Ziņu sākumlapa
 
Kino
Klubi
Teātris
Mūzika
Cits
 
TOP ziņas
Šodien
Vakar
7 dienās
 
Ievietot ziņu
 • Otrdiena, 09.aprīlis (2013), 10:21 , Vita Smiltiņa

  Valmierā notiks festivāla "Baltic Stars" atlases kārta

  • Atzīmēt
  • Izdrukāt

  • Publicitātes foto

   Producentu apvienība "DAMIF" aicina piedalīties radošus cilvēkus atlasē starptautiskam  talantu festivālam "Baltic Stars 2013". Jau pavisam drīz – 13.aprīlī - Valmierā džeza klubā – restorānā "Parks" notiks Vidzemes atlases kārta. Aicinām pieteikties radošus, talantīgus cilvēkus tādās jomās kā mūzika, deja, māksla, režija, mode un parādīt savas spējas plašākai publikai,  kā arī aizraujoši pavadīt laiku.

   Atlases kārtu dalībnieki sacentīsies par iespēju uzstāties konkursa finālā un iegūt galveno festivāla balvu! Un vēl – atlases dalībniekiem ir lieliska iespēja būt dalībniekiem festivāla kandidātu lielkoncertā uz prāmja Romantika ceļojuma laikā uz Stokholmu. Lielkoncertā ar šovprogrammu piedalīsies arī Jānis Stībelis. Tā būs lieliska iespēja dalībniekiem sevi parādīt starptautiskai publikai un uzstāties uz vienas skatuves ar Jāni Stībeli.

   Dalību atlases kārtām piesaki, reģistrējoties http://www.balticstars.eu . Pasteidzieties – dalībnieku skaits visās atlases kārtās un sevišķi uz ceļojumam -ir ierobežots! Ņemiet līdzi savus draugus – būs jautrāk!

   Pēc Valmieras nākamā atlases kārta notiks uz Tallink kruīza kuģa "Romantika" ceļojuma uz Stokholmu laikā.  Sīkāka informācija mājaslapā http://www.balticstars.eu. Tur var arī iepazīties ar mūsu kandidātiem un dalībniekiem, novērtēt viņu darbu!

   Festivāla žūriju pārstāv dažādu radošu profesiju pārstāvji, piemēram, producenti Gints Stankevičs, Juris Millers, Sergejs Gurtiņš, televīzijas un radio raidījumu vadītāja Vlada Stoličnaja, dziedātājs Jānis Stībelis. Ar mums ir arī tādas zvaigznes kā Laima Vaikule, "Prāta Vētra", Intars Busulis, Krievijas "zelta ģitāra" - Viktors Zinčuks un citi populāri mākslinieki un mūziķi.

   Mūs atbalsta federācija "DAMIF". Rīgas Dome, Tallink Latvija, IT uzņēmums Bitcom Grupa, uzņēmums "Enhars", aģentūra Live Rīga, AirTour, Double Coffee, disko klubs Angostea, džeza klubs restorāns "Parks".

   Informatīvie atbalstītāji ir Retro FM, www.focus.lv, www.draugiem.lv, “Tava Izvēle". 


   Viss par: Lietotāju ziņas


  •