• Otrdiena, 02.oktobris (2012), 00:04

Kāzu muzikanti Valmierā

Tēmas komentāri (56)

• to niice
      12. mai.
    • muzikanta Daiņa Lazdiņa telefons- 25985566.. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• niice
      9. jan.
    • Ieskaku Daini Lazdiņu no Mālpils, kurš ir gan DJ, gan muzikants, kas spēlē uz sintezatora un dzied labākos latviešu gabalus no Ulmaņlaiku šlāgeriem līdz mūsdienu mūzikai.. Tel. 2598556. un nav dārgi. ;) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Dagnija
      29. nov.
    • Es atļaušos aizstāvēt Aivu. Jau divus gadus kā muzikantus vadot kāzas piedāvāju tieši Aivu ar Sašu (Aleksandru Savicki). Visiem ir paticis gan repertuārs, gan spēle, gan abu skaistās balsis.
      Vismaz šajās kazās un pasākumos (vismaz 25 kopīgi ) nav bijusi situācija, ka kāds no šiem muzikantiem piedzertos, vai savu darbu neizdarītu godam. Arī to, ka Aiva atļautos kādu pavedināt - nu goda vārds - ne manījusi neesmu. Vienmēr smuki aizbraukuši abi muzikanti no kāzām un pēc tam neviens viesis nav pazudis. Tāpēc no sirds varu ieteikt šos muzikantus.
      Un varbūt valmiera24.lv varētu radīt paraugu citiem portāliem, lai komentārus varētu ielikt tikai reāli eksistējoši cilvēki... citādi žēl, ka tāds jauks mūsu mīļās pilsētas portāls pārvēršas par rejamo vietu. Jā, neviens mākslinieks nav 100latnieks, lai patiktu visiem. Ir ok, ja rejam pamatoti - izstāstam savu negatīvo pieredzi, ja kādam tiešām sanākusi vilšanās, bet tāda nepamatota aprunāšana ir vienkārši zemiska. Lūdzu esam cilvēki. Nevajag nepamatoti kādam nodarīt pāri, jo ne visiem āda ir tik bieza, lai laistu negācijas gar ausi... ir tādi, kam Jūsu vārdi ļoti sāp. Sirsnībā - Dagnija
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• @
      20. okt.
    • dūmi bez uguns nav!!!! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Pēc pieredzes.
      6. okt.
    • Atbildu homērs simpsons: Jā šajos laikos tas ir pārāk vienkārši, vairs nevar noslēpties aiz sava datora un domāt ka netiksi atklāts. Lai veicas, un vainīgajiem novēlu dabūt pa pakaļu. Atbildēt

homērs simpsons 6. okt.
      Ev dvj lielais varoni/varone kas izdzēsa vakardienas komentārus, tgd tik pat smuki izdzēs komentārus par Aivu, jo ja tev interesē tad ļoti vienkārši caur tavu interneta ip adresi v...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• homērs simpsons
      6. okt.
    • Ev dvj lielais varoni/varone kas izdzēsa vakardienas komentārus, tgd tik pat smuki izdzēs komentārus par Aivu, jo ja tev interesē tad ļoti vienkārši caur tavu interneta ip adresi var atrast kur tu dzīvo un atklāt to kurš raksta par Aivu tās stūlbības un arī uz viņām Aivas vārdā atbild. Tākā tev viela apdomām vai tev tas pēc tam būs izdevīgi. Tici man, tevi atrast būs ļoti vienkārši. (devil) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• 5. okt.
    • Dzēsts komentārs

• Patiešām Aiva
      5. okt.
    • Atbildu Vērotājs: Jā, tiešām muļķīgi, ka piedalījos šajās sarunās. Paldies Vērotāj! Atbildēt

Vērotājs 5. okt.
      Atbildu Patiešām Aiva. Par ko tu uztraucies un raksti šajā forumā, ja tā ir nepatiesība? Tātad mēģini sevi attaisnot. Ja tā būtu netaisnība, tu pat neiejauktos šajā diskusijā, ne t...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• Vērotājs
      5. okt.
    • Atbildu Patiešām Aiva.
      Par ko tu uztraucies un raksti šajā forumā, ja tā ir nepatiesība? Tātad mēģini sevi attaisnot. Ja tā būtu netaisnība, tu pat neiejauktos šajā diskusijā, ne tā?
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Patiešām Aiva
      5. okt.
    • Atbildu Aiva: Žēl, ka kāds manā vietā raksta komentārus. Atļaušos neapvainoties, jo tādus cilvēkus par īsti gudriem neuzskatu. Ja cilvēki par mani runā, tātad es dzīvoju, tikai žēl, runā nepatiesību. Atbildēt

Aiva 2. okt.
      kas jums žēl visiem vai? man sanāk un es daru to ko vislabāk protu :D

• 0   0 / 0         |   

• rugta sirds.
      5. okt.
    • Es atvainojos Aivai par to kas sniedzu par viņu nepatiesas ziņas Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Patiešām Aiva
      4. okt.
    • Atbildu Aiva: Starp citu neesmu Aiva Šariņa, bet gan Aiva Tauriņa -Šariņa. Šis ir vienīgais komentārs no manas puses, jo šādas jocīgas runas nesaprotu, bet acīmredzot tiem kam ir garlaicīgi tad arī šādas jokainas runas interesē. Tad nu zinat-jocīgie klačotāji: Lai jums veicas! Atbildēt

Aiva 2. okt.
      kas jums žēl visiem vai? man sanāk un es daru to ko vislabāk protu :D

• 0   0 / 0         |   

• xxx
      3. okt.
    • Atbildu rugta sirds.: vai tad ir bijusi saskarsme ar to? Atbildēt

rugta sirds. 2. okt.
      Tikai ne Aiva Šarina,vienmer vina sadzeras un panem kadu milnieku lidzi sev uz majam.Un kas tas pa muzikantu sita daras.

