• Trešdiena, 22.oktobris (2008), 15:20
    Skaistums, Veselība: ^ Uz sarakstu  |  < Vecāka tēma  |  Jaunāka tēma »

Ginekologs

Tēmas komentāri (90)

• regina
      29. apr.
    • 15.04.2014 beidzot saņēmos un aizgāju pie ginekologa. man ir 21 gads un pirms tam nekad nebiju bijusi. nejauši vienu dienu saskrējos ar dakteri MEŽGALI un sarunāju vizīti...
      aizgāju..parunājām, likās forša un mīlīga tante. runājām par pilnīgi visu. vienīgais,kas jau tad likās aizdomīgi,ka viņa jautāja kur strādā mans draugs un cik pelna. (protams, šo informāciju neizpaudu) Tālāk sekoja apskate, kurā viņa konstatēja jau ar vienu uzmestu aci, ka man ir kkāda sēnīte un pēc tam apskatoties rūpīgāk, ka ir dzemdes kakla jēlums un vēl kkas, ko neatceros. it kā noņēma analīzes, kuras sūtīja uz rīgu un sāka apstrādāt jēlumu ar kkādām ūber dārgām zālēm. es jau, protams, sabijusies biju un priecājos,ka ir tik jauka ārste, kura izārstēs un viss būs labi..
      pēc vizītes, visu dienu mocījos ar nelabumu, bezspēku, sliktu dūšū. visu laiku vajadzēja uz toleti, nevarēju normāli pastrādāt.. pēc pāris dienām izdomāju interneta palasīt atsauksmes par Mežgali un nonācu šajā mājas lapā. sabijos vēl vairāk, un aizgāju pie KRAUZES, kura, mani apskatīja un teica, ka ir tikai mazs iekaisums, bet tas nav nekāds trakais jēlums, kurš jāārstē ar kkādām zālēm, kuras jāsmērē. un sēnītes man arī izrādās,ka nav.
      tā, nu es šodien aizgāju pie mežgales atkal un visu šo liku viņai priekšā. viņa savukārt man parādīja rīgas ārstu slēdzienu, kur bija kaites pasvītrotas.. tam ,protams, es tāpat neticēju un uzgāju pie Krauzes, kur administratore uzreiz saprata kas par lietu un pazvanīja uz rīgu, lai es ātrāk noskaidrotu kas man vainas..un PROTAMS, man bij tikai tas nekaitīgais apsārtums! nogāju pie mežgales un iemetu to viņai sejā un liku atdot tos 15eiro, kurus samaksāju par vizīti..
      un ko viņa? NAUDU ATDEVA! āāā, un vēl es mūsu visu sarunu ierakstīju, bet viņa tāpat nepateica un neatzinās, ka ir krāpniece, pieturējās pie sava.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. apr.
    • Pilnigi viennozimigi Jolanta Krauze, kolosala arste, man ir bijusas pamatigas problemas ar veselibu, bet vina mani dabuja uz kajam, kaut gan visi rigas arsti atteicas to darit...vina ir konkreta un tieša, nav tur uķi puķi un viss tik izdarīts zibenīgi ātri... Esmu pie viņas jau kādus 8 gadus..:) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• .....
      25. sep.
    • sveikas, dāmas..
      Neiesaku iet pie Dr, Mezgales, man ir otra grūtniecība, pieteicos pie viņas lai noskaidrotu, cik ilgs laiks man ir, viņa mani pārbaudija, un konstatēja ka man ir dzemdes jelums.. Par kuru nobijos, jo nekad nau bijušas man problemas nekādas.. Un bez USG vina man noteica grūtniecības ilgumu, un apstradāja jēlumu, ar viņas labām zālitem kuras maksā 14 ls... ja nearstes var aizvest lidz vezim...... ta vinja man pasniedza visu so vinjas izmeklejumu..:(
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• LaurAnna
      19. sep.
    • Mežgali noskalpot vajadzētu!
      Man bija 17 gadi, kad aizgāju pie viņas, jo biju sākusi dzimumdzīvi un gribēju pārbaudīties. Man par vizīti jāmaksā nebija, taču viņa man no pirmās apskates, bez jebkādām analīzēm konstatēja, ka man esot vēža pazīmes, izsmējās, lai tik man tētiņš sūta naudiņu un lai nāku pie viņas. Viņa man deva kkādas "zāles" kas maksāja 14 latus katru reizi, un aptiekā lai neko nepērku, lai tikai pie viņas ārstējos. Kad prasīju, kas tās ir par zālēm, viņa izvairīgi atbildēja: "Tas nav svarīgi, galvenais, ka es tev palīdzu. Mani sertifikāti jau pierāda manu labo pieredzi šādos jautājumos." Un pats labākais? Es viņai ticēju! Kad mani līdzekļi tika izsmelti, aizgāju pie citas ārstes, citā pilsētā. Man nekas pie jaunās ginekoloģes netika konstatēts, biju vesela, bet laikam jau tās zāles, kuras Mežgale laida man iekšā kaut kā ietekmēja manu veselību. Nu diemžēl pašlaik guļu slimnīcā un gaidu rītdienas cistas operāciju. Lai jau tas nebūtu viņas vainas dēl, taču naids pret viņu man būs.
