• Ceturtdiena, 21.novembris (2013), 13:41
    Skaistums, Veselība: ^ Uz sarakstu  |  < Vecāka tēma  |  Jaunāka tēma »

Jadore

Tēmas komentāri (20)

• 25. nov.
    • Dīvaini, biju nesen JADORI un tieši pie Anetes, man ļoti patika. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. nov.
    • Ko ņematies par kautkādiem JADORI un TRIO Valmieras otstois. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. nov.
    • Es pēc savas pieredzes neieteiktu iet uz Jadori, jo tur neprofesionāli nogriež matus. MAn vienu pusi nogrieza īsāku par otru. Nezinu par visām frizierēm, bet frieziere Anetei pietreūkst profesionalitāte. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. nov.
    • Solvita ir Valmieras salonu brīnums,unikums. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. nov.
    • esmu dzirdējusi par Trio klačošanos, bet arī pats kolektīvs savā starpā visu laiku rīvējās......un nevar sadzīvot...Pati priekšniece ar nav nekāda labā...uztetovēja man uzacis tā, ka vecās ar ir redzamas, sanāk ka man ir pavisam četras uzacis... Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 23. nov.
    • Dzēsts komentārs

• 23. nov.
    • Nu jā Solvita ir eksemplārs. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ex kliente
      23. nov.
    • varu piekrist par trio,pēc tam no paziņām dzirdēju kā tiek apspriesta mana finansiālā situācija. Baigi nesmuki, vairsi tur neeju, kaut normālu salonu ir maz. Bez maz vai jābrauc uz citu pilsētu pucēties. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 22. nov.
    • Trio strādā lielākās klaču bābas, tur par tuvumā nevar iet, kad tiek apspriesta visa tava dzīve - kaut vai tu nepazīsti personīgi nevienu no Trio, viņas gan pazīst visas. It sevišķi Solvita manikīre māk atstāstīt citu cilvēku dzīves stāstus. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 21. nov.
    • Dzēsts komentārs

• Ivars
      21. nov.
    • Es gan nekur neeju ,ierubiju normalu muzonu, un aizbraucu ar bembuhu. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 21. nov.
    • Es noteikti neieteiktu iet uz Jadore! Kadreiz gaju,bija loti jaukas un prasmigas meitenes,tagad ir citas,bez prasmem un ar nedraudzigam cenam:) tagad eju uz Trio,loti pretimnakosas meitenes! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 21. nov.
    • Ej uz pemkas garāžām, tur tev matus ar lodlampu sfrizēs gan nagus ar meiseli sataisīs. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 21. nov.
    • 15.45.Tev,durak,neviens neprasīja.Labāk paprasi mammai,lai tev pamperus nomaina. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 21. nov.
    • es labak uz " sierinu " ietu, tur ir krutak Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 21. nov.
    • Tagad tur ir salons ''Jatix nes''. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 21. nov.
    • Ir jau gan Jadore, Rimantam otrā stāvā Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 21. nov.
    • Tāda Jadore nav ir tur cits salons ar citu nosaukumu,bet labāk aizej noskaidro uz vietas te gudru atbildi nesagaidīsi! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Zane
      21. nov.
    • Sveiki! Neesmu pati no Valmieras, agrak gaju uz Jadori. Kads varetu pateikt, vai tur ir jegas iet ? Cik zvaniju, vairs nevar dabut gan frizieri,gan manikiru viena diena. Meitene,kas atbileja, neko isti nezinaja. Cenas tikamas, bet sanak, ka nav darbinieku ? Ta ka pec zvana neko nenoskaidroju, jautaju tautas viedokli. Paldies :) Atbildēt

• 0   0 / 0         |