Vietējās ziņas

 • Rītvakar Valmierā pusfināla sērijas otrais cēliens

  Foto: Edgars Vaivads

  Rītvakar, 11.maijā, "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas otrajā spēlē savā laukumā uzņems "VEF Rīga" komandu. Pusfināla sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām un šobrīd tās rezultāts ir 1:0 par labu "VEF Rīga". Spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18.30.

 • "Valmiera/ORDO" atspēlējas no -21, tomēr spēles galotnē piekāpjas "VEF Rīga"

  Foto: Edgars Vaivads

  Otrdien, 9.maijā "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas pusfināla pirmajā spēlē aizraujošā spēles galotnē ar rezultātu 70:71 piekāpās "VEF Rīga", tādējādi sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar rezultātu 0-1. "Valmiera/ORDO" sastāvā rezultatīvākais spēlētājs šovakar ar 17 gūtajiem punktiem bija Damjērs Pits, bet Mārtiņš Laksa izcēlās ar 13 gūtajiem punktiem.

 • "Valmiera/ORDO" ar skaistu uzvaru pār "Liepāja/Triobet" nodrošina vietu LBL pusfinālā

  Foto: Edgars Vaivads

  Pirmdien, 1.maijā "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas izšķirošajā – piektajā ceturtdaļfināla spēlē savā laukumā ar rezultātu 102:75 pārspēja "Liepāja/Triobet", tādējādi sērijā uzvarot ar rezultātu 3:2 un otro sezonu pēc kārtas iekļūstot LBL turnīra pusfinālā. "Valmiera/ORDO" sastāvā ar 25 punktiem rezultatīvākais bija Damjērs Pits, bet viesiem ar 16 punktiem izcēlās Artūrs Ausējs.

 • "Valmiera/ORDO" uzņems "Liepāja/Triobet" un centīsies atgūt vadību sērijā

  Publicitātes foto/ Foto: Edgars Vaivads

  Rītvakar, 27.aprīlī "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē savā laukumā uzņems "Liepāja/Triobet" komandu. Ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē valmierieši izcīnīja pārliecinošu uzvaru (101:70), bet sērijas otrajā spēlē liepājniekiem izdevās revanšēties (85:80), līdz ar to izlīdzinot arī sērijas kopējo rezultātu (1-1). Spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18.30.

 • "Tīģeru" panākumi K-RĪGA sacensībās

  Publicitātes foto

  Svētdien, 23.aprīlī Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā norisinājās "V International Shotokan Karate Championships 2017 ". Sacensībās pulcējās 500 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas jaunie sportisti no 27 klubiem. Karatē klubu TĪĢERI pārstāvēja 23 dalībnieki un topošais tiesnesis Oskars Zvejnieks. 

 • Piektdien Valmierā startē LBL ceturtdaļfināls: "Valmiera/ORDO" - "Liepāja/Triobet"

  Publicitātes foto/ Foto: Edgars Vaivads

  Piektdien, 21.aprīlī "Valmiera/ORDO" ar spēli savā laukumā uzsāks "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sēriju, kurā par iekļūšanu turnīra pusfinālā līdz trīs uzvarām cīnīsies ar "Liepāja/Triobet". Šī sērija solās būt īpaši interesanta, jo visas četras regulārās sezonas savstarpējās spēles izvērtās ļoti saspringtas un nevienā no tām spēles noslēgumā kādas komandas pārsvars nav bijis lielāks par septiņiem punktiem. Ceturtdaļfināla pirmās spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18.30.

 • Sestdien Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā noskaidros jaunos čempionus

  Publicitātes foto/ Foto: Austra Dombrava

  Sestdien, 15.aprīlī, Valmieras 5.vidusskolas sporta zālē noslēgsies Valmieras Pilsētas čempionāts basketbolā 2016./17., kas pēc sešus mēnešus ilgām cīņām sasniedzis savu kulmināciju. Dienas pirmajā pusē tiks sadalītas vietas 1.līgas ietvaros, bet pēcpusdienā tiks kronēti 35+ līgas jaunie čempioni.

 • "Valmieras HK/BSS" – Latvijas čempioni U16 vecuma grupā

  Publicitātes foto

  Ar rezultātu 5:0 pēdējā spēlē 2.aprīlī pārliecinoši uzvarot HS "Rīga 2002", Valmieras U16 hokeja komanda nodrošināja pirmo vietu līgā savā vecuma grupā un kļuva par Latvijas čempioniem. Tas ir nebijis panākums "Valmieras HK/BSS", turnīrā uzvaru nodrošinot ar 75 gūtajiem punktiem 27 spēlēs, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Bulmeistare.

 • "Valmiera/ORDO" sporto kopā ar Priekuļu vidusskolas skolēniem  

  Valmiera24.lv

  Ceturtdien, 30.martā "Valmiera/ORDO" komandas spēlētāji Jānis Kaufmanis un Ervīns Jonāts projekta "Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO" ietvaros viesojās Priekuļu vidusskolā, kur vadīja sporta nodarbības un sportoja kopā ar pirmklasniekiem. Projekta ietvaros 2016./2017.gada sezonā Valmieras basketbolisti ir viesojušies vairākās Vidzemes reģiona skolās, iepazīstinot pirmklasniekus ar basketbolu, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē "Basketbola kluba Valmiera" Sabiedrisko attiecību vadītāja Lelde Bukovska.

 • "Valmiera/ORDO" uzvar visas ceturtdaļas un pārliecinoši pārspēj "Jūrmala/Fēnikss"

  Publicitātes foto/ Foto: Edgars Vaivads

  Trešdien, 29.martā "Valmiera/ORDO" (19-10) "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas spēlē ar rezultātu 80:54 uzvarēja turnīra tabulā septītajā vietā esošo "Jūrmala/Fēnikss" (11-17), tādējādi krietni samazinot jūrmalnieku izredzes uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Uzvarētāju sastāvā savu šīs sezonas rezultatīvāko spēli aizvadīja Eštons Mičels, kurš izcēlās ar 17 gūtajiem punktiem, bet viesu sastāvā ar 20 punktiem izcēlās Edgars Jeromanovs.