• Sestdiena, 02.marts (2013), 16:55
    Skaistums, Veselība: ^ Uz sarakstu  |  < Vecāka tēma  |  Jaunāka tēma »

Neirologs Aija Freimane! Gribētu dzirdēt atsauksmes

Tēmas komentāri (14)

• raja
      13. jūn.
    • Arī man izrakstija antidepresantus.. Tikai nesapratu priekš kam ,galvas sāpes pargaja vis bija ok! Izdzēru vienu tableti antidepresanta un man palika tik slikti! Ar nerviem man vis kartiba priekskam tadas zales atbildi ta ari nesanēmu! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• L...
      5. mar.
    • Jā, iejūtīga gan nav. Tā vietā lai paskaidrotu, atbilde atskan: "Pameklējiet google...."
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Vera
      3. mar.
    • Zinoša jā,bet ne iejūtīga. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 3. mar.
    • Tikpat labi varēja minēt citu ārstu, un kas tur slikts??? Neviens te netiek kaut kādā veidā aizskarts, ir gan labi ārsti, gan ne tik zinoši. Un katram pašam ir jāizvēlas pie kura ārsta doties! Labi ka ir tādi forumi, kuros var uzzināt atsauksmes. Tas kurš vēlās pamuļķoties, lai muļķojās, bet pārsvarā cilvēki atsaucās, un izsaka savu viedokli vai nu pēc savas pieredzes, vai kāda radinieka pieredzes.... Es te neko sliktu un graujošu nesaskatu! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• !!!
      3. mar.
    • Tā ir normāla parādība, ka cilvēks vēlās dzirdēt atsauksmes par ārstu! Kā gan savādāk viņš var izvēlēties speciālistu pie kura doties???! Ja ārstam ir diploms, tas nenozīmē, ka viņš sava ārsta prakse ir zinošs. Ārstam ir jābūt ne tikai zinošam, bet arī draudzīgam un cilvēcīgam pret apmeklētājiem, tas gan tiesa.
      Tomēr katram cilvēkam veselība ir pirmajā vietā, un cilvēkam ir tiesības izvēlēties ārstu, kuram uzticēties.
      Cienīsim to cilvēku, kurš uzdeva jautājumu!
      Un par to zemo intelektu.... izvērtējiet sevi, pirms spriežat par to ko nezināt!
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• AA
      3. mar.
    • Nopietnā gadījumā meklē konsultāciju Rīgā.Neļaujies nosūtīt uz operāciju.Galvas sāpes atvieglo. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Vērotāja
      3. mar.
    • Ļoti stingra un konkrēta. Tas mani izsita no sliedēm.
      Zāles izrakstija, procedūras arī. Labāk palika, bet ar vienu konsultāciju nekas nebeidzas un to labi apzinos. Iešu vēl, bet tagad būšu gatava visu darīt un atbildēt kā zaldāts :D
      Vienīgi nepatika tas, ka dikti uzbāzās ar "nervu zālītēm" (antidepresantiem). Jā, sāpes bija ieligušas un pamatīgi nomocījušas. Atteicos no šīm draņķa tabletēm ar ko izsaucu neapmierinātību.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Doks
      3. mar.
    • Ja ir stipra komanda, tad arī ir stipri dakteri. Dakterei Freimanei ir ļoti stipra komanda. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Janka
      3. mar.
    • Atbildu : Izlasīju jautājumu. Ļoti saprotams, arī es varētu tā pajautāt. Tikai jārēķinās ar stulbām atbildēm...un paliek žēl tā daktera. Ko lai dara? Internets ir nežēlīgs. Laikam jāmāk filtrēt. Atbildēt

2. mar.
      Jautājuma uzdevējam (jai) , , kā atbildi varu izteikties par Jums . Mana atbilde būtu , ka esat ar ļoti zemu intelektu un aprobežotu domāšnu . Skolā knapi izvilkāties , mīlat slīpē...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • Jautājuma uzdevējam (jai) , , kā atbildi varu izteikties par Jums . Mana atbilde būtu , ka esat ar ļoti zemu intelektu un aprobežotu domāšnu . Skolā knapi izvilkāties , mīlat slīpēt ielas un ķemmēt veikalus . No dzīves vēlaties saņemt vairāk kā esat spējīga nopelnīt . Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• tā nedrīkst
      2. mar.
    • Nu vajadzētu taču vienreiz sabeigt ar šīm atsauksmju meklēšanām. Visi taču esam cilvēki... Un vai tiešām kāds te cer uz objektīvu atsauksmi? Beidzot padomāsim un atcerēsimies, kas ir pieklājība, kas ir ētika? Vai tiešām valmierieši ir tādi "nesaprašas"? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• xxl
      2. mar.
    • Atbildu Mirdza: Nekompetenta esi tu,to ko dzirdēji paturi pie sevis nevis izklāsti forumā, saprati. Atbildēt

Mirdza 2. mar.
      Nekompetenta daktere, esmu par viņu dzirdējusi ne visai labas atsauksmes!

• 0   0 / 0         |   

• Mirdza
      2. mar.
    • Nekompetenta daktere, esmu par viņu dzirdējusi ne visai labas atsauksmes!
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • Ļoti rūpīga.Bet nav nekādi uķi-puķi. Atbildēt

• 0   0 / 0         |