• 0   0 / 0         |   

• 3. okt.
    • Roziņš labi pūš līkajā trubā. Kurš muzikants tagad nedzer - tāpēc visu jāpaspēj nodejot, kamēr šamie skaidrā. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• līgaviņa
      2. okt.
    • Varbūt ir kāds DJ, kas uztur labu gaisotni kāzās?! Bet ar latviešu dziesmām, protams! :)) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ha
      2. okt.
    • Atbildu : Vairāk gan šie komentāri izskatās pēc tā, ka kāds būs gribējis līdzi tikt, bet ir atraidīts.... un ne jau vienmēr jautrs cilvēks ir piedzēries cilvēks. Cik man ir gadījies būt ballēs, kur Aiva spēlē - visiem patīk, un nekādu pārdzeršanos un pavedināšanu neesmu manījis Atbildēt

2. okt.
      Jā,Jā Aiva Šarina,vienmer vina sadzeras un panem kadu milnieku lidzi sev uz majam.

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Vinai kur tad vīrs ir,tas laikam tads Lohs,ka neredz ko mīla dar! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Rūperts
      2. okt.
    • Blēži ,Kompromiss un Pagrabs- šie visi trīs ir labi! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Jā,Jā Aiva Šarina,vienmer vina sadzeras un panem kadu milnieku lidzi sev uz majam. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Dzēsts komentārs

• Aiva
      2. okt.
    • kas jums žēl visiem vai? man sanāk un es daru to ko vislabāk protu :D Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Atbildu zinu, ko saku: Pilnībā piekrītu-šie ir paši labākie. Atbildēt

zinu, ko saku 2. okt.
      Viennozīmīgi grupa Blēži (Ansis no Mūrmuižas un Andris no Valmiermuižas, reizēm esot arī dāma līdzi - tad vispār skan super). Un kas svarīgi - vienmēr skaidrā!!! Un spēlē līdz rīta...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • "Zeļļi" kāzās spēlē vienkārši fantastiski. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• bondais greks.
      2. okt.
    • Ja man Aiva ar speleja dela kazas,bet bija labi un dziedat ar vina labi mak,bet vinai ir viens minus ar dzersanu un pavedinasanu Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Atbildu : ari es par "Blēžiem" Atbildēt

2. okt.
      grupa "Blēži" vienkārši ideāli kāzām

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Atbildu : Lauku zaļumballei der labi, bet vai normālām kāzām, diez vai. Draudzene bija kāzās, kur viņi spēlē - baigais naftalīns:)) Atbildēt

2. okt.
      Ando Krauze un Abulas Burlakas no Trikātas tie jumtu rauj nost!

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Atbildu es: Šamie jau gana dzerstās, tā tauta runā.. Atbildēt

es 2. okt.
      Vislabākie ir grupa Kompromiss(kontakti draugos sadaļā mūzika)

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Atbildu līgaviņa: ir dzirdēts, bet.....tomēr negribētos viss vairāk.....pliekani.. Atbildēt

līgaviņa 2. okt.
      Valmieras pagasta kultūras nama šlāgergrupa "Pagrabs" - vai kādam ir bijusi saskare ar šo grupu kāzās? Kādas atsauksmes? Varbūt zināt, kādus citus kāzu muzikantus? Lūdzu, iesakiet!...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Atbildu : Ansis kopā ar Andri - labie! Atbildēt

2. okt.
      Ansis no Mūrmuižas

• 0   0 / 0         |   

• zinu, ko saku
      2. okt.
    • Viennozīmīgi grupa Blēži (Ansis no Mūrmuižas un Andris no Valmiermuižas, reizēm esot arī dāma līdzi - tad vispār skan super). Un kas svarīgi - vienmēr skaidrā!!! Un spēlē līdz rītam! Ir nācies būt vairākās kāzās, kur viņi spēlē. Iesaku!!! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Man meitai uz kāzām bij Egils ar Aivu,patika ne tikai man,bet arī pārējiem,palīdzēja arī vedējiem,kad sagaidījam jaunos un spēlēja līdz 4iem no rīta,malači! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Ando Krauze un Abulas Burlakas no Trikātas tie jumtu rauj nost! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• exon
      2. okt.
    • Un kur tad Hārdijs?! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • grupa "Blēži" vienkārši ideāli kāzām Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Renārs Veličko ar draugiem. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• es
      2. okt.
    • Vislabākie ir grupa Kompromiss(kontakti draugos sadaļā mūzika) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. okt.
    • Klupais Ģinča labi pūš mutes armoņikas, kamēr nav sameties. Bet tagad jau visi vairāk laiž sintezatorus. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• rugta sirds.
      2. okt.
    • Tikai ne Aiva Šarina,vienmer vina sadzeras un panem kadu milnieku lidzi sev uz majam.Un kas tas pa muzikantu sita daras. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• līgaviņa
      2. okt.
    • Valmieras pagasta kultūras nama šlāgergrupa "Pagrabs" - vai kādam ir bijusi saskare ar šo grupu kāzās? Kādas atsauksmes?
      Varbūt zināt, kādus citus kāzu muzikantus? Lūdzu, iesakiet! :) Paldies! :)
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |