Dienas horoskops 14.februārim

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

Auns Šodien izvairies no lieliem pasākumiem un sabiedrisku iestāžu apmeklēšanu. Būs labāk, ja vakaru pavadīsi mierīgā gaisotnē. 

Vērsis Mēģini būt pozitīvs un pretimnākošs visas dienas garumā. Laba attieksme pret apkārtējiem iepriecinās gan tevi, gan apkārtējos. 

Dvīņi Palutini sevi un savus mīļos ar paša gatavotiem ēdieniem. Ja nepieciešams, uzkop savu mājokli un veic tajā nelielas izmaiņas. 

Vēzis Par ļaunu nenāks, ja šodien pamainīsi kaut ko savā izskatā. Tas piesaistīs apkārtējos un arī pretējā dzimuma pārstāvjus. 

Lauva Šodien citu acīs izskatīsies īpaši labi. Parūpējies, ka šīs dienas tēls iepriecina arī tevi pašu. Ja esi brīvs, tad šo vakaru nevajadzētu pavadīt, sēžot mājās. 

Jaunava Vislabāk jutīsies tad, kad dienu pavadīsi mājās, kopā ar saviem mīļajiem ģimenes locekļiem. No trakiem piedzīvojumiem gan būtu jāatsakās. 

Svari Lai nesarūgtinātu apkārtējos, šodien nāksies iet uz vairākiem kompromisiem. Esi piekāpīgs. Negatīvu viedokli ieteicams paturēt pie sevis. 

Skorpions Šī diena var diži neatšķirties no pārējām. Lai to labotu, nāksies darīt ko tādu, kas tev nav raksturīgs. Interesanta un neparasta diena. 

Strēlnieks Tu šodien vari piedzīvot ko pavisam neparastu tieši tad, kad to gaidīsi vismazāk. Ja vēlies saņemt simpātiju apliecinājumu, tad šodien pirmo soli nāksies spert tev pašam. 

Mežāzis Būsi izvēles priekšā - satikties ar draugiem vai veltīt laiku kādam cilvēkam, kuru tu sen neesi saticis. Katra no izvēlēm novedīs pie pilnīgi atšķirīga gala rezultāta. 

Ūdensvīrs Rīkojies tā, kā pats vēlies, un klausi savai sirdsapziņai! Spontāni lēmumi un rīcība tavu dienu spēs uzlabot. 

Zivis Šodien būsi izteikti sapņains. Tava lēnība negatīvi ietekmēs tavu statusu darbā, toties citās dzīves sfērās viss būs kārtībā. 

Līdzīgi raksti

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com Dienas horoskops 8.martam

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com Dienas horoskops 7.martam

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com Dienas horoskops 6.martam

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com Dienas horoskops 4.martam