      Kā tāds cilvēks var strādāt par ārstu, radīt morālas ciešanas sievietēm un likt raudāt tur pat kabinetā.
      Ja būtu kāds veids, kā viņu patriekt no sava amata, es censtos to panākt.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Meitene
      20. aug.
    • Sveiki.
      Cik maksā vizīte pie Dakteres S.Lapiņas?
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• L`Oreal
      17. jūl.
    • Es pie Krauzes eju jau 14 gadus, ja ne vairāk! Kā jūs domājat kāpēc nemainu pret kādu citu?! Abi bērni dzima pie viņas! Vienkārša, pretīmnākoša, stāsta patiesību, kas notiks, kas izdarāms labāk, kura spirāle dos lielāku komfortu. Un vēl daudz dažādu sīkumi, par kuriem publiski nespriež! Īsāk sakot "katram savs"! Paldies viņai par viņas darbu! Pašā sākumā pamēģināju arī citas ārstes (Žunnu, Pudzi), bet paliku pie Jolantas Krauzes... Pat tagad, kad dzīvoju Rīgā - braucu pie viņas uz Valmieru... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ess
      25. jūn.
    • Es noteikti par dakteri Krauzi... ļoti zinoša daktere. Man bija diezgan nopietnas problēmas un viņa spēja mani nomierināt un neļāva krist panikā :)
      Jau 3 gadus eju pie viņas un nav bijis nekas tāds, kas mani neapmierinātu. Turklāt visi analīžu rezultāti zibenīgi ir jau zināmi :)
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• madara
      5. mai.
    • cik es zinu ka valmiera ir tikai viena laba daktere un ta ir muceniece vinja tik tiesam ir laba bet par parejam neko labu nevaru teikt Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• .....
      4. mar.
    • Ja,kapec Dr. Mezgale vel strada???Vina nav normala,krapniece,saraksta nepareizas zales un nirgajas pa cilvekiem.Stasta pa veziem un izdoma slimibas,lai nokastu naudu.Kauna vinai nav!!!!!1 Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• G
      23. feb.
    • Sveikas!!! Gribētu kko vairāk uzzināt par ginekoloģi Pudzi? pagāšgad pārcietu spontāno abortu, biju gan pie alūksnes ginekoloģiem, gan smiltenes, visur man teica, ka vajadzēs veikt tīrīšanu, par cik neko par to īsti nezināju un nebij man tiem ārstiem uzticības, pēc draudzenes ieteikuma aizbraucu uz valmieru pie Pudzes- man ļoti iepatikās viņa kā ārste un nešaubīgi pateica, ka nekādu tīrīšanu nevajag un konsultēja kā tālāk rīkoties!!! pēc viņas ieteikumiem, nogaidīju pusgadiņu...un...tgd esmu stāvoklī!! un tgd apsveru domu arii pie Pudzes stāties uzskaitē, tāpēc pirms tam gribu dzirdēt viedokļus no tām, kuras ir bijušas pie Pudzes? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Natalija
      14. feb.
    • Sveikas meitenes:) man vajag labu ginekologu Valmiera. Gimenes arsts ieteica Krauzi un Pudzi. Kadai ir kaut kada pieredze ar vinam.? Varbut var kadu labu ginekologu ieteikt? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Dace
      9. feb.
    • Viennozimigi dr.Lapina un dr.Lapins
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Ilze
      10. okt.
    • Viennozīmīgi I.Muceniece
      29339539
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• iveta
      21. sep.
    • Dr Krauze loti laba un zinosa tikia vina netiasa ar tevi uci cuci ,bet saka visu ka ir un ari izarste ko,nevaru tiekt pa dakteriti lapinu pie vinas gaju 8gadus tas smiads jau tevi nearste Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 7. sep.
    • Atbildu :(: Dr.Pudze ļoti jauka dakterīte! Atbildēt

:( 27. jūn.
      Dr. Pudze ir loti slikta arste, tik naudu sūc!

