• Ceturtdiena, 22.septembris (2011), 10:27
    Dažādas tēmas: ^ Uz sarakstu  |  < Vecāka tēma  |  Jaunāka tēma »

Līdz ar Bilsēna iekļūšanu Saeimā, darbu Valmieras domē varētu sākt deputāts Vugars Ecmanis

Tēmas komentāri (62)

• 13:43
    • Kādas nu kuram cilvēkam ir dzīves vērtības un uzskati! Gribētos,lai mūsu mazajā Valmierā ir vairāk tādu pozitīvu cilvēku kā Vugars Ecmanis,kurš nekad neliegs laba vārda, atbalsta, palīdzēs gan cilvēkiem, gan četrkājainiem draugiem (viens tāds laimes luteklis vilku kucīte Saulite pašlaik izbauda mīlestību no visas Vugara ģimenes un ja ne viņi,kas zin kas tagad būtu ar sunīti..... un ne viņa viena tāda),jo mīļie cilvēki laime ir mīlēt visu pasauli ar beznosacījuma mīlestību un darīt savu darbu ar mīlestību un prieku,būt kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem, laime ir bērni, dzīvnieki, ģimene......un Vugars māk būt laimīgs,atbalstīsim Tevi cik vien mūsu mazo cilvēku spēkos! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 25. sep.
    • Atbildu sandra: Mēs?! Kuri ir tie mēs?!
      Piemēram, es esmu kategoriski pret un uzskatu, ka šādiem cilvēkiem nav vietas ne pašvaldībā, ne Saeimā!
      Kāda starpība ko viņš dara tagad, pietiek ka ir zināms ko darīja pagātnē. Tu vai viņš grib par to atklāti parunāt? Tu varbūt, bet stipri šaubos, ka viņš to vēlētos.
      Ne mums lemt, ko viņam darīt? Kam tad vēl lemt, ja ne mums? Nu, jā! Mafija paliek mafija, pašiem sava teikšana un lemšana.
      Atbildēt

sandra 24. sep.
      Vugar! Mēs ar tevīm! Lai kaunas, tie,kam jākaunās! Ne jau jūs lemsiet, anonīmie rakstītāji, ko viņam darīt!

• 0   0 / 0         |   

• 24. sep.
    • Dzēsts komentārs

• 24. sep.
    • Smiekli nāk! Mafija sāks pārņemt Valmieras domi. Kaut kas tāds tikai Valmierā iespējams.
      Interesanti, kādu ieguldījumu šis spētu veikt Valmieras labā? Nez kuri bija tie apdalītie, kas par to klaunu balsoja?
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. sep.
    • Dzēsts komentārs

• sandra
      24. sep.
    • Vugar! Mēs ar tevīm! Lai kaunas, tie,kam jākaunās! Ne jau jūs lemsiet, anonīmie rakstītāji, ko viņam darīt!

Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. sep.
    • Ir smieklīgi lasīt ,kā idioti spriedelē par nopietnām lietām ! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 24. sep.
    • Atbildu : Cik klases skolā esi beidzis? Vai varbūt raksti no kāda cietuma kameras?
      Atradies "zinātājs" un aizstāvis, kas neko pats nezina un arī savas domas uzrakstīt neprot.
      Sēdi un attīsties!
      Atbildēt

23. sep.
      Vo vēl viens Meksikāņu filmas milulis , tad bija divi brāļi , tagad izrādās vesela futbola komanda ar brāļiem .

• 0   0 / 0         |   

• 24. sep.
    • Atbildu : Ir runa par pagātni un tas ko tauta runā ir vistīrākā patiesība!
      Mainīties var jebkurš un nesaku, ka tā nav.
      Diemžēl vajag filtrēt, kas ir labi, bet kas nav! Nevajag dzīvē sasmērēties tā, ka no tā jākaunas visu atlikušo dzīvi, jābēg pašam no sevis mainot personas identitātes datus.
      Kā tāds var būt domē? nu pasaki kā?! Kur ir ētika, morāle un kauns?
      Atbildēt

23. sep.
      Cien. komentētāj un diskutētāj! Pajautā godātajam partijas kungam pašam. KO BAIDIES ? Nav drosmes? aizej uz policiju un uzraksti iesniegumu, lai ierosina krimināllietu pret v. ...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 24. sep.
    • Dzēsts komentārs

• 23. sep.
    • Atbildu : Vo vēl viens Meksikāņu filmas milulis , tad bija divi brāļi , tagad izrādās vesela futbola komanda ar brāļiem . Atbildēt

23. sep.
      Liekas, ka tu esi bērnībā no ratiņiem izkritis, ja domā, ka viņi ir tikai divi brāļi. Nez kam tu te acis mālē, sev vai citiem? Viss, kas ir rakstīts tā ir taisnība! Ja esi tik tizl...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 23. sep.
    • Dzēsts komentārs

• 23. sep.
    • Atbildu : Piekritu !
      Atbildēt

23. sep.
      Cien. komentētāj un diskutētāj! Pajautā godātajam partijas kungam pašam. KO BAIDIES ? Nav drosmes? aizej uz policiju un uzraksti iesniegumu, lai ierosina krimināllietu pret v. ...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 23. sep.
    • Cien. komentētāj un diskutētāj! Pajautā godātajam partijas kungam pašam. KO BAIDIES ? Nav drosmes? aizej uz policiju un uzraksti iesniegumu, lai ierosina krimināllietu pret v. e. un v. b.,ej par liecinieku un lieta darīta.......to bandītu nodosi tiesas rokās,neviss tukši gvelz ,un pierādi savu taisnību. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 23. sep.
    • Dzēsts komentārs

• 23. sep.
    • Atbildu : Kaut kāds tītars, kas bandītiem kājas bučo, te ar putām uz lūpām cenšas melnu par baltu pataisīt.
      Ha, ha! Noslauki sev degunu, tas tev ar kaut ko brūnu nosmērējies...
      Atbildēt

23. sep.
      Palasiju Veltas un Acis komentārus sen nebiju ta smeies :)))) Pirmdien vel Ecmaņa brali dzivu redzeju ( nez viņš pats zin ka ir dzīvs :)))))) ? , tad kurš no viņiem ir nošauts...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 23. sep.
    • Dzēsts komentārs

• 23. sep.
    • Atbildu : Liekas, ka tu esi bērnībā no ratiņiem izkritis, ja domā, ka viņi ir tikai divi brāļi. Nez kam tu te acis mālē, sev vai citiem?
      Viss, kas ir rakstīts tā ir taisnība! Ja esi tik tizls un aizkavējies bērnībā, tad pajautā godātam partija kungam pašam. Pajautā vai tas nebija viens no iemesliem uzvārda maiņai?
      Atbildēt

23. sep.
      Palasiju Veltas un Acis komentārus sen nebiju ta smeies :)))) Pirmdien vel Ecmaņa brali dzivu redzeju ( nez viņš pats zin ka ir dzīvs :)))))) ? , tad kurš no viņiem ir nošauts...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 23. sep.
    • Dzēsts komentārs

• 23. sep.
    • Atbildu :

Palasiju Veltas un Acis komentārus sen nebiju ta smeies :)))) Pirmdien vel Ecmaņa brali dzivu redzeju ( nez viņš pats zin ka ir dzīvs :)))))) ? , tad kurš no viņiem ir nošauts tu vari pateikt ? ei labak gramatu par fantastiku uzraksti vai detektivu varbut kadu latu nopelnisi :) vai atkal muldesi tikai muldēšanas pēc ? a vel labak piezvani tiem par kuriem te melo ( es tev numuru iedošu ) un varesi parunat par pantiem un ruļiem , ja drosmes pietiks :))

Atbildēt

23. sep.
      Ierullē to pantu tajā vietā, kur saule nekad neiespīd. Uz priekšu, ģēnij! Nekas nav izdomāts, nekādi apmelojumi! Bandīti ir un paliek bandīti un nav svarīgi kā katru vēlāk sauc.

• 0   0 / 0         |   

• Jānis
      23. sep.
    • Atbildu Es: Kāds vismaz kko dara ne? nevis sēž asti kājstarpē salicis! Protams jāsāk ar tuvāko apkārtni un tad tik jāizvēršas. ja cilvēks kaut ar tādu vienu darbu saprot, ka viņš var kko panākt un izdarīt sabiedrības labā, lai iet un dara! Vismaz kādam ir krampis un kādam tas rūp un interesē! ;) Atbildēt

Es 22. sep.
      Kāpēc tu visiem raksti vienu un to pašu? Jā, es komentēju un piedalos diskusijā, bet neviens man neko nav sasālījis, nekas man neskauž un manis pēc viņš sēž Saeimā, ja māk tik tālu...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 23. sep.
    • Dzēsts komentārs

• 23. sep.
    • Atbildu : Ierullē to pantu tajā vietā, kur saule nekad neiespīd.
      Uz priekšu, ģēnij!

Nekas nav izdomāts, nekādi apmelojumi! Bandīti ir un paliek bandīti un nav svarīgi kā katru vēlāk sauc.
      Atbildēt

23. sep.
      Palasīju Acis komentārus, apbrīnoju to, cik cilvēks var būt stulbs, muld tikai muldēšanas pēc, pa ausu galam kādreiz kaut ko dzirdēja, un tagad baigais varonis!, var atklāt patiesī...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 23. sep.
    • Atbildu : Palasīju Acis komentārus, apbrīnoju to, cik cilvēks var būt stulbs, muld tikai muldēšanas pēc, pa ausu galam kādreiz kaut ko dzirdēja, un tagad baigais varonis!, var atklāt patiesību! Tikai par apmelošanu arī pants draud Atbildēt

22. sep.
      Palasiet Veltas un Acis komentārus, kas bijuši forumā dobele24.lv. http://www.dobele24.lv/zinas/48/42377?tab=comments

• 0   0 / 0         |   

• 23. sep.
    • Dzēsts komentārs

• 22. sep.
    • Atbildu : Pievienojos teiktajam. :D Atbildēt

22. sep.
      Nu manis dēļ tā tava karavāna var iet galīgi d....

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu : Tu jau satraucies, ne es.
      Es esmu mierīgs kā pitons.
      Atbildēt

22. sep.
      Ko tu tad satraucies ?

• 0   0 / 0         |   

• jo
      22. sep.
    • Reizēm protams ir jautājums kāpēc Ibragimovs un Baidamirovs atsakās no saviem uzvārdiem??? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu : Nu manis dēļ tā tava karavāna var iet galīgi d.... Atbildēt

22. sep.
      Es skatos te viens darbonis uzdarbojas , nez ko tas Ecmanis viņam ir sasālijs ? vai kārtējā Latviešu skaudiba ? :)))) Bet kā saka , Suņi REJJJJJJ , bet karavāna IET !

• 0   0 / 0         |   

• Es
      22. sep.
    • Atbildu : Kāpēc tu visiem raksti vienu un to pašu?
      Jā, es komentēju un piedalos diskusijā, bet neviens man neko nav sasālījis, nekas man neskauž un manis pēc viņš sēž Saeimā, ja māk tik tālu aizlīst.
      Pagātne, tagadne ir tādas kā ir, par nākotni redzēsim.
      Lasot tavus tekstus liekas, ka par ātru skolu esi beidzis. Jā, lai atbalstītu kādu kampēju jau izglītība nav vajadzīga...
      Atbildēt

22. sep.
      Es skatos te viens darbonis uzdarbojas , nez ko tas Ecmanis viņam ir sasālijs ? vai kārtējā Latviešu skaudiba ? :)))) Bet kā saka , Suņi REJJJJJJ , bet karavāna IET !

• 0   0 / 0         |   

• Varis
      22. sep.
    • Atbildu Zinta: tu zinta , tagad labāk savu spalvaino seifu sargā . Atbildēt

Zinta 22. sep.
      Domei tagad jāuzmana seifs :D

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu : Ko tu tad satraucies ? Atbildēt

22. sep.
      Uz priekšu, ja ir pamats! Nav nekādu problēmu! Liekas, ka tev prātiņš par īsu, lai atšķirtu vai ir, vai nav pamats tiesvedībai. Ha! V,E., V.B, Beidami***, Lol, Ha un citi apzīmējum...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu : Es skatos te viens darbonis uzdarbojas , nez ko tas Ecmanis viņam ir sasālijs ? vai kārtējā Latviešu skaudiba ? :)))) Bet kā saka , Suņi REJJJJJJ , bet karavāna IET ! Atbildēt

22. sep.
      Pareizi! Ja 500m no manas mājas būtu smakas avots, es arī dedzīgi vāktu parakstus pret to, bet tas nebūt nenorāda uz kādām izcilām darba spējām. Ziepēties valdībā un strādāt pašam ...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• Zinta
      22. sep.
    • Domei tagad jāuzmana seifs :D Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu tam nu nu: Es skatos te viens darbonis uzdarbojas , nez ko tas Ecmanis viņam ir sasālijs ? vai kārtējā Latviešu skaudiba ? :)))) Bet kā saka , Suņi REJJJJJJ , bet karavāna IET ! Atbildēt

tam nu nu 22. sep.
      Pareizi saki - nav ko muldēt ja neko nezini.. taču to pirmām kārtām atiecini uz sevi ... par viņa tautību vispār neko neesmu teicis, taču uzvārds vairāk gan tā kā uz tatāru pusi ve...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Dzēsts komentārs

• Es
      22. sep.
    • Ko tad tu dari, ja anonīmi nerej?! Kā tad to sauc?
      Āksts tāds!
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• es
      22. sep.
    • Atbildu Es: es arī tāpēc nesēžu un anonīmi nereju te par visiem, kas tur augšā iekļuvuši.Laiks rādīs,ko šie cilvēki, tur esot, izdarīs Atbildēt

Es 22. sep.
      Tu šo jautājumu sev arī esi uzdevis?! Un kāda ir atbilde?

• 0   0 / 0         |   

• Es
      22. sep.
    • Atbildu es: Tu šo jautājumu sev arī esi uzdevis?! Un kāda ir atbilde? Atbildēt

es 22. sep.
      nez kāpēc tevi neievēlēja.Es vienmēr domāju, kāpēc jūs tie gudrie rējēji paši nekandidējat?

• 0   0 / 0         |   

• ...
      22. sep.
    • super, es par viņu balsoju Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• es
      22. sep.
    • Atbildu : nez kāpēc tevi neievēlēja.Es vienmēr domāju, kāpēc jūs tie gudrie rējēji paši nekandidējat? Atbildēt

22. sep.
      Viņa patiesais uzvārds ir Beidamir***. 90. gados bija kāds noziedzīgs grupējums, ja kāds atceras, kas Strenču MRS veica seifa zādzību. Policijas iejaukšanās laikā kāds toreiz liel...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu nu un?: Uz priekšu, ja ir pamats! Nav nekādu problēmu!
      Liekas, ka tev prātiņš par īsu, lai atšķirtu vai ir, vai nav pamats tiesvedībai. Ha!
      V,E., V.B, Beidami***, Lol, Ha un citi apzīmējumi neko nenozīmē. Ja esi par "gudru" parbaudi googlē.
      :D
      Atbildēt

nu un? 22. sep.
      atradies gudrinieks, anonīmi komentē kaut ko..tādus kā Tevi uz tiesu, par neslavas celšanu, tad redzēsi vai internetu vēl lietosi

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Ja cilvēks ir tik "tīrs", strādīgs, varošš un nesavtīgs, tad kādēļ ir jāmaina uzvārds? Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu tam nu nu: Kā tad! Šad t6ad ziņu raidījumos no Saeimas nama bija manāms stutējot sienas buldozera tuvumā. Atbildēt

tam nu nu 22. sep.
      Pareizi saki - nav ko muldēt ja neko nezini.. taču to pirmām kārtām atiecini uz sevi ... par viņa tautību vispār neko neesmu teicis, taču uzvārds vairāk gan tā kā uz tatāru pusi ve...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu nu un?: Pareizi! Ja 500m no manas mājas būtu smakas avots, es arī dedzīgi vāktu parakstus pret to, bet tas nebūt nenorāda uz kādām izcilām darba spējām.
      Ziepēties valdībā un strādāt pašam ir tomēr dažādas lietas.
      Atbildēt

nu un? 22. sep.
      Patiesībā jau Vugars normāls vecis, kas to nezin, to redzēs. Šim cilvēkam ir ļoti lielas darba spējas, kā arī daudziem ir palīdzējis grūtā brīdī, viņš bija galvenais iniciators lop...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu Jānis: Vai kāds teica, ka viņš tur bija, vai kāds ir nosaucis tieši viņu, ka tu tā uztraucies?
      Nekas konkrēts nav minēts, pat uzvārdi ne, bet tu jau cepies.
      Ja jau pats veici savus secinājumus, tad tā arī pasaki.
      Atbildēt

