• Ceturtdiena, 06.janvāris (2011), 22:08

leta apaksvela sievietem

Tēmas komentāri (19)

• k-turis
      9. jan.
    • krūtis esmu gatavs pieturēt par brīvu :D Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• panda
      8. jan.
    • Ljoti izbriiniita (pozitīvi) iegaaju nopirkt bodiii Laumas veikalaa Valletaa 4 staavaa un uzmetu acis kruushturiem no 3ls uz aukshu un laipna apkalposhana, man patika:) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 7. jan.
    • Atbildu 333: Ja vīrietis (lasīt puišelis) - tad zinot esošo ekonomisko situāciju, ir labi, ka sieviete kaut ar ierobežotiem līdzekļiem atceras ka ir sieviete un vēlas iepriecināt gan sevi un savu otro pusīti. Novēlu Jaunajā gadā satikt kādu, jo izskatās, ka mīlestības trūkums, it īpaši zem jostas vietas traucē nedaudz uztveri.

Ja sieviete - tad, priecājos, ka jums ir finansiāli stabils darbs un ieteiktu laiku veltīt nevis negatīvismam, bet savas iekšējās pasaules sakārtošanai;)
      Atbildēt

333 7. jan.
      Leeta apaksvela leetaam sievieteem LOL

• 0   0 / 0         |   

• 7. jan.
    • DGS jauna, lēta un kvalitātīva veļa.
      Patiesībā arī Laumā nav dārgi.
      Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• @@@
      7. jan.
    • Atbildu : Ir OK arī ziemā,var pielaikot ,jo kabiine ir silta ,pati biju:) Atbildēt

6. jan.
      Suzanna (nezināšu vai tas būs pareizais nosaukums apģērbu veikalam, kas kalnā frizētavas Vijas), bet apmierina arī tirgū pie sievietes, kas parasti arī iesaka (bet ziemā gan nerisk...
      Rādīt visu komentāru

• 0   0 / 0         |   

• 333
      7. jan.
    • jo nevaru atļauties savai nopirkt dārgāku!!!! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 333
      7. jan.
    • Leeta apaksvela leetaam sievieteem LOL Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 7. jan.
    • Stacijas iela 9 ir aba vela, cenas - 1-3 lati, ir baigi ok:) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• ,
      7. jan.
    • tirgū visādi smuki un lēti!sjuzanā ātri iztaipās lencītes un tiešām nav kvalitatīvi! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• m
      7. jan.
    • Atbildu : Tas ir DGS - labs piedāvājums no Vācijas. Kaut arī tas ir lietoto apģērbu veikals, veļa ir jauna un par ļoti labām cenām. Esmu tur vairākus gabalus pirkusi, man patīk, valkājas labi. Atbildēt

7. jan.
      pērku vācijā ražotu veļu ,kur agrāk bija gerkens ,pārdevējai aiz muguras ir stends ar jauno veļu,cena 1,40ls! ,valkājas labi

• 0   0 / 0         |   

• 7. jan.
    • pērku vācijā ražotu veļu ,kur agrāk bija gerkens ,pārdevējai aiz muguras ir stends ar jauno veļu,cena 1,40ls! ,valkājas labi Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• kupena
      7. jan.
    • autoostas tirgus placī,pārdevējas 2, ar visgarāko galdu autoostas pusē ,piedāvā plašā izvēlē daudzkrāsainu,daudzu modeļu veļu no lētā gala pavisam lētu ,arī labāku veļiņu par patīkamām cenām- labi nēsajas, ir iespēja apmainīt nākošajā tirguss dienā,jo pārdevējas laipnas,saprotošas! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• uh
      6. jan.
    • Atbildu : Nu es arī esmu Sidonās pirkusi veļu.Par kvalitāti neizteikšos...Vairs nepērku...pēdējās nopirku apakšbikses par 1 ls.Pirmajā vilkšanas reizē vīle izira Atbildēt

6. jan.
      apģērb veikalā "SIDONAS" ir krūšturi pa 2Ls. valkājas labi :)

• 0   0 / 0         |   

• Sunny
      6. jan.
    • New Yorkeri uz atlaidem var normalu apaksvelu iepirkt! Lieku velas masina un varu teikt,ka loti labi valkajas,mazgajas,utt!!! Vairs pat dargo Triumphu uc. vesinas neperku,jo LV kvalitate tada pati! Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• es
      6. jan.
    • Nopērc par 2-3 ls un pēc pāris mēnešiem pirksi atkal.Labāk paņem nopērc normālu Liepājas veļu.Labāk pāris ls piemaksā un nēsā vesela Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 6. jan.
    • apģērb veikalā "SIDONAS" ir krūšturi pa 2Ls. valkājas labi :) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 6. jan.
    • Suzanna (nezināšu vai tas būs pareizais nosaukums apģērbu veikalam, kas kalnā frizētavas Vijas), bet apmierina arī tirgū pie sievietes, kas parasti arī iesaka (bet ziemā gan neriskēju turp doties, jo gribas jau pielaikot). Arī Valletas veikalos šo to var atrast pa lētākām naudiņā - vajag tik pameklēt;) Atbildēt

• 0   0 / 0         |   

• 6. jan.
    • Kur Valmiera var iegdaties smuku,letu apaksvelu?Tirgu jau laikam neka sakariga nav.Nevaru atlauties pirkt krusturi pa 5-10 lati.Ap 2-3 lati butu ok. Atbildēt

• 0   0 / 0         |