• Afiša

Afiša

Atrodi dažādus notikumus savā apkārtnē vai jebkurā vietā Latvijā

Kurp doties brīvdienās? Kādi sabiedriski, izklaidējoši vai izglītojoši notikumi sagaidāmi? Jaunais notikumu kalendārs Tev palīdzēs viegli atrast dažādus notikumus Tavā apkārtnē vai jebkurā vietā Latvijā.

Atrodi notikumus savā apkārtnē vai jebkur Latvijā

Ar jauno un uzlaboto vietu norādīšanas sistēmu, Tu vari pārlūkot sava novada, pilsētas, pagasta vai pat pilsētas daļā notiekošo. Ja plāno doties uz citu Latvijas vietu, ieraksti jebkuru vietu Latvijā un pārlūko notikumus no savas pilsētas portāla. Vienkārši!

Viegli atrodi specifiskus notikumus arī visā Latvijā

Ja Tevi interesē kādas specifiskas tēmas pasākumi, kas Tavā apkārtnē notiek ļoti reti vai nenotiek vispār, atrodi tos jebkur Latvijā. Burtiski ar vienu klikšķi.

Pārlūko notikumus pēc organizatora vai norises vietas

Tagad Tu vari apskatīt visus turpmākos un iepriekšējos notikumus pēc organizatora (ievietotāja) vai norises vietas.

 

Pievieno savus plānotos notikumus, lai par tiem uzzinātu Tavā apkārtnē vai visā Latvijā

Ja pārstāvi kādu izklaides, sporta, izglītības, valsts, pašvaldības vai cita veida organizāciju vai esi pasākumu rīkotājs, KALENDĀRS jo īpaši ir Tev. Paziņo par saviem notikumiem to potenciālajiem apmeklētājiem.

Pievieno savus notikumus

Pievieno aprakstu, bildes un citu informāciju par notikumu ar uzlaboto pievienošanas formu. Jaunā tematiskā klasifikācija un vietu norādīšanas sistēma dod iespēju precīzi norādīt pasākuma veidu un norises vietu, lai potenciālajiem apmeklētājiem to būtu vieglāk atrast.

Veido savu notikumu sarakstu

Tavi ievietotie notikumi tagad ir pārskatāmi arī atsevišķā sarakstā. Tie, kuri zinās saraksta piekļuves saiti, varēs pārlūkot visus Tavus agrākos un gaidāmos notikumus.

Statistika

Cik daudz reižu Tavi notikumi ir apskatīti, kāds ir pievienotu komentāru skaits? Pievienotajiem notikumiem tagad ir pieejama statistika.

Sasniedz visas Latvijas iedzīvotājus

KALENDĀRS Pilseta24.lv portālos ir vienotā sistēmā. Ko tas nozīmē? Tavi ievietotie notikumi ir ērti atrodami no jebkura no 31 Pilseta24.lv portāliem, kuru pārklājums ir visā Latvijā.

Un tas ir bez maksas.