7 ieteikumi, kā vienkāršot savu dzīvi

Dzīve mums ir tikai viena, un katrs vēlas to nodzīvot pilnvērtīgi. Bieži vien tomēr iezogas smaguma sajūta, rutīna, rodas vēlme pēc mierīguma un harmonijas. Lai sasniegtu harmonisku ikdienu, iespējams, tev ir jāpārskata savi paradumi, uzskati un apkārtējā vide, tāpēc, lai pozitīvas pārmaiņas tavā dzīvē notiktu, lasi šo rakstu un ņem vērā mūsu ieteikumus! 

Turpinājumā 7 ieteikumi, kā vienkāršot savu dzīvi, lai sasniegtu daudz vairāk nekā līdz šim. Šie daži elementi skar ikvienu no mums  citu vairāk, bet citu mazāk. Iespēja iemācīties ar šīm sajūtām sadzīvot un tās mainīt ir tikai ir vienīgi mūsu pašu rokās. 

Bailes
Tu sapņo par jaunu darbu, ceļojumu vai kādu iespēju, kuru baidies izmantot? Tad šis ir pēdējais laiks pārvarēt bailes, lai sāktu jaunu dzīvi. Dažkārt saņemšanās un baiļu pārvarēšana paver jaunas iespējas un rada arvien lielāku drosmi darīt vēl ko jaunu. Atmetot bailes, tu pavisam noteikti atlaidīsi vaļā iekšējo saspringumu. Bailes ir daudzu mērķu un sasniegumu strupceļš, kas cilvēka dzīvē absolūti nevienkāršo ikdienu un sajūtas.

Piedošana
Mums katram ir sava pagātne, kurā dažkārt ir bijuši pāridarījumi un kreņķi. Piedod cilvēkiem, kas tev ir darījuši pāri  tas ļaus virzīties uz priekšu. Piedošana atvieglos iepriekš nesto smagumu un pavisam noteikti vienkāršos tavu dzīvi, jo spēt atstāt aizvainojumus pagātnē ir liels solis pretim nākotnei. 

Izvērtēšana
Lai neiekļūtu ikdienišķās nepatikšanās, esi cilvēks, kurš pārdomā savus lēmumus  izvairies no šaubīgiem darījumiem un piedzīvojumiem. Izvērtē rūpīgi, kas tev ir svarīgs un kas  nē. 

Spēt pateikt "nē"
Spēt pateikt nē ir pārliecinoša cilvēka pozīcija jeb pašpārliecība. Tu jutīsies daudz ērtāk, ja izvērtēsi savas vēlmes un iespējas un cilvēkiem teiksi to, ko domā. Ja nevēlēsies, ko darīt un spēsi tam pateikt "nē", tu atvieglosi un vienkāršosi savu ikdienu. 

Atmaksā parādus
Iegādājies lietas, kas tev ir vajadzīgas, nevis lietas, kas ir uz atlaidēm. Lūdz aizdevumu tikai tad, ja tā ir nepieciešamība, jo aizdevumi gan no draugiem, gan banku un nebanku kredītdevējiem, arī patēriņa kredīti ir liela atbildība. Ja arī esi aizņēmies, vienmēr visu centies atmaksāt pēc iespējas ātrāk, citādi jutīsies nospiests un nespēsi izbaudīt arī ikdienu. 

Konkretizē savus mērķus
Fokusējies uz lietām, kas ir nepieciešamas tavā dzīvē, un atmet lietas, kas ir mazsvarīgas. Konkretizē savus mērķus, jo, tos uzstādot un precizējot, tu zināsi, uz ko tiekties. Daudzi cilvēki savā dzīvē mētājas no vienas vēlmes pie citām, tādējādi neatrod savu īsto dzīvesprieku  mērķu uzstādīšana ļauj ātrāk nonākt pie to sasniegšanas. 

Attīri savu telpu un vidi
Izmet visu lieko, kas ir tavā telpā  drēbes, kuras nevalkā, mēbeles, kurām vairāk nav funkcionalitāte, vai priekšmetus, kuri ir saplīsuši. 
Nepavadi laiku ar cilvēkiem, kas tavā dzīvē tev nepatīk, dara pāri vai nedod nekādu pievienoto vērtību. Esot kopā ar šādiem cilvēkiem, tu vienmēr jutīsisies saspringts un nejutīsi mieru. 

Vienkārša dzīve nenozīmē mazāk cilvēku apkārt vai mazāk darba un lietu. Vienkārša dzīve ir spēja būt harmonijā ar sevi un apkārtējiem vai darīt lietas, kas dara mūs laimīgus. Izvēlies lietas un cilvēkus, ar kuriem jūties ērti, kas nerada tevī neērtības sajūtu vai neizpratni. Draugiem, kolēģiem un ģimenei ir jābūt tiem, kas mūs ceļ augšā un dod prieku darīt to, ko mīlam, kā arī pieņem mūs tādus, kādi mēs esam.