• 0   0 / 0         |   

• 28. jūn.
    • Brauciet ka nu pie Dr Kocinja uz Limbazziem...Valmieraa ir ok doki,bet Kocinjam pluss,ka izmeklee uzreiz uzvietas ar Usg. Un tomeer zinosaaaaks kaa Vlamieras doki...diemzzeel taa ir... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 27. jūn.
    • Dzēsts komentārs

• hrema
      27. jūn.
    • Atbildu vjhbvjhbvd: Par Mežgali varu teikt tikai vienu--- SLEPKAVA ! Cik dzīvības nav uz viņas sirdsapziņas! Atbildēt

vjhbvjhbvd 29. apr.
      Leedijas!Luudzu uzmanaties no Dr MEZGALES,vinja maaak ljoti apvardot ar skaistiem vaardiem,kad pacients ir izmisis par savu probleemu,vinsh pilniigi palaujas uz aarstu.Vinja ir kra...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 27. jūn.
    • Atbildu Ilze: Žunna jau sen viņā saulē! Nebija slikta. Lūdzu neaprunāsim viņu! Atbildēt

Ilze 16. mar.
      Vai kādai ir kādas atsauksmes par Dr.Žunnu? Gribētos dzirdēt viedokļus, droši vien kāda ir bijusi.

• 0   0 / 0         |   

• aura
      27. jūn.
    • Atbildu -: tieši tā! tā Mežgale galīgi stulba. mana mamma gāja pie viņas kā pie dakteres, lai stātos uzskaitē kā grūtniece, bet šī tikmēr borēja smadzenes un pierunāja veikt abortu. kuru viņa bija ar mieru tūlīt veikt par 20 Ls, toreiz pirms vismaz 15 gadiem. to arī viņa darija, bet pusi no veicamā bija neizdarijusi un pēc pusotra mēneša mamma gandrīz noasiņoja. kad aizveda uz slimnīcu, tad dr. Pudze teica ka nav līdz galam paveikts aborts. un tīrija galīgi zaļus dīgļa loceklīšus viņai laukā.
      Bija saindējusies un dabūja ilgi ārstēties un pēc dažiem gadiem vēl dabūja dzemdi izoperēt dēļ tās Mežgales.
      Ejiet ar lielu līkumu tai Mežgalei!
      Atbildēt

- 31. okt.
      Dr. Mežgale ir tik ''laba'', ka mana māte bija spiesta taisīt abortu ar dvīnīšiem viņas vainas dēļ. Aptuveni tā- viņai pateica, ka viņa esot smagi slima, deva nopietnas zāles dzer...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• :(
      27. jūn.
    • Atbildu ilze: Dr. Pudze ir loti slikta arste, tik naudu sūc! Atbildēt

ilze 17. jūn.
      forsa dakterite

• 0   0 / 0         |   

• 11. mai.
    • Dr. Muceniece ļoti zinoša - pieņem Bastionā. Ja ir kādas problēmas, varot droši zvanīt arī brīvdienās. Ja nekas nav mainījies, tad tel. nr. 29339539 Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• es
      18. mar.
    • Tagad pati taisos pie Volkovičas.Manas visas draudzenes, kuras bijušas ir ļoti apmierinātas. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• inta
      1. mar.
    • mja Mezgale ir viltvarde....saka ka jelums ka vezitis ka nomirsi ja neapstradasim ar zalitem vairakas reizes,kurss jaiziet tads esot....nekad neiesu pie tas krapnieces vairs... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• sika
      19. jan.
    • Sveiki meitenes!Es noteikti iesaku Dr Volkoviču viņa ir pati labākā ārstīte saprotoša,mīļa,jauka..
      Nezinu pie kuras Volkovičas te dažas labas meitenes ir bijušas,bet ,manuprāt, ne pie tas kuras es biju.
      Es tiešām,ja kādam varu ieteikt tad no sirds iesaku aiziet un pamēģinat pie Dr Volkovičas un ja nepatīk tad mainīt,jo uzskatu,ka nenožēlosiet..
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• mika
      3. dec.
    • esmu par dr.S.Lapiņu-tiešām jauka,laba un profesionāla daktere.par viņu sūdzību nav.ar dr.J.Krauzi gan nebiju apmierināta,. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Lee
      29. sep.
    • Man arī bija Mežgale - ĀRPRĀTS. Man bija 18 gadi kad pirmo reizi aizgāju pie ginekoloģes, sastādīja man tādu vainu sarakstu, ka nezināju kur likties no uztraukuma un bailēm...+ Man bija iedzertas avārijas tabletes un tieši tajā dienā sākās asiņošana, neko man nejautājot - pateica, ka ir ārpus dzemdes apaugļošanās, iedeva zīmīti , lai nopērku grūtniecības testus, pavēlēja uz vietas iečurāt tajā paraugtraukā, šausmas un beigās - pateica, lai es tik nenobīstos un pēc 2 nedēļām atkal nāku. Un starp citu - man arī bija tie viņas ikdienišķie "jēlumi", vēzis u.t.t.
      Kāpēc viņa vēl strādā? Vai nav kādas pacientu tiesību sargājošās instances, kur var griezties un lūgt pārkvalificēties šādus padomju laiku teroristus?
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Evija
      25. sep.
    • Jā, par dakteri Volkoviču runājot... liels mīnuss dakterītei par to, ka nedod čekus, varbūt palasīsies šos komentārus un mainīsies... un tās viņas sūtīšanas pie speciālistiesm.... tikai tiem, kurus viņa iesaka, nevieni citi nav labi, laikam jau naudiskas vērtības no tā pienākas arī viņai... un dažreiz kretinē viņas lielās garastāvokļa maiņas....
      Bet jāsaka, ka visā visumā jau laba un zinoša daktere :)
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. aug.
    • Atbildu aaaaa: gluži mana situācija... Atbildēt

