• Piektdiena, 27.aprīlis (2012), 15:11
    Bizness, Ekonomika: ^ Uz sarakstu  |  < Vecāka tēma  |  Jaunāka tēma »

TV 3 apgalvo, ka Latvijas TV kanālus skatās 90% iedzīvotāju. Vai tas atbilst patiesībai ?

Tēmas komentāri (31)

• 4. mai.
    • Atbildu : Daudzi latviski runājošie ir tā "nozombizēti", ka no latviskuma ir palicis tikai ieraksts pasē, bet smadzenes ir izpūtis rietumu-austrumu virziena caurvējš. Krievu inteliģence bieži izsaka vērtīgas atziņas, bet jaunatne jau krievu valodu nesaprot. Atbildēt

27. apr.
      tad skaties savus krievus, sociālisma atbira, un aizveries! Normāli cilvēki TV skatās tikai ziņas un pārējo laiku pavada lietderīgi, nevis lūrot kaut kādas smirdīgas krievu filmas

• 0   0 / 0         |   

• 3. mai.
    • Esmu latviete un arī pārsvarā skatos tieši krievu programmas. Ir arī viņiem protams nepieņemami jok-raidījumi un tā saucamās asa sižeta kautiņ-filmas, bet vairākums raidījumu un filmu gan ir daudz kvalitatīvāki, analītiskāki, jautrāki , krāšņāki un izdomas bagātāki, nekā pie mums. Vakarā ieslēdzot kabeļtelevīziju vienmēr sarp visiem n-tajiem krievu kanāliem atradīšu vairākus raidījumus,filmas, kurus skatīties. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 29. apr.
    • Atbildu : plānprātiņš esi tu un visi tavi radinieki!!! Skaties savu naša raša un priecājies par nožēlojamajiem pie durvīm kakātāju jociņiem un propogandu, ka piedzēries krievs ir kaut kas ikdienišķs un krievam piederošs Atbildēt

29. apr.
      Jaunatnei vajag Simsonus un Dienvidparku, O Kartes akadēmiju un citus plānprātiņiem domātus raidījumus !

• 0   0 / 0         |   

• 29. apr.
    • Atbildu : Jaunatnei vajag Simsonus un Dienvidparku, O Kartes akadēmiju un citus plānprātiņiem domātus raidījumus ! Atbildēt

29. apr.
      Kā jau teicu - komunisma atliekas fano par krievu raidījumiem, jo angliski fiška nerubī. Jaunajai paaudzei utaino kanālus nevajag. Un neiet jau runa par šoviem vai citu figņu, jo n...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 29. apr.
    • Kā jau teicu - komunisma atliekas fano par krievu raidījumiem, jo angliski fiška nerubī. Jaunajai paaudzei utaino kanālus nevajag. Un neiet jau runa par šoviem vai citu figņu, jo normāli cilvēki noskatās ziņas un varbūt kādu raidījumu un neiznieko savu laiku pie TV, kā te lielākā daļa dīvānā pirdēji un gudrie spriedelētāji! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 29. apr.
    • Atbildu : Komats punkts vai tev nav vienalga.
      Ja gribas izcelties eij uz saimu maaci viniem likt komatus.
      Mums tu te nesi vajadziga
      Atbildēt

28. apr.
      dusmas ir vājuma pazīme, ko izraisa stulbums galvā :D

• 0   0 / 0         |   

• Kombainieris
      28. apr.
    • Atbildu : Salīdzini latviešu " Anekdošu šovu " ar krievu " Nasha Russia " Atbildēt

