Vietējās ziņas

 • Atvērs grupiņas jaunākā vecuma bērniem

  Publicitātes foto

  Lai nodrošinātu iespēju apmeklēt bērnudārzu visiem pieteiktajiem 2016.gadā dzimušajiem bērniem, nākamajā mācību gadā tiks atvērtas jaunas grupiņas Valmieras 2.vidusskolas bērnudārza telpās. Pusotru gadu veci bērni tiks uzņemti arī pirmsskolas izglītības iestādēs "Krācītes", "Kārliena" un "Buratino". Savukārt bērnudārzos "Ābelīte", "Ezītis", "Pienenīte", "Sprīdītis" un "Vālodzīte" nākamajam mācību gadam grupas ir nokomplektētas ar bērniem, kuri vecāki par diviem gadiem.

 • Informācija par skolēnu uzņemšanu 1.klasē

  Pilseta24.lv

  Aprīļa beigās noslēdzās Valmieras pilsētas pašvaldības organizētā bērnu pieteikšana pašvaldības vispārizglītojošo izglītības iestāžu 1.klasēs. Kā norāda Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže, līdz šim iesniegti 298 pieteikumi bērnu uzņemšanai 1.klasē. 

 • Sveikti mācību olimpiāžu laureāti

  Publicitātes foto

  22.maijā Valmieras Drāmas teātrī tika sveikti Valmieras pilsētas 2016./2017.mācību gada olimpiāžu un skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumu laureāti un viņu pedagogi. Šogad tie ir 117 skolēni un 68 pedagogi, kuri guvuši augstus rezultātus valsts un Vidzemes reģiona olimpiādēs, atklātajās olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos. 

 • Pirmais starptautiska līmeņa "Hakathon" Vidzemes Augstskolā1

  Foto: Reičela Baltiņa

  Vidzemes Augstskolā no 28. līdz 30.aprīlim norisinājās pirmais starptautiskais "Hackathon" Baltijas valstīs. Pasākumu vadīja un virtuālās realitātes profesionālis no ASV Tronds Nilsens. Pasākumu sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu rīkoja tehnisko inovāciju uzņēmumi "Overly" un "Anatomy next".

 • Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notiek Atvērto durvju diena

  Valmiera24.lv

  Otrdien, 25.aprīlī, notika Atvērto durvju diena Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Uz pasākumu bija ieradušies 9.klašu skolēni no Valkas, Smiltenes, Matīšiem, Saulkrastiem un citām vietām. Skolēnus pavadīja aptuveni 10 aģenti  - Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas vidusskolēni, kas interesentiem izrādīja skolu un atbildēja uz viņu jautājumiem.

 • "Ieskaties Pārgaujā!" vai Valmieras Pārgaujas ģimnāzija atver durvis

  Publicitātes foto

  Otrdien, 25.aprīlī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā (VPĢ) būs atvērtas mācību priekšmetu kabinetu, sporta zāles, bibliotēkas, kafejnīcas u.c. durvis, lai devītklasnieki varētu iepazīties ar vienīgo Valmieras vidusskolu viņpus Gaujas – Pārgaujas ģimnāziju. 

 • Vidusskolēni iejūtas studenta ādā "ViA studenta anatomijā"

  Publicitātes foto

  No 15. līdz 22. martam Vidzemes Augstskolā norisinās pasākums "ViA studenta anatomija." Tā ietvaros šogad 33 vidusskolēni no Valmieras, Rīgas, Cēsīm, Ogres, Liepājas, Jēkabpils, Salaspils un citām Latvijas vietām ierodas Vidzemes Augstskolā, lai tuvāk iepazītos ar augstskolas dzīvi no iekšienes, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

 • Latvijas Kultūras akadēmija sagatavos aktierus Valmieras Drāmas teātrim

  Publicitātes foto

  Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) šovasar uzņems jaunu Dramatiskā teātra aktieru kursu, kas tiks veidots sadarbībā ar Valmieras Drāmas teātri. Kursu vadīs režisore un LKA docente Indra Roga, kura Valmieras teātrī iestudējusi virkni nozīmīgu lielās skatuves uzvedumu, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra un audiovizuālās mākslas katedras vadītāja skatuves mākslas nozarē Zane Kreicberga.

 • Godināti Viestura vidusskolas skolotāji

  Reičela Baltiņa/ Valmiera24.lv praktikante

  Valmieras Viestura vidusskolā piektdien, 10.martā par godu "Darba Svētkiem" ar pilsētas pašvaldības pateicības rakstiem tika godināti skolotāji.

 • Valmieras Viestura vidusskolā aizvadīti "Darba svētki"

  Publicitātes foto/ Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

  Šodien, 10.martā Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās "Darba svētki", kuros tika godināti skolas pedagoģiskie darbinieki, pasniedzot Valmieras pilsētas pašvaldības Pateicības rakstus, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.