Burtnieku novada pašvaldība ceturto reizi izsludina vides attīstības projektu konkursu

Valmiera, 3.apr., LETA. Burtnieku novada pašvaldība ceturto reizi izsludina vides attīstības projektu konkursu nevalstisko organizāciju, biedrību, nodibinājumu, reliģisko organizāciju un juridisko personu sagatavotiem iniciatīvu projektiem, aģentūru LETA informēja Burtnieku novada pašvaldības pārstāve Edīte Stērste.

Kopējais pieejamais finansējums projektu konkursā sastāda 6000 eiro, vienam projektam pieejamais maksimālais pašvaldības finansējuma apmērs - 500 eiro.

"Tieši Burtnieku novada iedzīvotāji, savu pagastu patrioti, vislabāk zina, kas dzīves vidē jāsakārto, lai sadzīve kļūtu ērtāka, lai pašus un ciemiņus priecētu sakārtotība, tiktu respektēta apkārtējā vide un cienītas bagātās pagastu tradīcijas. Vides attīstības projektu konkurss dod iespēju pašiem izdomāt, pamatot un izdarīt. Projektu konkursu izsludinām jau ceturto reizi. Sakoptas piemiņas vietas un labiekārtota teritorija, pilnveidota koplietošanas infrastruktūra un kopdarbā īstenoti pasākumi – tā ir neliela daļa no iepriekšējo gadu veikuma," iesniegt projektu pieteikumus aicina Burtnieku novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītājs Valērijs Seilis.

Vides attīstības projektu konkursa mērķis ir veicināt Burtnieku novada publiskās teritorijas sakoptību un drošību, dažādojot iespējas saturīgai un kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai Burtnieku novada iedzīvotājiem un veicinot Burtnieku novada iedzīvotāju iesaistīšanos novada teritorijas sakopšanas pasākumu īstenošanā, nodrošinot jaunizveidotā vides objekta ilgtspējīgu uzturēšanu.

Pieteikumus var iesniegt līdz šī gada 30.aprīlim personiski kādā no Burtnieku novada pagastu pārvaldē, nosūtot pa pastu vai uz e-pastu "info@burtniekunovads.lv", parakstot to ar drošu elektronisko parakstu.