28. apr.
      Ja es maksāju par smirdīgiem krievu kanāliem, kurus neesmu pat nekad ieslēdzis, bet manā TV tie ir laikam puse no visiem pieejamajiem, tad uzskatu, ka tos sūdus man nevajag un esmu...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• vietējais
      28. apr.
    • Atbildu vietējais: Gribēju teikt, ka skatījos, jo TV tiešām sen neesmu ieslēdzis. Tas ir viedoklis par to periodu, kad vairāk laika pavadīju pie TV. Atbildēt

vietējais 28. apr.
      Piekrītu. Arī es skatos Krievijas kanālus. Latvijas šovi un viss pārējais tiešām nobāl. Krievi iegulda līdzekļus un tas attaisnojas, jo raidījumi ir kvalitatīvi. Vienīgais kanāls k...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• vietējais
      28. apr.
    • Atbildu : Piekrītu. Arī es skatos Krievijas kanālus. Latvijas šovi un viss pārējais tiešām nobāl. Krievi iegulda līdzekļus un tas attaisnojas, jo raidījumi ir kvalitatīvi. Vienīgais kanāls kuru šad tad paskatos no Latvijas kanāliem ir TV7, jo tur ir interesantas populārzinātniskas filmas un sporta raidījumi. Katram savs viedoklis, ko skatīties. Atbildēt

28. apr.
      Bet tu paskaties un sapratīsi ka Latvijas kanāli ir tie smirdīgie ar visādiem debīliem Sipenieces šoviem ! Krievijas kanālos tiešām ir labi un kvalitatīvi raidījumi.

• 0   0 / 0         |   

• 28. apr.
    • Atbildu : Bet tu paskaties un sapratīsi ka Latvijas kanāli ir tie smirdīgie ar visādiem debīliem Sipenieces šoviem ! Krievijas kanālos tiešām ir labi un kvalitatīvi raidījumi. Atbildēt

28. apr.
      Ja es maksāju par smirdīgiem krievu kanāliem, kurus neesmu pat nekad ieslēdzis, bet manā TV tie ir laikam puse no visiem pieejamajiem, tad uzskatu, ka tos sūdus man nevajag un esmu...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 28. apr.
    • Atbildu kaža: Skaties no torņa un nemaksā Novai. Kāds liedz? Atbildēt

kaža 28. apr.
      90%.!!!!!Viss atkarīgs no tā kā uzdod jautājumu un kā pēc tam skaita atbildes(ja vispār skaita).Vieni skaita reizes,kad tikai uzslēdz kādu no kanāliem,lai konstatētu,ka tur nekā na...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 28. apr.
    • Ja es maksāju par smirdīgiem krievu kanāliem, kurus neesmu pat nekad ieslēdzis, bet manā TV tie ir laikam puse no visiem pieejamajiem, tad uzskatu, ka tos sūdus man nevajag un esmu gatavs maksāt par LNT un TV3. LTV1 un LTV7 man nu galīgi nav vajadzīgi Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• kaža
      28. apr.
    • 90%.!!!!!Viss atkarīgs no tā kā uzdod jautājumu un kā pēc tam skaita atbildes(ja vispār skaita).Vieni skaita reizes,kad tikai uzslēdz kādu no kanāliem,lai konstatētu,ka tur nekā nav,...otri cik vispār laika velta kādam kanāla.
      Mērķis: Pierādīt,ka LNT un TV3 ir neaizvietojami kanāli un par tiem jāmaksā TIKAI kabeļtelevīziju(piem.,,NOVA" abonentiem),bet pārējiem,kas skatās ar dekoderiem no torņa-bezmaksas.
      Kāpēc vienai iedzīvotāju daļai jāmaksā,bet otrai nē? It kā kabeļtelevīzijas skatītāji būtu mūsu sabiedrības bagātākā daļa.To visu grib pieminētie kanāli nostiprināt ar likumu Saeimā,tāpēc arī jautājumi un atbildes tādas kā vajag pasūtītājam.
      Godīgi būtu,vai visi maksā,vai visi nemaksā.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 28. apr.
    • Atbildu : dusmas ir vājuma pazīme, ko izraisa stulbums galvā :D Atbildēt

28. apr.
      Eij dir..... Ar saviem komatiem pe..........z.........a

• 0   0 / 0         |   

• no laukiem
      28. apr.
    • kas ir TV ???? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 28. apr.
    • Atbildu : Eij dir..... Ar saviem komatiem pe..........z.........a Atbildēt

28. apr.
      Bet kapēc tu, pajoli, skolā neiemācījies komatus likt???