aaaaa 2. jan.
      man arī tā gadījās vairākus gadus atpakaļ, atnācu dzīvot uz Valmieru un dakterus nezināju, bija man mežgale, vizītes laikā paņēma analīzes un pēc kaut kāda laika bija atkal jāiet p...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• Līga
      29. mai.
    • Atbildu Tu: Volkoviča nedod čekus,un uzrunā ar TU,vispār ir ļoti familiāra.Man nepatīk,ka nedod līdz USD uzņēmumus. Atbildēt

Tu 29. jūn.
      Pie dr. volkovičas Ls 5,- un ja vajadzīgs sonogrāfs, tad pluss vēl Ls 10,-

• 0   0 / 0         |   

• Zinta
      16. mai.
    • Atbildu : Aigar, Tu vai? :D Atbildēt

16. mai.
      Ak, Dievs! Laikam pati Volkoviča sevi te tik ļoti slavē! Lielāku klaču veceni un neprofesionālāku ārsti manas acis nav skatījušas! Baigi rekomendē ar sport nodarboties, lai labāk ...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 16. mai.
    • Atbildu : Ak, Dievs! Laikam pati Volkoviča sevi te tik ļoti slavē!
      Lielāku klaču veceni un neprofesionālāku ārsti manas acis nav skatījušas! Baigi rekomendē ar sport nodarboties, lai labāk pati ar sevi sāk un tad citus māca. Brrr, riebīgi atcerēties!
      Atbildēt

2. nov.
      viennozīmīgi Dr.Volkoviča,labāku par viņu Valmierā nav-ar viņu var izrunāties kā ar draudzeni un ja ir kādas problēmas ar veselību,viņa iesaka labus speciālistus Rīgā.Cenas ir norm...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• Es
      14. mai.
    • Atbildu Arita: Jā es arī eju pie dakteres mucenieces loti laba daktere, vel man pasai ir iestajusies grutnieciba, iesaku tiesi dakteri mucenieci. Atbildēt

Arita 22. jūn.
      Valmiera vislabaka manuprat ginekologe ir dr Muceniece, bastiona 3stavs.. 3ls apmeklejums.. vina ir prretimnakosa un ar vinu var parunaties utt... pie vinas iesaku iet tiesi jaunam...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• fff
      10. mai.
    • Atbildu Taiga: skiltere nav laba Atbildēt

Taiga 12. nov.
      Kadas atsauksmes par Skilteri?

