Banner 980x90

"Valmieras HK" izcīna pirmo punktu šajā sezonā

Publicitātes foto

"Valmieras HK", otrdien, spēlē pret HK "Tukums" komandu izcīnīja pirmo punktu šajā sezonā. Spraigā cīņā tukumnieki pamanījās izlīdzināt rezultātu un pēcspēles metienos pārspēt viesus ar 4:3.

Vārtus Valmieras komandas labā guva Dāvis Zunde, Pauls Krūmiņš un Lauris Žagariņš. Aizvadītajā sezonā pie pirmajiem punktiem valmierieši tika ceturtajā spēlē, šosezon par vienu ātrāk - trešajā. "Valmieras HK" vārtos stājās Toms Nuka, kuram šis bija trešais starts Valmieras komandas rindās.

Viesi Tukumā bija ieradušies pilnā kaujas gatavībā cīnīties par punktiem. To apliecināja arī spēles pirmās minūtes, kad drošāki izskatījās valmierieši. 4.minūtē Valmierai bija iespēja spēlēt vairākumā, kurā izdevās parādīt pietiekami solīdu saspēli. Tomēr ripa vārtu tīklā ceļu neatrada. Toties ripa ceļu atrada "Valmieras HK" vārtos pēc nepilnām desmit minūtēm. Vairākumu realizēja Tukums hokejisti, pretinieku mestā ripa trāpīja pa Valmieras komandas aizsarga nūju un rikošeta rezultātā bija vārtos. Trešdaļa noslēdzās ar mājinieku uzvaru - 1:0.

Otrās trešdaļas 7.minūtē tukumnieki palielināja savu pārsvaru, panākot 2:0. Pāris epizodēs vēlāk, ripa vairākas reizes pakutināja nervus Valmieras komandai. Toms Nuka bija veikls uzguļoties ripai, kad tā gandrīz šķērsoja vārtu līniju. Citā epizodē Alberts Golubovičs aizsita pa gaisu lidojošo ripu, kura bija uzņēmusi kursu "Valmieras HK" vārtu virzienā. Spēles vidū Valmiera atklāja rezultātu. Pēc nelielas burzmas vārtu priekšā, ripu mājinieku vārtos iedabūja Dāvis Zunde - 1:2. Pusotru minūti pirms trešdaļas beigām otros vārtus Valmieras komandas labā guva Pauls Krūmiņš, panākot neizšķirtu rezultātu. Periods noslēdzās ar 2:2. Spēles 43. minūtē vadībā izvirzījās "Valmieras HK" komanda - 3:2. No vārtu priekšas Lauris Žagariņš iedabūja ripu Tukuma vārtos. Sekoja spraigas spēles minūtes. Par nesportisku rīcību tika sodīta Tukums komanda un ar rupjībām apmainījās abu komandu hokejisti. Trešdaļas 16. minūtē uz noraidīto soliņa sēdēja abu komandu hokejisti, plus vēl viens "Valmieras HK" spēlētājs. Šis mazākums Valmieras komandai maksāja zaudētus vārtus. Tukums hokejisti izlīdzināja rezultātu - 3:3. Līdz spēles pamatlaika beigām neviena no komandām neguva vārtus, sekoja pēcspēles metienu sērija.

Diemžēl, veiksmīgāki šoreiz bija "HK Tukums" izcīnot uzvaru bullīšos ar 4:3. Uzvara bija pavisam tuvu, bet mazas kļūdiņas šoreiz neļāva tikt pie kārotajiem trim punktiem. Galvas nenokāruši, un ar vienu punktu kabatā, Valmieras hokejisti gatavojās nākamajai spēlei.

Ceturtdien valmierieši aizvadīs otro Latvijas kausa izcīņas spēli. Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņemot Daugavpils hokejistus. Visi ir laipni aicināti atbalstīt hokejistus pirmajā mājas spēlē, sākums plkst.20.00.

"HK Tukums" - "Valmieras HK" 4:3 (PM) (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) Vārti: 13:42 Elvis Kaimiņš (Kristaps Klāvs Veršūns, Mārtiņš Rutkis) 1:0, 26:13 Kristaps Klāvs Veršūns (Elvis Kaimiņš) 2:0, 29:09 Dāvis Zunde (Alberts Golubovičs, Lenards Roze) 2:1, 38:29 Pauls Krūmiņš (Lenards Roze) 2:2, 42:25 Lauris Žagariņš (Alberts Golubovičs, Lenards Roze) 2:3, 55:33 Jānis Rutkis (Elvis Kaimiņš) 3:3. PM: Dāvis Zunde - garām, Jānis Rutkis - garām, Lenards Roze - garām, Kristaps Klāvs Veršūns - garām, Lauris Žagariņš - garām, Elvis Kaimiņš - 4:3.