Vietējās ziņas

 • Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks "Elektrum ledus svētki"

  Publicitātes foto

  Svētdien, 12.martā no plkst.11.00 līdz 15.00 Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) "Elektrum" ledus hallē norisināsies publiskā slidošana "Elektrum ledus svētki", pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja VOC pārstāvniecība.

 • Kopj kokus valmieriešu iecienītās pastaigu vietās gar Gauju1

  Publicitātes foto

  Koku un krūmu vainagu veidošanu parasti veic pavasarī pirms lapu plaukšanas. Meža kopšanai labvēlīgākais laiks ir ziema vai sauss laiks, kad zeme ir sasalusi vai nav lietū izmirkusi. Koku kopšana pilsētas zaļajās zonās un mežos ir nepieciešama, lai uzlabotu paliekošo koku augšanas apstākļus un vairotu koku, meža un pilsētvides ainavas vērtību. Koku un meža kopšanas darbi šoziem notiek arī airēšanas bāzes "Krāces" piegulošajā teritorijā Gaujas kreisajā krastā un Atpūtas parkā Gaujas labajā krastā.

 • Parakstīs vienošanās protokolu ar Valmieras Drāmas teātri

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Ceturtdien, 9.martā plkst.19.00 teātra namā "Jūras vārti" notiks Valmieras Drāmas teātra viesizrāde "Džeina Eira". Pirms izrādes Ventspils pilsētas dome, SIA "Kurzemes filharmonija" un valsts SIA "Valmieras Drāmas teātris" parakstīs trīspusēju Vienošanās protokolu par sadarbību nākamajos trīs gados, paredzot sniegt ventspilniekiem katru gadu trīs viesizrādes.

 • Norisināsies skrējiensoļojums "Rīga - Valmiera"

  Publicitātes foto/ Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

  1.aprīlī no Brīvības pieminekļa Rīgā līdz Sv.Sīmaņa baznīcas kliņķim Valmierā, norisināsies skrējiensoļojums "Rīga - Valmiera", pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja skrējiensoļojuma "Rīga - Valmiera" pārstāvis Matīss Vecvagaris.

 • Valmierā notiks "ZZ Čempionāta" pusfināls

  Publicitātes foto

  No 27. līdz 28. aprīlim Jāņa Daliņa stadionā norisināsies viens no trim "ZZ Čempionāta" pusfināliem. "ZZ Čempionāts" ir viens no Latvijā vērienīgākajiem skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos čempionātiem.

 • Valmiermuižas stallī norisināsies zirglietu andele2

  Publicitātes foto

  Svētdien, 19.martā no plkst. 11.00 līdz 15.00 Valmiermuižas staļļa pagalmā (Dzirnavu ielā 15) notiks pirmā zirglietu andele Vidzemē. Tās laikā gan lieli, gan mazi jātnieki un zirgu mīļi aicināti andelēt un iegādāties gan lietotas, gan jaunas zirglietas un jātnieku drēbes, kā arī pasūtīt jaunas no kataloga, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmiermuižas alus darītavas viesmīlības vadītāja Ieva Stīpniece.

 • Aizvadīts stāstu vakars "Sniegotā Valmiera fotoobjektīvā"

  Reičela Baltiņa/ Valmiera24.lv praktikante

  Valmieras tūrisma centrā 28. februārī norisinājās pirmais šī gada stāstu vakars "Sniegotā Valmiera fotoobjektīvā", kurā varēja redzēt vairāk nekā 100 gadus senas fotogrāfijas. 

 • Valmierā runās par ģimenes ārsta lomu savlaicīgā prostatas vēža atklāšanā

  Latvijā ar prostatas vēzi saslimst arvien jaunāki vīrieši - pat sākot jau no 40 gadu vecuma. Taču, ja vēzis tiek atklāts tā pirmajās stadijās, to ir iespējams veiksmīgi ārstēt vai pat pilnībā izārstēt. Kādi ir galvenie prostatas vēža riska faktori; kāda loma prostatas vēža diagnostikā un ārstēšanā ir ģimenes ārstam; kad, kādiem pacientiem un kāpēc nepieciešamas papildus pārbaudes – par to un citiem vīriešu veselības jautājumiem, 2. martā seminārā Vidzemes slimnīcas un apriņķa ģimenes ārstiem stāstīs Vidzemes slimnīcas urologs Dainis Vorps. 

 • Pavasara vēsmas Valmierā

  Reičela Baltiņa

  Kad Valmierā temperatūras stabiņš pārkāpis nulles atzīmi, gaisā jūtamas pavasara vēsmas. 

 • Valmieras Kultūras centrā notiks mazo vokālistu konkurss "Cālis 2017"

  Publicitātes foto/ Foto: Valmieras kultūras centrs

  12.martā plkst.13.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies mazo vokālistu konkurss "Cālis 2017".