• 0   0 / 0         |   

• vjhbvjhbvd
      29. apr.
    • Leedijas!Luudzu uzmanaties no Dr MEZGALES,vinja maaak ljoti apvardot ar skaistiem vaardiem,kad pacients ir izmisis par savu probleemu,vinsh pilniigi palaujas uz aarstu.Vinja ir kraapniece.Vinja man teica,ka esot palikusi stavokli,neparbaudot USG pilniigi neko...es biju jauna 17 gadus veca,kad paarguleeju ar draugu un nu prezis paarpliisa,izmisumaa keeraam jebkuru dakteri kas tobriid bija briiva.Nu un vinja man pateica,ka es esot 100% staavokli...vinja ielaida kaut kaadu skiidumu,peec kura mani palaida no kabineta...liidz pieturai nevareeju aiziet,jo man asins lija ar spainiem:0(Peec taa visa aizveda mani uz slimniicu,kur noguleeju 2 meeneshus.Slimniicaa aartseejos pie Dr Pudzes,tas bija drausmiigi,veel liidz shai dienai nesapratu kaapeec viss taa notikaas,man slimniicaa veica narkozi,saseeja kaajas un rokas,teica ka njemshot kaut kaadas analiizes...neviens taa arii neko man nepaskaidroja:0(Peec taa visa man likaas,kad nekad nevareesu palikt staavokli,bet nu man jau ir deelinsh 6 meeneshus:0)
      Luudzu uzmanaties no Dr.Pudzes un Mezgales.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Liene
      21. mar.
    • pie dr. Volkovic'as viziite13 Ls un veel ja nosuuta uz analiizeem tad veel paari 10Ls buuus... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 3. feb.
    • Atbildu vika: Jā biju pirms četriem gadiem ,kad biju stāvoklī ar dvīnīsiem . Ļoti jauka un sirsnīga Atbildēt

vika 1. mai.
      labdien! vai kaut kurš ir bijis pie D.Pudze?

• 0   0 / 0         |   

• aaaaa
      2. jan.
    • Atbildu apkraaptaa: man arī tā gadījās vairākus gadus atpakaļ, atnācu dzīvot uz Valmieru un dakterus nezināju, bija man mežgale, vizītes laikā paņēma analīzes un pēc kaut kāda laika bija atkal jāiet pie viņas un viņa man pateica, ka man esot pirmsvēža stadija, man tad bija 22gadi, vispār sviests, protams pārbijusies es biju, veica vienu procedūru sāpīgu un nokāsa naudu, bet īstenībā man nekas tāds nemaz nebija. es nezinu, kā vispār kaut ko tādu var darīt ārsts, šausmas. Pa šo laiku esmu jau nomainījusi jau trīs ginekologus, esmu vēl meklējumos
      Atbildēt

apkraaptaa 8. aug.
      Noteikti iesaku uzmanīties ar dr. Mežgali. Pieredzēju ļoti nesmuku gadījumu, kad viņa par neesošu slimību ārstēšanu( procedūru) savāc apmeklējumu naudiņu, kas nemaz nav maza- 17 ...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• linda
      6. nov.
    • sveiki.kadas ir cenas pie dakteres volkovicas iestajoties grutniecei,uz ikmenesa apskati?pirms 5 gadiem biju pie vinjas,un tad bija pirma reize 8ls un paarejais viss par briivu,arii sonograafs. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• gints
      27. sep.
    • kur ir privatprakse kada ? kur analizes var dabut pa aatro ???? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Evija
      15. sep.
    • Par Dr. Mežgali es arī neko labu nevaru pateikt. Man ir 23 gadi ilgu laiku gāju pie viņas. kādas piecas reizes apstrādāja to saucamo jēlumu(viņa to procedūru nosauca ja nekļūdos par apdedzināšanu), bet tik daudzas reizes nemaz nevarot. Ja kādreiz man nāksies dzemdēt tad tajās vietās man plīsīs(un to gan viņa neuzskatīja par pienākumu man pateikt). Sapratu ka man labāk nepaliek gāju pie Pudzes. kopš eju pie Pudzes vēl nevienu reizi nav bijis tā saucamais jēlums.
      Draudzene nolēma vienkārši pārbaudīties pie Mežgales. Daktere viņai pateica ka ir jēlums kaut gan sex nav bijis jau veselu gadu. nu nezinu varbūt jējums var uzrasnies arī nenokā.
      Žēl ka es tojau nezināju. Mammai es neļaušu pie viņas iet vēl kādu reizi.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• xxx
      17. aug.
    • piekrītu apkraaptaa arī no manis dr.Mezgale bezkaunīgi iekasēja 17 Ls ik pēc 2 ned. 4 reizes pēc kārtas, stāstot zilus brīnumus par vēža draudiem, diagnozi gan uzstādot, bez jebkādām analīzēm :( biju muļķe, ka neaizgāju pārbaudīties uzreiz pie kādas citas dakteres :( Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• apkraaptaa
      8. aug.
    • Noteikti iesaku uzmanīties ar dr. Mežgali. Pieredzēju ļoti nesmuku gadījumu, kad viņa par neesošu slimību ārstēšanu( procedūru) savāc apmeklējumu naudiņu, kas nemaz nav maza- 17 LVL un nozīmē vēl procedūras, uz kurām jāierodas pie viņas, atkal savācot tos pašus 17 LVL. Konsultējoties pie citas ārstes , izrādijās, ka nav bijusi ne kāda slimība, ne kāda vaina. Vienkārši daktere atrada kādu, kas ar mieru maksāt un viņu "klausa". Jo no vēzīša taču jāuzmanās:( . Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Arita
      22. jūn.
    • Valmiera vislabaka manuprat ginekologe ir dr Muceniece, bastiona 3stavs.. 3ls apmeklejums.. vina ir prretimnakosa un ar vinu var parunaties utt... pie vinas iesaku iet tiesi jaunam meitenem!
      dr Krauze der tikai sievitem gados, jo man bija pie vinas uz sonografiju jaiet un vina ir loti nepieklajiga un galiigi ne pretimnakosa!
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ilze
      17. jūn.
    • Atbildu linda: forsa dakterite Atbildēt