• 0   0 / 0         |   

• M
      28. apr.
    • TV neskatos jau sen, no malas brīnos, kā mūsu tauta debilizējas skatoties Ru kanālus it īpaši RenTv.

Prieks, ka sākuši rādīt raidījumus angļu valodā ar subtitriem. Protams LNT to lietu ir mazliet pārpratis un laiž subtitrus tikai krievu valodā.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 28. apr.
    • Atbildu VTF: Bet kapēc tu, pajoli, skolā neiemācījies komatus likt??? Atbildēt

VTF 27. apr.
      Kapēc tu ,pajoli visu laiku lamājies ?

• 0   0 / 0         |   

• bez lampas
      27. apr.
    • Televizors esot idiotu lampa. Cilvēks sēž skatās krāsainā lampiņā un maina sejas izteiksmi... bet monitors jau tālu neatpaliek :) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• vietējais
      27. apr.
    • Tad es esmu tajos 10% kuri neskatās, jo TV neesmu ieslēdzis jau divus mēnešus. Visu informāciju atrodu internetā. Sāku jau domāt, vai man vispāt tādu TV vajag? Ja nu vienīgi kādu dvd filmu noskatīties. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Zviedziens
      27. apr.
    • Neviens no Latvijas televīziju kanāliem nav tādā kvalitātē, ka spētu piesaistīt pat 50% no TV skatītājiem. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• VTF
      27. apr.
    • Atbildu : Kapēc tu ,pajoli visu laiku lamājies ? Atbildēt

27. apr.
      tad skaties savus krievus, sociālisma atbira, un aizveries! Normāli cilvēki TV skatās tikai ziņas un pārējo laiku pavada lietderīgi, nevis lūrot kaut kādas smirdīgas krievu filmas

• 0   0 / 0         |   

• 27. apr.
    • Atbildu : tad skaties savus krievus, sociālisma atbira, un aizveries! Normāli cilvēki TV skatās tikai ziņas un pārējo laiku pavada lietderīgi, nevis lūrot kaut kādas smirdīgas krievu filmas Atbildēt

27. apr.
      Muļķības. Latviešu kanālos ir liels balagāns. Krievi rāda NORMĀLAS FILMAS.

• 0   0 / 0         |   

• 27. apr.
    • Muļķības. Latviešu kanālos ir liels balagāns. Krievi rāda NORMĀLAS FILMAS. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 27. apr.
    • Trūkuma dēļ, biju spiesta pārdot TV, jau pāris gadus neko neskatos - nav kur. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 27. apr.
    • es skatos tikai TV3, LNT vai TV6. Utaino kanālus vispār neskatos, jo tur vienas un tās pašas jēlības, kā krievu laikos. Reizēm paskatos Eiropas ziņu kanālus, lai saprastu, kas pasatlē notiek Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 27. apr.
    • Visi mani paziņas praktiski neskatās LTV 1 un LTV 7. Retu reizi TV3 un LNT. Tur nav ko skatīties, nav labu raidījumu. Mans favorīts ir REN TV un citi NTV + kanāli -
      www.lyngsat.com/packages/ntvplus36.html

Tur ir arī visi Viasat kanāli ar EPG un citām fīčām.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Maija
      27. apr.
    • Es neesmu pensīts, bet drīzāk jauniete - es skatos pa druskai no visiem, arī LTV - diezgan bieži arī tur ir interesanti raidījumi vai labas filmas. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• diviits
      27. apr.
    • Tas nav svarīgi es neskatos TV Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 27. apr.
    • Dzēsts komentārs

• diviits
      27. apr.
    • Varētu būt,ja ņem vērā ka Latvijā ir palikuši tika penši,tie jau skatās tikai LV kanālus,jo nevar atļauties maksas kanālus. Atbildēt

• 0   0 / 0         |