Forums

Nekustāmo īpašumu iegāde.

Tākā esmu nolēmis iegādāties Valmierā dzīvokli,loti vērīgi caurskatu vus iespējamos sludinājumportālus. Pirkums ir nopietns un laiks apdomat un izvēlēties man ir.Gribu mazliet padalīties ar saviem novērojumiem.

 Visiem labi zināms fakts ir, ka Valmierā ir dzivojama fonda deficīts,runa šoreiz par dzīvokļiem. Portālā ss.lv Ir pārdošanā gan 1,2,3 istabu dzīvokļi, bet cenas.Un tad es ievēroju,ka vienu un to pašu dzīvokli ievieto vismaz trīs dažādos sludinājumos ar dažādiem epastiem un telefonu nr. un neatbilstošām fotogrāfijām, es ļoti labi zinu kāda izskatās māja,kura minēta konkrētajā sludinājumā..Kapēc tas ir vajadzīgs,lai mākslīgi uzpūstu augstu cenu.  Pircējs atrod sev piemerotu variantu un protams salīdzina ar tada paša veida dzivokļa cenām un tiek maldināts.

Īpaši aktīvi šo paņēmienu izmanto viena no Valmieras nekustāmo īpašumu pārdošanas firmām vārdā neminēšu tikai pirmo nosaukuma burtu W..

 Patreiz raugoties uz neadekvātām mājokļu  cenām ,es tomēr mēģināšu piedalīties izsole uz jauno īres nama dzivokli.kuru sola pabeigt uz valsts svētkiem,tomēr letāk un mierīgāk, uz pieciem gadiem noslēdz īres līgumu.Bet pēc pieciem gadiem  daudz ,kas var mainities. Tai skaitā arī cenas paliks varbūt draudzīgākas.

Nobeigumā tikai nevajag atkal teikt,ja ir pieprasījums,tad ir piedāvājums.Nēesmu gan pamanījis,ka piedāvātais dzīvoklis piemeram 1istabas par 16000 knapi ievietotais sludinājums uzreiz pazustu, jo zibēnīgi tiek izpirkts,tieši otrādi tirgojās ilgi un dikti. Alkatība, tā nosaka cenas dzīvokļiem.

 

Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
 • 2 Komentāri
 • Rāda 1 – 2
  
  
 • Komentēt kā: [Anonīms]
  
  
 • [Anonīms]
 • Trešdien, 8. martā, 2017, 12:02

Ir, ir traki. Ja vienistabas dzīvoklis (virtuve kopā ar istabu) Āžkalnos maksā 35000, nav ko piebilst. Par tādu naudu var normālu māju nopirkt.

  
  
 • [Anonīms]
 • Pirmdien, 13. martā, 2017, 21:30

Jāpaciešas. Valmierā jau ceļ māju.