linda 29. okt.
      Man patik dr.Muciniece,vina ir laba daktere,bet par parejam neko labu neesmu dzirdejusi!!!

• 0   0 / 0         |   

• vika
      1. mai.
    • labdien! vai kaut kurš ir bijis pie D.Pudze? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Ilze
      16. mar.
    • Vai kādai ir kādas atsauksmes par Dr.Žunnu? Gribētos dzirdēt viedokļus, droši vien kāda ir bijusi. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• gunda
      13. mar.
    • Labdien vai kads varetu man ludzu pateikt kur pienem Dr Volkovica ,vai poliklinika ,vai kur citur valmiera ,loti ludzu ,lasiju loti labas atsauksmes ,varbut kadam ir vinas telefona numurins.,es gaidu berninu un tiesam mekleju labu atsaucigu arsti pie ka griezties Valmiera. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• anj...
      12. mar.
    • sveiki,,es arii mekleeju jauku,saprotossu gin.!!!kaadas atsaukmes par gin,Žunnu???cik zinu tad laikam prakse atrodas Meža7... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 28. jan.
    • volkovicha tiesaam laba? ir kaadam tel nr? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ieva
      27. jan.
    • varbūt kāda varētu ;lūdzu pateikt lapinas nr. :) ?? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• sarmite
      14. nov.
    • Atbildu : un kur strada daktere krauze Atbildēt

4. nov.
      laba ir Krauze p.s.:aizmirsu vinas vārdu

• 0   0 / 0         |   

• -
      31. okt.
    • Dr. Mežgale ir tik ''laba'', ka mana māte bija spiesta taisīt abortu ar dvīnīšiem viņas vainas dēļ.
      Aptuveni tā- viņai pateica, ka viņa esot smagi slima, deva nopietnas zāles dzert( kuru sastāvā esot bijusi viela, kas ir žurku indē, viņas lietojot, katru dienu ir jāveic asinsanalīzes, pie tam- lietot drīkst tikai ārsta uzraudzībā). Pēc ne īpaši ilga laika mammai palika ļoti slikti, aizgāja pie citas dakteres, kura bija šokā un pateica, ka viņa dvīnīšus gaidot, bet, ņemot vērā to, kādas zāles viņai dotas, ieteica veikt abortu, jo bērniem būtu kroplības(ja viņi vispār piedzimtu).

P.S. Dvīnīšiem tagad būtu 12/13 gadiņi.
      Ceru, ka ''reklāma'' patika. Un es iesaku Krauzi.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• xxx
      2. okt.
    • Laba viennoziimiigi ir dr.Volkoviča! Man bija ginekoloģiskas probleemas un viņa bija vieniigaa,kura uzreiz atklaaja,kas man kaish,paņeema visas vajadziigaas analiizes! Muceniece slikta,viņa izmekleeja mani un pateica,ka viss kaartiiba,kaut arii taa nebija! Arii dr.Krauze laba! Bet nekad neejat pie dr.Mežģales,viņa man sastaastiija zilus briinumus un neizaarsteeja,galaa veel nokaasa baigo piķi-liels FUI viņai... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Tu
      29. jūn.
    • Atbildu ingus : Pie dr. volkovičas Ls 5,- un ja vajadzīgs sonogrāfs, tad pluss vēl Ls 10,- Atbildēt

ingus 3. mar.
      cikmaxa vizite pie arstiem, un tiesi pie dr.Volkovicas? Un kas tur ar nosutijumiem?

