Valmierā atklāts biznesa inkubators

Dāvis Strazds/ Valmiera24.lv
Dāvis Strazds/ Valmiera24.lv

Piektdien, 10. februārī Valmierā, Purva ielā 12A ar svinīgu pasākumu atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.

Kā pilsētas informācijas portāls Valmiera24.lv uzzināja pasākumā, tā laikā klātesošajiem bija iespēja uzzināt biznesa inkubatora darbības pamatprincipus, apskatīt tā telpas, iepazīties ar biznesa inkubatora sadarbības partneriem, kā arī iegūt informāciju par LIAA biznesa inkubatora attīstības plāniem Valmierā un tā darbības teritorijā. 

Inkubatora atklāšanas pasākumā piedalījās: Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, LIAA direktors Andris Ozols, LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jānis Kļaviņš, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.