• Otrdiena, 25.maijs (2010), 23:30
    Dzīvnieki, Mājdzīvnieki: ^ Uz sarakstu  |  < Vecāka tēma  |  Jaunāka tēma »

Vetklīnika Valmierā, vislabākā? labākie speciālisti? un cenas?

Tēmas komentāri (17)

• 4. mai.
    • Man bija 2 gadījumi, kad steidzami vajadzēja vetu ārpus darba laika, no tā bija atkarīga dzīvnieku dzīvība. NEVIENU nevarēju sazvanīt, arī 4 ķepas ne, un dzīvnieki nomira. Un vispār manu kaķi 4 ķepas aizlaida uz labākiem medību laukiem, jo neuzskatīja par vajadzīgu veikt papildus izmeklējumus un analīzes. Aizvedu uz Capu pie Sandras, viņa visu izdarīja, cīnījās par kaķīti līdz pēdējam, bet bija jau par vēlu, slimība bija ielaista. :( Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• :)
      19. apr.
    • Kad grasījos sterilizēt savu suņu meiteni izstaigāju visus vetus Valmierā lai uzzinātu atšķirības un paliktu pie man viss pieņemamākā. savā izvēle es esmu palikusi pie Vidzemes veterinārā servisa. viss pieņemamākās cenas un attieksme. Tāda sajūta ka vetārste Liene ir cilvēks īstā vietā- ne mērķi uzdzīvoties bet aiz mīlestības pret dzivniekiem. Pat pēc operācijas pati zvanīja uz māju un jautāja ka noris atveseļošanās un deva padomiņus. Arī vizītes cena ļoti demokrātiska. vēl laba pieredze bijusi 4ķepās bet tur salīdzinoši viss augstākās cenas Valmierā . bet ar capu vetu man gan nepatīkama pieredze nemacēja atbildēt uz maniem jautājumiem un vel lika justies kā muļkei par jautājumiem ko citi veti man iepriekš ļoti laipni paskaidroja jo ko tādu darīju pirmo reizi un visu gribēju saprast.Savukārt ar pārgaujas vetu blakus zooveikalam Liepa ir bijušas citā sakarā vairākas negatīvas pieredzes - sunim pat rokas klāt nepielika lai pārbaudītu bet augtu maksu pa viziti gan prata noplēs. un diagnozē līdz ar to arī kļūdijās.:( Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Anna
      10. jūn.
    • Pašu labāko varu teikt par ''Capu'', esam bijuši gan pie Rolanda, gan pie Sandras. abi ekselenti vetārsti. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• XXX
      1. jūn.
    • Vienozīmīgi esmu par 4 mīļām ķepām. Ir būts gandrīz pie vairākiem vetarstiem Valmierā, bet galā palikām pie ķepām.

Visu mūsu sunenes mūžu Evija bija viņas daktere un paldies viņai, jo sunenīte varēja daudz ātrāk aiziet.

Bet katram savs.

tas tāpa kā ar ārstu mum spašiem.

vienma patīk un labas atsaumsesotram nepatīk un tikai negācijas ir ko izlikt.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• laima
      31. mai.
    • nu ja, tikai kompetence pieklibo dazkart... bet nav nekadu kaktu arsti, tas gan... ari atzist, ja nezina, kas par vainu Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• bella
      30. mai.
    • Es ar par 4mīļām ķepām! Attieksme kolosāla, vienmēr laipni sagaida, visu izdara kā nākas!
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ozis
      29. mai.
    • Atbildu : Nu katram savs,man 5 gadus atpakaļ tieši taapat bija Capā [pie dr. Ozarska] kā tev 4ķepās. Varu pateikt tikai vienu nekad savu mīluli tur nevedīšu. Atbildēt

28. mai.
      Man par 4ķepām nav nekā laba ko teikt,bija saskare pirms kādiem gadiem trim, bija lieldienu brīvdienas,sunene uz miršanu, jātaisa operācija,bet tur dakteriem redz brīvdienas,sazva...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• laima
      29. mai.
    • Nu nav tik traki ar kepam, nevajag biedet tautu. bet ar nopietnam lietam es braucu uz Rigu tapat Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 28. mai.
    • Man par 4ķepām nav nekā laba ko teikt,bija saskare pirms kādiem gadiem trim, bija lieldienu brīvdienas,sunene uz miršanu, jātaisa operācija,bet tur dakteriem redz brīvdienas,sazvanījām Ozarski un,paldies dievam un dakterim,suneni izoperēja un dzīvo vēl tagad,tā kā arī vairs citur vetārstus nemeklēju,ļoti apmierina šī profesionālā komanda.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ŠARIKS
      27. mai.
    • Vainu ķepas,vai uz Rīgu bernanta klīniku. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• nu
      26. mai.
    • Es savu kaķi vedu tikai uz Mazo stacijas ielu. Pārsvarā tur pērku arī profesionālo pārtiku un konsultējos par problēmām, ja tādas ir. Esmu apmierināta un citus padomdevējus nemeklēju. bet domāju, ka Valmierā ir liela izvēle un katrs var atrast sev tīkamu zvēriņu dakteri. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Tipa
      26. mai.
    • Aprīļa sākumā uz 4 mīļām ķepām vedu savu kaķēnu - pote, nosvēra, izmērīja temperatūru, attārpoja, nogrieza nadziņus, iztīrija austiņas, nopirku ķemmīti un kaut ko vēl (neatceros ) kopā samaksāju 15 Ls. Bet domāju, ka droši aizej vai piezvani un noskaidro cik kas maksā, tur tiešām ir ļoti atsaucīgi darbinieki. Darba laiks - katru dienu līdz kaut kādiem 8iem vakarā. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 26. mai.
    • "Četrās mīļās ķepās" vērsāmies pēc palīdzības sunim ar sūdzībām par klepu un temperatūru, bet vairāk par izbrīnu, nagu izskaitīšanu un apgriešanu nesaņēmām.
      Vislabākās atsauksmes Valmierā par A.Ozarska klīnikā strādājošo vetārstu Rolandas Sinkevičius - ļoti uzmanīgs, atsaucīgs, diagnozes uzstādīšanai tika ņemtas arī analīzes, tātad nepaļaujas tikai uz ārējiem saslimšanas simptomiem.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ...
      26. mai.
    • nu kādas tur vidēji cenas- par kaķa vizīti, par suņa vizīti, par vispārējo poti? aptuveni? lai zinu ar ko rēķi āties? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 26. mai.
    • 4 mīļas ķepas- ļoti laba attieksme, superīgs, atsaucīgs, laipns un zinošs personāls un pieņemamas cenas.... Ārkārtas situācijās IR pieejama palīdzība jebkurā diennakts laikā - un tas ir ļoooti liels plus, jo nevienā citā vetklīnikā ārpus darba laika palīdzību nesniedz.... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 26. mai.
    • Viennozīmīgi 4 mīļas ķepas Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 26. mai.
    • Četras mīļas ķepas Burkānciemā. cenas, manuprāt, līdzīgas kā citur, lai gan sen nekur citur neesmu bijusi. Atbildēt

• 0   0 / 0         |