Banner 980x90

Valmiermuižas alus darītava

Valmiermuižas alus darītava apmeklētājiem piedāvā ekskursijas ražotnē un alus degustācijas. Alusdarītavas pārdotavā var nopirkt dzīvo alu, pirtslietas un piemiņas lietas, rīkot svinības, savukārt Valmiermuižas virtuvē ir iespēja mieloties ar ēdieniem, kas gatavoti no alus vai īpaši piemeklēti baudīšanai ar to.

Ciemošanās laikā būs iespēja uzzināt, kā muižas bagātā vēsture ir ietekmējusi alus tapšanu, kā no dabīgām sastāvdaļām nesteidzīgi top dzīvais alus un kā pa muižkungu modei to nobaudīt.

Valmiermuižas alus darītavas apmeklējuma un alus degustācijas ilgums ir 1,5-2 stundas. Iepriekš saskaņojot, ekskursijas notiek kā latviešu, tā angļu un krievu valodā.

Vēl, iepriekš piesakot, kā lieli, tā mazi aicināti izbaudīt izjādes zirga vai ponija mugurā Valmiermuižas pils parkā un izbraukt ar pajūgu tuvējā apkārtnē. Zinātkārie aicināti uz Valmiermuižas stalli, lai ekskursijā izzinātu zirgu dzīves ikdienu un paradumus.

Lai izbaudītu Valmiermuižas alus daudzveidīgo garšu izsmalcināto saspēli ar ēdienu, ciemiņi aicināti uz Valmiermuižas alus virtuvi turpat līdzās alus darītavai. Ziemas sezonas nedēļas nogalēs alus virtuvē iespējams mieloties pie Latvijas garšu vēlo brokastu galda, savukārt vasarā alus un ēdiena saderības stāstu iespējams izzināt ik dienu.

Adrese: Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, LV-4219
Tālrunis: +371 20264269 (ekskursijas alus darītavā), +371 26562703 (ekskursijas zirgu stallī un izjādes)
Mājaslapa: www.valmiermuiza.lv
E-pasts: info@valmiermuiza.lv
GPS koordinātes: 57.5558588, 25.4290077

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)