Afiša

Akustisko ģitāru trio "AG 3'o" Valmieras Kultūras centrā

Akustisko ģitāru trio "AG 3'o" Valmieras Kultūras centrā
Akustisko ģitāru trio "AG 3'o" Valmieras Kultūras centrā
KUR
KAD
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017 19:00 - 20:00

21.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā uzstāsies akustisko ģitāru trio "AG 3'o".

Iedvesmojoties no pasaules slaveno ģitāras virtuozu Al Di Meola, John McLaughlin and Paco De Lucia, sākotnēji - 2011.gadā - mūziķi izveidoja apvienību - akustisko ģitāru trio, ar mērķi 2011.gada vasarā piedalīties Siguldas džeza festivālā. Tā aizsākās profesionālo un izcilo ģitāristu - Aivara Hermaņa, Kaspara Zemīša un Mārča Auziņa radošā sadarbība.

Akustisko ģitāru trio "AG 3'o" programmā ģitāristu trio atskaņo pasaulē populāru autoru, kā arī pašu kompozīcijas mūziķu aranžējumos. Koncertā Valmieras Kultūras centrā izskanēs flamenko stila skaņdarbi, mūzika Latīņamerikas ritmos un džeza manierē, kā arī ģitāristu radītas kompozīcijas. Lai arī "AG 3’o" dalībnieki katrs individuāli ir pieprasīti studiju un koncertu mākslinieki un regulāri piedalās un muzicē daudzos klausītājiem zināmos muzikālos projektos, trio radis unikālu iespēju apvienoties kopējā muzicēšanas priekā sev un klausītājiem.

Aivars Hermanis absolvējis Emila Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolu klasiskās ģitāras, tautas instrumentu orķestra diriģenta un mūzikas pedagoga specialitātē. Viņš bijis ģitārists grupās "Suvenīrs", "Tip-Top", "Modo", "Opus", "Remix", kā arī maestro Raimonda Paula ansamblī, Latvijas Valsts Televīzijas un Radio orķestrī, G.Rozenberga bigbendā, "Stabu ielas džess" orķestrī, kā arī Laimas Vaikules grupā.

Kaspars Zemītis ieguvis bakalaura un maģistra grādu klasiskajā ģitārspēlē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. K. Zemītis šobrīd  ir atzīts ģitārspēles pedagogs, kā arī daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, kas muzicē dažādos žanros un sastāvos. Viņš spēlējis pavadījumu tādiem dziedātājiem kā Lindai Leen, Intaram Busulim un Renāram Kauperam, kā arī uzstājies kopā ar Latvijas Radio kori un Latvijas Valsts Akadēmisko kori.

Mārcis Auziņš absolvējis Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļu. Viņš spēlē ģitāru Daumanta Kalniņa kvintetā, grupā "Zodiac", kā arī regulāri sadarbojas ar maestro Raimondu Paulu, Zigmaru Liepiņu, Jāni Lūsēnu, Kārli Lāci, Laimu Vaikuli, Intaru Busuli un citiem latviešu mūziķiem.

Ieejas maksa: EUR 7 - EUR 15. Ar Valmieras Kultūras karti 15% atlaide no biļetes cenas.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs vai elektroniski www.bilesuparadize.lv.

Publicitātes foto