• 0   0 / 0         |   

• Diāna
      29. jūn.
    • Ha, meitenes, ja Jūs vien žinātu kādas lietas es esmu dzirdējusi par savām ginekoloģiskajām problēmām no citiem cilvēkiem, kuriem to ir stāstījis dakterios lapiņš. Vienkārši riebīgs cilvēks. Nekad vairs kāju nesperšu pie viņa. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Ilze
      29. jūn.
    • Nevaru Tev īsti piekrist. Lai nu kurš aprunātu pacientus, tā noteikti nav Dr. Volkoviča. Viņa neizprašnā pacientu par personīgām lietām. Neēsmu dzirdējusi nevienu sliktu vārdu par sevi no dakteres puses. Vienkārši pašai ar jābūt pieklājīgai un bez ambīcijām, un laipni jāuzvedās, tad arī nebūs problēmas. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• khem
      26. jūn.
    • Ar Volkoviču ir iznācis saskarties mazliet citā sakarā un diemžēl ir tā, ka acīs skatoties ir laipna, smaidīga un jauka, bet aiz muguras nāk ārā ļoti nesmuki teksti :( Protams, tas neko nesaka par profesionalitāti, bet nu par dikti cilvēcīgu es šo dakterīti gan nesauktu... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ui
      23. jūn.
    • TIKAI NE PIE VOLKOVIČAS. AGRĀK SLIKTAS LIETAS DZIRDĒTAS.... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• OK
      17. mar.
    • Es viennoziimiigi esmu PAR dr. Volkovichu!!! Tik tieshaam jauka aarste.. Atliek vien veeleeties vairaak taadas dakteriites kaa vinja... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ingus
      Kauguru pagasts
      3. mar.
    • cikmaxa vizite pie arstiem, un tiesi pie dr.Volkovicas? Un kas tur ar nosutijumiem? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 30. jan.
    • meiteneem un kundzeem ja netraucee tas man loti patiik dakters Lapins ir jau kuras nevar pie viriesa arsta aizeet bet ir to verts jo vins ir labs dakters Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Es
      14. jan.
    • Dr.Liepiņa Meža ielā ļoti laba ārste. Bet nu par Krauzi dzirdētas šausmu lietas, gan no paziņām, gan no tuvākiem cilvēkiem. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 9. jan.
    • Dr. Volkoviča pieņem Bastionā, tur kad ieeit pa durvīm, uz sienas ir visu ārstu reklāmas, tur arī ir viņas numurs, lai pierakstītos pie viņas! Un arī esmu manījusi, ka avīzē arī ir bijuši viņas sludinājumi. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 8. jan.
    • Man ir Šķiltere. Esmu pilnībā apmierināta - iedrošina uz sarunām, atvērta, pozitīva attieksme. Pagājušā gadā bez nosūtījuma bija 5Ls, ar nosūtījumu - 2Ls. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 7. jan.
    • meitenes kas jums bija pa problemu kad nepalikat stavokli,un uz kurieni vina jus aizsutija vai nau kadai vinas numurs Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 31. dec.
    • Man arī bija problēmas ar neauglību un man nevarēja būt bērniņš, bet pateicoties Dr. Volkovičai tagad esmu māmiņa 6 mēnešus veicai meitenītei. Nosūtijā pie viena Rīgas speciālista un ar viņas ārstniecību ir padarījusi mani laimīgāku ar mazu ķnīpiņu kopā. :) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• indzinjs
      28. dec.
    • hmm ... nu pēc visa spriežot, tomēr ja ir problēmas, tad labāk netērēt līdzekļus un laiku Valmierā, bet doties uz Rīgu! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 8. dec.
    • Dr.Volkovicha nu nemaz nav tik forsha.Ieejot pie vinjas kabinetaa uzreiz texts,juus esat neaugliiga..Tas tikai taadeelj,ka esmu apaljiiga un man esot neproporcionaals augums... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. nov.
    • Dr.Volkoviča...:)Ļoti jauka:) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 16. nov.
    • Viennozīmīgi Dr.Volkoviča, uzklausa, visu izstāsta , lai būtu skaidrs, kas un kāpēc un plus ir tas ,ka aparatūra uz vieta.Muceniece arī laba, bet mīnus, ka tas US tur nav viņas kabinetā. Šķiltere ar tīri tā neko, pie viņas labi, jo , ja kas steidzams nav jāgaida 2 ned. pēc pieraksta, bet gan rindas pieņemšana. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• kikii
      15. nov.
