• Ceturtdiena, 01.marts (2012), 17:45

vai ir iespejams majas apstaklos abortu uztaosit,un cik tas maksa?

Tēmas komentāri (31)

• Liga
      26. nov.
    • Sveiki es ewsmu nolemusi taisit abortu bet ir bailes viens jau ir Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 3. mar.
    • Dzēsts komentārs

• 3. mar.
    • Dzēsts komentārs

• 3. mar.
    • Rodas jautājums, kā zināja tikt pie grūtniecības, parādīja tas pats, kas informēja par aborta iespējām mājās. Katram sava izvēle darāma, bet labāk jau ārsta kabinetā. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • Forši taču! Būsi jauna mamma!
      Varēsiet kopā uz disenēm iet, būs kopīgas sarunu tēmas.
      Pēc bērna piedzimšanas dzīve iegūst pilnīgi citu jēgu!
      Es arī esmu jauna mamma :)
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • Dzēsts komentārs

• j
      2. mar.
    • Atbildu mazā vera: man liekas ,ka tu pati kadam esi iekritusi:D Atbildēt

2. mar.
      Dzēsts komentārs

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • Dzēsts komentārs

• 2. mar.
    • Atbildu maakoniic: kurs prezis maksa sancikus?vienigi plastmasas maisins maxima..3 prezisi jau vien maksa 1.50..un bez mates atlaujas jau nu neviens ari slimnica aborti lidz 18 gadiem netaisis! Atbildēt

maakoniic 2. mar.
      vot aita, kas aita tocna. zinu, ka nav labi citus nosodiit un bal bla bla. bet pasaki man, kaa muusdienu informaacijas laikmetaa tu neesi dzirdeejusi pat par prezervatiivu? maksaa ...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• maakoniic
      2. mar.
    • vot aita, kas aita tocna. zinu, ka nav labi citus nosodiit un bal bla bla. bet pasaki man, kaa muusdienu informaacijas laikmetaa tu neesi dzirdeejusi pat par prezervatiivu? maksaa tacu sancikus un, ja pinies ar taadiem kadriem, kuriem nesanaak sanciki preziishiem, tad nopeerc pati, lai staav nebaltai dienai. tagad tu ielien publiskaa forumaa ar taadu jautaajumu un nostaadi to apmeeram taadaa liimeni kaa, kur var nopirkt leetaako toaletes papiiru. tu vari maajaas taisiit, ko tu gribi, bet par sevi esi padomaajusi? nav ienaacis praataa, ka vareetu nomirt un taa? lai aarsti uzzin, kas tev vini, mamma teetis, vai kas? tev nav pofig? kauns par saviem darbiem? taa tev arii vajag! aizbrauc uz citu pilsetu un uztaisi to abortu slimniicaa, lai nav kriminaalzinjaas jaalas epilogs par stulbu 16 gadiigu govi, kura noasinojusi maajaas deelj neprasmiigi veikta aborta. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • pēc tam varētu sekot nieres pārstādīšana garāžā vai kas tamlīdzīgs - jābrīnās par dažu prāta spējām Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• Guchii
      2. mar.
    • Šī ir visu laiku stulbākā diskusija, kādu esmu lasījis. Izskatās, ka raksta autore ir pilnīga muļķe, kas nekad neko nav lasījusi par kontracepciju. Dzīvojusi mucā un skolā arī nav gājusi. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • Atbildu : Vai tū nēesi Līga? Atbildēt

1. mar.
      man pirmais aborts bija 14 gadu vecumā, otrais - 17 gadu vecumā. Nu man ir virs 30 un nevar būt bērnu muļķīgu jaunības kļūdu dēļ

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • Atbildu : Abortam NĒ!!! Konsultējies ar cilvēku, kuram tu uzticies (ja tāds ir) un kurš palīdzētu saskatīt gaismu tuneļa galā. Ja tāda nav, varbūt aprunājies ar kādu mācītāju vai diakonātu. Atbildēt

1. mar.
      ko man 16gadigai laist bernu tagad?

• 0   0 / 0         |   

• 2. mar.
    • Atbildu es: + Atbildēt

es 1. mar.
      Kad 16 gados gūlies kādam apakšā, tad nedomāji, ka varētu būt arī jādzemdē.Aborts ir tā pati slepkavība

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • nu tad savstarpēji sarunājat -viena dzemdēs un atdos otrai, kurai nevar būt. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • man pirmais aborts bija 14 gadu vecumā, otrais - 17 gadu vecumā. Nu man ir virs 30 un nevar būt bērnu muļķīgu jaunības kļūdu dēļ Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• es
      1. mar.
    • Atbildu : Kad 16 gados gūlies kādam apakšā, tad nedomāji, ka varētu būt arī jādzemdē.Aborts ir tā pati slepkavība Atbildēt

1. mar.
      ko man 16gadigai laist bernu tagad?

• 0   0 / 0         |   

• Alfons
      1. mar.
    • Ir viens līdzeklis, šķīdums, tikai šeit jau diezin vai dabūsi!! Un vispār neiesaku! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • Atbildu : Infantīlisms augstākajā pakāpē ! Atbildēt

1. mar.
      man draugs spēra ar kāju pa vēderu tik ilgi, kamēr man asinis sāka tecēt un viss

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • Atbildu : tas tacu ir sapigi:( Atbildēt

1. mar.
      man draugs spēra ar kāju pa vēderu tik ilgi, kamēr man asinis sāka tecēt un viss

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • man draugs spēra ar kāju pa vēderu tik ilgi, kamēr man asinis sāka tecēt un viss Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • Ja gribi palikt neauglīga un turpmāk bez bērniem tad uz priekšu,bet nedari muļķības tādas jo ja netiksi vairāk stāvoklī un pie bērna tad nevienam vīrietim nebūsi vajadziga uz nopietnu dzīvi! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • Atbildu : ko man 16gadigai laist bernu tagad? Atbildēt

1. mar.
      Labāk netaisi abortu! Vēlāk var nākties rūgti nožēlot. Vienmēr ir kāda izeja no "bezizejas"

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • Labāk netaisi abortu!
      Vēlāk var nākties rūgti nožēlot. Vienmēr ir kāda izeja no "bezizejas"
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • Atbildu : negribu lai arsti uzin:( Atbildēt

1. mar.
      Tas ir bīstami! To jādara tikai slimnīcā!!!

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • Tas ir bīstami! To jādara tikai slimnīcā!!! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • Atbildu : uztaisit Atbildēt

1. mar.
      Kas tas par vārdu uztaosit ?

• 0   0 / 0         |   

• 1. mar.
    • varbūt domāji uzostīt abortu ? Atbildēt

• 0   0 / 0         |