Jānis 22. sep.
      Gudriniek a tev nieliekas ka tu kaudko jauc ? ka to par ko tu raksti saistits ar Ecmaņa brāli . A tev var pateikt tikai vienu , ka par niepatiesu apmelošanu var staties tiesas prie...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• tam nu nu
      22. sep.
    • Pareizi saki - nav ko muldēt ja neko nezini.. taču to pirmām kārtām atiecini uz sevi ... par viņa tautību vispār neko neesmu teicis, taču uzvārds vairāk gan tā kā uz tatāru pusi velk, taču tam nav nozīmes....viņa nopelni tam, ka bijušā Gaļas kombināta teritorijā nav uzņēmums Ekovide un līdz ar to 26 cilvēkiem darbs, nav Ecmaņa nopelns .. šo biznesu vienkārši nopirka Lietuvieši un tagad visi latvijas lopiņi tiek vesti uz turieni kopā ar naudiņu.. . un Leišiem vis ir OK, jo galaprodukts ir nauda - un tā kā zināms nesmird! Un vispār viņš varētu ķerties pie Valmieras piena kombināta, jo tur reizēm smird - būtu tak jauki ja arī tur klusums iestātos.... Kaut ko pa krūmiem andelēt vēl nenozīmē ka esi baigais uzņēmējs - un uz Šlesera čomiem man nekāda simpātija nav. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• nu un?
      22. sep.
    • Atbildu mja: Patiesībā jau Vugars normāls vecis, kas to nezin, to redzēs. Šim cilvēkam ir ļoti lielas darba spējas, kā arī daudziem ir palīdzējis grūtā brīdī, viņš bija galvenais iniciators lopu dedzinātavas darbības apstādināšanai (vismaz smakas jau sen stacijas galā nav), un starp citu tautība viņa ir gruzīns, tā kā nav ko muldēt ja neko nezin. Paldies par uzmanību!!! Atbildēt

mja 22. sep.
      Arī Valmieras dome kļūst krimināla. ... Valmieras čigāni ar virsvadoni Tahiru Sīmani ir viņa lielākais balsts.

• 0   0 / 0         |   

• nu un?
      22. sep.
    • Atbildu : atradies gudrinieks, anonīmi komentē kaut ko..tādus kā Tevi uz tiesu, par neslavas celšanu, tad redzēsi vai internetu vēl lietosi Atbildēt

22. sep.
      Viņa patiesais uzvārds ir Beidamir***. 90. gados bija kāds noziedzīgs grupējums, ja kāds atceras, kas Strenču MRS veica seifa zādzību. Policijas iejaukšanās laikā kāds toreiz liel...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• Jānis
      22. sep.
    • Atbildu : Gudriniek a tev nieliekas ka tu kaudko jauc ? ka to par ko tu raksti saistits ar Ecmaņa brāli . A tev var pateikt tikai vienu , ka par niepatiesu apmelošanu var staties tiesas priekša !!! Atbildēt

22. sep.
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• mja
      22. sep.
    • Arī Valmieras dome kļūst krimināla. ... Valmieras čigāni ar virsvadoni Tahiru Sīmani ir viņa lielākais balsts. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Atbildu : Viņa patiesais uzvārds ir Beidamir***.
      90. gados bija kāds noziedzīgs grupējums, ja kāds atceras, kas Strenču MRS veica seifa zādzību. Policijas iejaukšanās laikā kāds toreiz liels priekšnieks dabūja pa galvu ar lauznii. Tad nu lūk, šim kungam - V.E. jeb V.B. varētu pajautāt saistību ar toreizējo jandāliņu. :D

Domnieks atradies! Ha, ha!
      Atbildēt

22. sep.
      Kas tas tāds?Pēc vārda un uzvārda liekas, ka nav latvietis.

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Ielikuši tēmu, lai kāds atkal varētu pariet Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• es
      22. sep.
    • Vai tad tautiibai ir noziime? Viens otrs krievs, es atvainojos...., ir daudz labaaks cilveeks par vienu otru latvieti. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• vilnis
      22. sep.
    • Atbildu : Būs vēl viens,kas zviedru bankas lobēs. Atbildēt

22. sep.
      Kas tas tāds?Pēc vārda un uzvārda liekas, ka nav latvietis.

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Kas tas tāds?Pēc vārda un uzvārda liekas, ka nav latvietis. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• es
      22. sep.
    • Hmm. Īstens sirdscilvēks, domās tikai par tautu un valsti, nemaz it nemaz par personīgajām interesēm. Latvietis, uzreiz redzams. Nja, nožēlojami. Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 22. sep.
    • Nu un kas? Atkal riesiet ? Lai strādā . Atbildēt

• 0   0 / 0         |