    • Dr. Muceniece, ļoti zinoša un visādā ziņā laba utt. ...par vizīti 10ls Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Taiga
      12. nov.
    • Kadas atsauksmes par Skilteri? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• NINA
      11. nov.
    • Daktere Lapiņa!!! Ļoti sirsnīga, rūpīga un zinoša! Viņas kabinetā ir arī US aparāts - tas ir ļoti būtiski... JO dakterei Muceniecei tāda nav - tas traucē ātru diagnozes noteikšanu, ja ir problēmas!
      Ja nav aizspriedumu par ārstiem vīriešiem, tad iesaku arī Dr.Lapiņu - tikai viņš spēja ieraudzīt manai paziņai polipu, kura dēļ bija ilgstošas problēmas... To nespēja ne Krauze (nav vajadzīgās aparatūras), ne Muceniece, kas veica US!
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Nina
      11. nov.
    • Daktere Lapiņa!!! Ļoti sirsnīga, rūpīga un zinoša! Viņas kabinetā ir arī US aparāts - tas ir ļoti būtiski... JO dakterei Muceniecei tāda nav - tas traucē ātru diagnozes noteikšanu, ja ir problēmas!
      Ja nav aizspriedumu par ārstiem vīriešiem, tad iesaku arī Dr.Lapiņu - tikai viņš spēja ieraudzīt manai paziņai polipu, kura dēļ bija ilgstošas problēmas... To nespēja ne Krauze (nav vajadzīgās aparatūras), ne Muceniece, kas veica US!
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Iveta
      9. nov.
    • Dr. Volkoviča ir tiešsām ļoti laba ārste, kā jau minēja citas-saprotoša, ļoti laipna,uzklausa, velta pietiekami daudz laika vienam pacientam. Viņai var zvanīt jebkurā laikā, ja ir gadījušās kādas problēmas. Esmu ļoti apmierināta, jau gadiem eju pie viņas. Tagagd daktere pieņems no 1. janvāra Bastionā. Meitenes, dāmas un kundzes, tiešam iesaku pie viņas aiziet, ļoti jauka daktere. :) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Gunta
      9. nov.
    • Volkoviča.par vizīti 12 Ls. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Nadezda
      6. nov.
    • dr.Lapina tiesam zinosa,jauka,sirsniga apmekleju jau daudzus gadus. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 5. nov.
    • jolanta bij vaards.man arii j.krauze patik...bija arii vecmaate, kad mazais dzima...attieksme bij laba Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 4. nov.
    • laba ir Krauze
      p.s.:aizmirsu vinas vārdu
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. nov.
    • viennozīmīgi Dr.Volkoviča,labāku par viņu Valmierā nav-ar viņu var izrunāties kā ar draudzeni un ja ir kādas problēmas ar veselību,viņa iesaka labus speciālistus Rīgā.Cenas ir normālas,vienreiz mēnesī ejot 2Ls.,nosūtījums nav vajadzīgs.Pagaidām pieņem meža ielā,bet ar janvāri pieņems Bastionā... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• zane
      1. nov.
    • un kādas cenas tagad pie ārstiem? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• lll
      1. nov.
    • Nu teiksu,ka valkovica ir laba arste,jo patiecoties vinai manai masai piedzima mazais menesi atrak!!! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Aiva
      30. okt.
    • Es arī par Volkoviču! Viņa vispirms ir cilvēks ar lielo burtu un tikai pēc tam ginekologs. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• linda
      29. okt.
    • Man patik dr.Muciniece,vina ir laba daktere,bet par parejam neko labu neesmu dzirdejusi!!! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 27. okt.
    • Dr. Volkoviča pieņem meža ielā ļoti laba un ar uzklausa visu kā ar ja kas norīko pie citiem speciālistiem. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• inguna
      26. okt.
    • dr.Lapina . Savu darbu padara ruupiigi.to redzeeju slimniicaa.Par paareejiem dr. neteikssu neko labu . Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Zane
      Valmiera
      22. okt.
    • Sveikas! Vēlētos jūsu padomu, atsauksmes ginekologa izvēlē. Kuras Valmierā ir labas un pie kurām varbūt labāk tomēr neiet. Un vēlētos uzzināt arī cik tas maksā, jo kā zināms no 1.septembra nosūtījumu sistēma vairs ndarbojas, tad kādas ir cenas? Paldies jau iepriekš atsaucīgajām meitenēm/ dāmām/ kundzēm :) Atbildēt

• 0   0 / 0         |