Atvērts lielākais "top!"veikals Valmierā

Publicitātes foto

Piektdien, 17.martā, Valmierā, Rīgas ielā 64, tika atvērts Valmierā lielākais un piektais lielākais vietējais veikals "top!" Latvijā. Tā tirdzniecības zāles platība ir 868 m2, kas izvietota divos stāvos. Sākotnēji būs nodrošinātas darbavietas 34 darbiniekiem.

Kā pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja "Nords Porter Novelli" projektu vadītāja Ieva Balode, piektdienas pēcpusdienā durvis vēra desmitais "top!" veikals Valmierā. Pirmie simts apmeklētāji saņēma veikalu tīkla "top!" iepirkumu somas, savukārt jaunākie apmeklētāji - balonus. Tāpat bija iespēja degustēt sagādātos ražotāju labumus.

SIA "Firma Madara 89" mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs par jaunatvērto veikalu stāsta: "Esam priecīgi atvērt plaša sortimenta veikalu valmieriešiem, pirmajā stāvā piedāvājot pārtiku un dzērienus, kā arī kafejnīcu "Pasēdnīca", savukārt otrajā stāvā - rūpniecības preces, apģērbu, rotaļlietas un citas preces."

Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc vietējo veikalu "top!" pašražotās kulinārijas un konditorejas, arvien vairāk veikalu tīklā uzmanība tiek pievērsta ne tikai svaigajai un vietējā ražojuma produkcijai, bet arī veikalā gatavotajai konditorejai un kulinārijai. Arī jaunatvērtajā veikalā Valmierā darbojas ceptuve. S.Muižarājs ar lepnumu stāsta: "Mūsu konditores rūpējas par gardām bulciņām, plātsmaizēm un citiem konditorejas labumiem, savukārt pavāres uz vietas gatavo salātus, gaļas un citus kulinārijas izstrādājumus."

Veikalu tīkla "top!" mārketinga vadītāja Ilze Priedīte uzsver: "Gandarījums, ka valmierieši un apkārtējie iedzīvotāji mūs novērtē un ir iecienījuši. Tāpēc jo īpaši priecājamies par mūsu veikalu tīkla paplašināšanos šeit un lielākā veikala atvēršanu! Šobrīd Valmierā mūs pārstāv divi Latvijas uzņēmējiem piederošie partneri, katrs ar pieciem "top!" veikaliem - SIA "Firma Madara 89" un SIA "Lars Limited". Otrs lielākais "top!" veikals Valmierā pieder SIA "Lars Limited", kas atrodas Miera ielā 5."

SIA "Firma Madara 89" ir vietējā veikalu tīkla "top!" lielākais partneris, kas šogad atzīmē jau 24.pastāvēšanas gadu. Valmierā uzņēmumam pieder pieci veikali, no kuriem četros ir ceptuves, kas nodrošina svaigas produkcijas ražošanu katru dienu. Līdz ar jaunatvērto veikalu Valmierā SIA "Firma Madara 89" nodrošina jau 90 darbavietas vietējiem iedzīvotājiem.

Kopumā uzņēmums šobrīd nodrošina vairāk nekā 1300 darbavietas, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā SIA "Firma Madara 89" atvērusi jau 74 vietējos veikalus "top!" - 32 "mini top!"un 42 "top!".

Veikalu tīkls "top!"ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi "top!" Latvijā šobrīd darbojas 246 pārtikas veikali, no tiem 130 "top!"un 116 "mini top!", kuri pieder 19 vietējiem uzņēmumiem: SIA "Firma Madara 89", AS "LPB", AS "Diāna", SIA "Lars Limited", SIA "Gabriēla", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", SIA "AA & Co", SIA "Krista-A", AS "Roga-Agro", SIA "ESSA", SIA "G.A.L.", SIA "Lekon", SIA "Ogres Prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa", SIA "Oregano", SIA "SP" un SIA "Palmas-S".

Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.