Vietējās ziņas

 • Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notiek Atvērto durvju diena

  Valmiera24.lv

  Otrdien, 25.aprīlī, notika Atvērto durvju diena Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Uz pasākumu bija ieradušies 9.klašu skolēni no Valkas, Smiltenes, Matīšiem, Saulkrastiem un citām vietām. Skolēnus pavadīja aptuveni 10 aģenti  - Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas vidusskolēni, kas interesentiem izrādīja skolu un atbildēja uz viņu jautājumiem.

 • "Ieskaties Pārgaujā!" vai Valmieras Pārgaujas ģimnāzija atver durvis

  Publicitātes foto

  Otrdien, 25.aprīlī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā (VPĢ) būs atvērtas mācību priekšmetu kabinetu, sporta zāles, bibliotēkas, kafejnīcas u.c. durvis, lai devītklasnieki varētu iepazīties ar vienīgo Valmieras vidusskolu viņpus Gaujas – Pārgaujas ģimnāziju. 

 • Vidusskolēni iejūtas studenta ādā "ViA studenta anatomijā"

  Publicitātes foto

  No 15. līdz 22. martam Vidzemes Augstskolā norisinās pasākums "ViA studenta anatomija." Tā ietvaros šogad 33 vidusskolēni no Valmieras, Rīgas, Cēsīm, Ogres, Liepājas, Jēkabpils, Salaspils un citām Latvijas vietām ierodas Vidzemes Augstskolā, lai tuvāk iepazītos ar augstskolas dzīvi no iekšienes, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

 • Latvijas Kultūras akadēmija sagatavos aktierus Valmieras Drāmas teātrim

  Publicitātes foto

  Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) šovasar uzņems jaunu Dramatiskā teātra aktieru kursu, kas tiks veidots sadarbībā ar Valmieras Drāmas teātri. Kursu vadīs režisore un LKA docente Indra Roga, kura Valmieras teātrī iestudējusi virkni nozīmīgu lielās skatuves uzvedumu, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra un audiovizuālās mākslas katedras vadītāja skatuves mākslas nozarē Zane Kreicberga.

 • Godināti Viestura vidusskolas skolotāji

  Reičela Baltiņa/ Valmiera24.lv praktikante

  Valmieras Viestura vidusskolā piektdien, 10.martā par godu "Darba Svētkiem" ar pilsētas pašvaldības pateicības rakstiem tika godināti skolotāji.

 • Valmieras Viestura vidusskolā aizvadīti "Darba svētki"

  Publicitātes foto/ Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

  Šodien, 10.martā Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās "Darba svētki", kuros tika godināti skolas pedagoģiskie darbinieki, pasniedzot Valmieras pilsētas pašvaldības Pateicības rakstus, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

 • Valmieras tehnikums pavasari iesāks ar specialitāšu nedēļām

  Sākot no 13.marta piecas nedēļas pēc kārtas Valmieras tehnikumā norisināsies specialitāšu nedēļas. Šajās nedēļās būs iespējams uzzināt vairāk par apgūstamajām izglītības programmām, iepazīt skolotājus un apskatīt mācību vidi. Aktīvākajiem specialitāšu nedēļas dalībniekiem būs iespēja saņemt sertifikātus, kas būs kā priekšrocība uzņemšanā, ja audzēknis izlems mācīties Valmieras tehnikumā. 

 • Vidzemes Augstskolu ziemas izlaidumā absolvēs 60 jaunie speciālisti

  Publicitātes foto/ Foto: Vidzemes Augstskola

  Sestdien, 18.februārī, plkst.14.00 Valmieras tehnikumā svinēs Vidzemes Augstskolas (ViA) ziemas izlaiduma svētkus. Pirms svinībām, plkst.11.30, norisināsies arī par tradīciju kļuvušais Ceļa maizes pasākums. Tajā absolventi, augstskolas vadība un docētāji teiks sirsnīgus atvadu vārdus un laba vēlējumus neformālā gaisotnē.

 • Valmieras Pārgaujas ģimnāzija saņem Latvijas Universitātes 2016.gada skolu balvu 

  Publicitātes foto

  Piektdien, 3.februārī Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā notika LU darbinieku kopsapulce un LU Gada balvu svinīgā pasniegšanas ceremonija. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija saņēma Latvijas Universitātes 2016.gada skolu balvu, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

 • Valmierā norisināsies forums "Viedā ekonomika: zinātne, tehnoloģijas un inovācijas"

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Ceturtdien, 16.februārī, no plkst.13.00 Vidzemes Augstskolā (ViA), Tērbatas ielā 10, norisināsies Vidzemes forums "Viedā ekonomika: zinātne, tehnoloģijas un inovācijas".