Vietējās ziņas

 • Valmieras pagasta kultūras namā skatāma medību trofeju izstāde

  Publicitātes foto/ Foto: Burtnieku novada pašvaldība

  No 18. līdz 24.martam Valmieras pagasta kultūras namā apskatāma medību trofeju izstādē - diži aļņu un briežu ragi, smaili stirnāžu ragi, mežakuiļu ilkņi, vilku ādas, lūšādas un pat āpšu galvaskausi. Izstādē kopumā  var aplūkot 215 trofeju, kuras plašākai sabiedrībai atveduši izrādīt vairāk nekā simts mednieku no visas Ziemeļvidzemes, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Arita Rudzīte.

 • Kocēnu novada dome piedalīsies akcijā "Zemes stunda"

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Sestdien, 25.martā, no plkst.20.30 līdz plkst.21.30 Kocēnu novada pagastu apdzīvotajās vietās iespēju robežās tiks izslēgts ielu u.c. apgaismojums, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Kocēnu novada domes attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

 • Kocēnu novadā notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti pasākumi

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Sestdien, 25.martā Kocēnu novadā ar atceres un piemiņas brīžiem, filmu seansiem u.c. pasākumiem tiks pieminēti 1949.gada notikumi, kad norisinājās plašākā Latvijas iedzīvotāju izsūtīšana uz Sibīriju un citiem attāliem PSRS reģioniem, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Kocēnu novada domes attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Gromova.

 • Izsludināts ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2017"

  Publicitātes foto

  Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) atklāj pavasari Valmieras apkārtnē, izsludinot ideju konkursu "Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2017".  VNF JIL jaunieši ir gatavi atbalstīt ideju vērtībā līdz pat 500 eiro, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja VNF JIL projektu konkursa koordinators Artis Krists Mednis.

 • Izlaušanās istaba bibliotēkā

  Skolēnu pavasara brīvlaika sākumā VIBJO "Sudraba ZIRG`s" bibliotēkas telpās rīkoja vēl nebijušu un īpaši aizraujošu pasākumu - izlaušanās istabu kopā ar itāļu noziedznieku Albano Džovanni.

 • Valdis Viksna: "Mani iedvesmo manu studentu kvalifikācijas darbu aizstāvēšana"

  Publicitātes foto/ Foto: Vera Grāvīte

  Marta rubrikas "Mana vieta Valmierā" varonis ir Valdis Vīksna - Inženierzinātņu studiju virziena direktora vietnieks un lektors, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

 • Ar gardumu tirdziņu un svētku tradīcijām Valmiermuižā svinēs Pavasara saulgriežus

  Publicitātes foto/ Foto: Roberts Āboltiņš

  Sestdien, 18.martā no plkst.11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas norisināsies svinības un tirdziņš "Ar Gardu muti Valmiermuižā". Svētkos viesosies tirgotāji no visas Latvijas, kas savedīs pašus gardākos labumus un neatkārtojamus meistardarbus. Būs arī Pavasara saulgriežu tradīcijas – olu krāsošana un ripināšana, rotaļas un dziesmas, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmiermuižas kultūras biedrības pārstāve Madara Jēgere.

 • Kā ievērot drošību skolēnu pavasara brīvlaikā?

  Publicitātes foto

  No 13. līdz 17.martam ir skolēnu pavasara brīvlaiks. Vecākiem, plānojot brīvlaika aktivitātes, svarīgi atcerēties un kopā ar jaunieti pārrunāt dažādus drošības jautājumus, pilsētas informācijas portālam Valmiera24.lv pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

 • Kā atpazīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu?

  Foto: Valmiera24.

  Valsts policija secina, ka krāpšana un naudas izspiešana dzīvesvietās nereti ir bijusi iespējama iedzīvotāju nezināšanas dēļ un uzticoties ikvienam svešiniekam. Atnācēji mēdz stādīties priekšā kā dažādu valsts dienestu pārstāvji, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

 • Koku ciršanai un apzāģēšanai Valmierā nepieciešana pašvaldības koku ciršanas atļauja

  Publicitātes foto/ Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

  Pavasaris, kad atmostas daba, ir īstais laiks apkārtnes un dārzu sakopšanas darbiem, tai skaitā arī bojāto koku un to zaru apzāģēšanai. Pilsētā katrs koks ir ar īpašu vērtību ne tikai tā īpašniekam, bet arī sabiedrībai kopumā. Pilsētas koki var būt nozīmīgi daudzējādā ziņā - ainaviski, ekoloģiski, kultūrvēsturiski un dendroloģiski.