultātam un tonim, notīra no sodrēja putekļiem vai apstradā ar birsti! Koksni nomazgā ar ūdeni. Dēļi tiek sagatavoti lietošanai – pārklāti ar dabīgajām eļļām vai laku.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 27353533
E-pasts info@black-burner.com
Mājaslapa https://black-burner.com/
Reģistrācijas numurs 40203446150

Atslēgvārdi

grīdas līstes, interjera elementi, kempinga namiņi, koka māju būvniecība,  koka moduļu māju būvniecība, būvniecība,  koka mājas, moduļu māju celtniecība,  koka mājas, koka moduļu mājas, moduļu mājas, dedzinātās apdares, koka māju būvniecība, saunas, pirtis, apdares dēļi, dedzinātie dēļi, koka durvis ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā